X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCÓWKI :)
Odpowiedz

LIPCÓWKI :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek 12 wrote:
    Agniechaaa- wysłałam Ci zaproszenie. Chce Ci podac namiar na fajnego lekarza. Może on "spojrzy" swoim okiem i pomoże.
    Zaakceptowane :) ale ja nie mam pretensji do lekarza Zdaje sobie sprawę, ze z puli zarodków tylko 1moze okazać sie dobry bo tak sie często dzieje :)

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 24 lipca 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Zaakceptowane :) ale ja nie mam pretensji do lekarza Zdaje sobie sprawę, ze z puli zarodków tylko 1moze okazać sie dobry bo tak sie często dzieje :)

    kiedy sie umawiasz do lekarza? chcesz podchodzic w teraz w cyklu czy robisz sobie przerwe?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 24 lipca 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa bardzo mi przykro :( nie umiem Cię pocieszyć, bo nigdy nie byłam w takiej sytuacji jak Ty. Wierzę, ze już bardzo niedługo życie wynagrodzi Ci te wszystkie cierpienia....

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 24 lipca 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziewczyny przeżyje innego wyjście nie mam :) coz chce juz tylko wizytę u gina i omówić następny transfer teraz juz koniec kropka maja podać dwa zarodki chodź by były najpiękniejsze i najcudowniejsze :p


    Agniecha smutno :( to co napisałaś wyżej bardzo mi się podoba i tego się trzymaj! MUSI SIĘ W KOŃCU UDAĆ! Pamiętam jak na którymś miesiącu rozmawiałyśmy, że często dopiero kolejne transfery się udają. Marne to pocieszenie dzisiaj ale tam nadal czekają na Was Wasze dzieci. Ja nie przyjmuję opcji, że nie będziecie rodzicami :*


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W środę po becie bede sie z ginem umawiać :) zobaczymy dalszy plan, pewnie podejdziemy w przyszłym cyklu ale czekam jeszcze bo chciała bym gdzieś pojechać na urlop moze udało by sie przed transferem jakiś szybki tydzień w Grecji albo hiszpani :) moze znowu Chorwacja albo Włochy??? Musimy to przegadać i ja muszę załatwić sobie urlop :p chyba ze mnie wywalą z roboty z tym tez sie jyz liczę :D

    Lunaris lubi tę wiadomość

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 24 lipca 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek12 wysłałam Ci zaproszenie, jeśli można.

    Dziewczyny czy naprawdę muszę czekać rok od unormowania tsh i prl, aby znaleźć przyczynę nie powodzeń przez 2,5 roku ?

    Zgredek 12 lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 24 lipca 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    W środę po becie bede sie z ginem umawiać :) zobaczymy dalszy plan, pewnie podejdziemy w przyszłym cyklu ale czekam jeszcze bo chciała bym gdzieś pojechać na urlop moze udało by sie przed transferem jakiś szybki tydzień w Grecji albo hiszpani :) moze znowu Chorwacja albo Włochy??? Musimy to przegadać i ja muszę załatwić sobie urlop :p chyba ze mnie wywalą z roboty z tym tez sie jyz liczę :D

    ja szukalam lotow na sierpien bo mam tydzien urlopu ale wszystko takie drogie, nie wspominajac o hotelu.. :D trzeba wczesniej rezerwowac albo jechac w innym terminie :) samolot tez drogi jak na 2 osoby a w innym miesiacu o polowe taniej.. no ale to w koncu wakacje i sezon wakacyjny

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 24 lipca 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Zgredek12 wysłałam Ci zaproszenie, jeśli można.

    Dziewczyny czy naprawdę muszę czekać rok od unormowania tsh i prl, aby znaleźć przyczynę nie powodzeń przez 2,5 roku ?

    Nawet mnie nie strasz!

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 24 lipca 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa masz jeszcze 3 piękne bałwanki któryś przyniesie Ci Wreszcie to szczęście. Pamiętajcie że musicie się wspierać i razem przez to przechodzić... :(

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 24 lipca 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Zgredek12 wysłałam Ci zaproszenie, jeśli można.

    Dziewczyny czy naprawdę muszę czekać rok od unormowania tsh i prl, aby znaleźć przyczynę nie powodzeń przez 2,5 roku ?

    ja bym nie czekala tyle, czy lekarz zgupial? robilas inne badania jeszcze jak np immunologie czy genetyke, wymazy?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 24 lipca 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie dzwonili mam być jutro o.10:45 w klinice

    Bocianiątko, Anna Stesia, never_lose_hope, Jedna_z_Wielu, Lunaris, KateHawke, Czrna 81, zubii, malinowaemi lubią tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 24 lipca 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Nawet mnie nie strasz!

    Właśnie chciałabym się tego dowiedzieć bo to dla mnie cios, kolejny rok.
    Może tak ma być, ale płakać się chce.
    Jeżeli nie to szukania nowego gin ciąg dalszy...

    Albo zaczynam badać sie na "własną rękę" .

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 24 lipca 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    ja bym nie czekala tyle, czy lekarz zgupial? robilas inne badania jeszcze jak np immunologie czy genetyke, wymazy?

    No właśnie nie robiłam, spytałam lekarza o badania bo Flawwer mnie na kierowała, ale stwierdził, że nie ma jeszcze po co, ponieważ wina jest w tsh i prl.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2017, 12:52

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 24 lipca 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Właśnie chciałabym się tego dowiedzieć bo to dla mnie cios, kolejny rok.
    Może tak ma być, ale płakać się chce.
    Jeżeli nie to szukania nowego gin ciąg dalszy...

    Albo zaczynam badać sie na "własną rękę" .

    No ja się totalnie badam na własną rękę. Lekarze zalecają minimum badań, więc ja sobie na własną rękę zrobiłam wiele innych hormonów etc. Jesienią, jak sie nie uda do teog czasu, mam zamiar zrobić sobie drożność jajowodów oraz autoimmunologię. Ale niestety tarczyca u mnie szaleje, a mimo to nie przerwałam starań (nawet na miesiąc) i nawet nie wiem, że powinnam. To byłoby straszne.

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 24 lipca 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    No właśnie nie robiłam, spytałam lekarza o badania bo Flawwer mnie na kierowała, ale stwierdził, że nie ma jeszcze po co, ponieważ wina jest w tsh i prl.

    Kochana, ja to wszystko robię prywatnie. I nawet nie czekam na sugestię lekarza. Bo TSH i prolaktyna swoją droga, ale czasem różne problemy idą razem w parze i nie można się badać "stopniowo". Nie wiem, jak w Twoim przypadku, ale ja jestem sporo po 30-tce i każdy rok jest na wagę złota. Teraz leczę tarczycę i prolaktynę, nie wiem, kiedy sie unormuje, ale gdybym miała czekać kolejny rok na kolejne badania tobym chyba zaszła w ciążę koło 50-tki. Jedna rzecz mnie tylko stresuje - że może w trakcie leczenia tarczycy powinno się przerwać starania?

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 24 lipca 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Ja nawet tego minimum nie mam. Pokazałam, że zbadałam prog i stwierdził, że skoro tak to mam jedno opakowanie duphaston ( wspomniałam czy tak bo brałam go kiedyś już rok), ale to tylko tak dla mnie bo wina jest w hormonach.

    No to czeka Cię zmiana lekarza. Bo to jest jakaś żenada.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga,patrząc na twój wykres plus dzisiejsze niteczki krwi podejrzewam,że dopiero teraz mogło dojść do zagniezdzenia,mimo negatywnej bety wierzę,że się udało,na okres za wcześnie,trzymaj się cieplutko :)

    Anna Stesia, Lunaris, Flowwer lubią tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 24 lipca 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    No właśnie nie robiłam, spytałam lekarza o badania bo Flawwer mnie na kierowała, ale stwierdził, że nie ma jeszcze po co, ponieważ wina jest w tsh i prl.

    a skad to lekarz wie ze gdzie indziej nie lezy przyczyna?

    Ja duzo badan robilam na wlasna reke po stratach, duzo badan immunologicznych a tylko nie ktore zlecil mi dr Pasnik, genetyczne zlecil mi tez genetyk i nie ktore sama robilam. Lekarze nie bardzo chca dawac skierowanie na badania jak nie bylo 3 strat. Ale uznalam ze nie bede czekac i robilam. Szlam do lekarz z wynikami ktory mowil mi pare razy ze by mi je zlecil gdybym przyszla bez nich.
    Do tego wirusologie, wymazy na bakterie itp. duzo tych badan mam porobionych,

    Nie znam twojej historii, po ilu jestes tratach?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2017, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka życzę powodzenia jutro, teraz czas na tylko dobre wiadomości!!

    Agniecha urlop jest idealnym pomysłem :) Głowa odpocznie, Wy odpoczniecie, zmiana klimatu i pogody wyjdzie tylko na dobre!
    Najlepiej szukać lastów, z wyjazdem na drugi dzień, wtedy ceny są najlepsze.
    Z całego serca polecam Zakhyntos, byłam tam rok temu i zakochałam się w tymtych widokach :)

    My w tym roku, już za miesiąc ruszamy do Chorwacji z paczką przyjaciół, ostatni oddech zanim ruszy cała procedura IVF :)
    Pewnie kasę powinniśmy oszczędzać na IVF, ale (mam nadzieję) to nasze ostatnie wakacje we dwoje więc będziemy szaleć :)

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 24 lipca 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak ja to robię, ale skasowałam już dwie swoje wypowiedzi,mała mi rozwaliła szybke w tablecie i chyba robi zwarcie, że jak naciskam to "samo " naciska gdzie indziej. Już z niego nie piszę, wiec nie powinno kasować. ?
    Muszę ochłonąć.
    Nie pytał mnie czy mam jakieś straty za sobą. Po prostu powiedział, że najprawdopodobniej wina tu jest i, że jak się nie uda to wtedy bedziemy szukać innych rozwiązań.
    Jedyne co to za mies mam badanie piersi ?
    Zacznę jak Wy sama po kolei sprawdzać.
    Miałam duże nadzieje co do tej wizyty.
    Co do strat to miałam 1 taka powierdzone przez lekarza. Pare razy mialam pozytywne testy (3) , ale @ przychodziła po 2,3 dniach.

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
‹‹ 158 159 160 161 162 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ