Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCÓWKI :)
Odpowiedz

LIPCÓWKI :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 lipca 2017, 12:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przeżyje innego wyjście nie mam :) coz chce juz tylko wizytę u gina i omówić następny transfer teraz juz koniec kropka maja podać dwa zarodki chodź by były najpiękniejsze i najcudowniejsze :p

Emiilka, innamorata88, zubii, Lunaris, Bocianiątko, KateHawke, Anna Stesia, Flowwer, Czrna 81, malinowaemi lubią tę wiadomość

• Emiilka Autorytet

Wysłany: 24 lipca 2017, 12:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

w tym miesiącu nie udzielałam się zbyt dużo na forum (wyjazd wakacyjny), ale stale Was podczytuję i za wszystkie mocno trzymam kciuki.

Agnieszka, na pewno wiesz, że masz tutaj mocne wsparcie. Nawet jeżeli tym razem się nie udało, to wszystkie wierzymy, że dasz radę! Nie jesteście stworzeni do życia we dwójkę, bo gdyby tak było, to żadne z Was nie starałoby się o maleństwo. Masz wspaniałego męża, który Cię wspiera i rozumie. Życie faktycznie bardzo Was doświadcza, ale mocno wierzę, że ta długa podróż skończy się dla Was szczęśliwie.

Dziewczyny, musimy być silne!

12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • summer86 Autorytet

Wysłany: 24 lipca 2017, 12:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa, tulę mocno, jesteś bardzo dzielna w tym wszystkim i wierzę, że dzięki temu w końcu się uda <3
    Co do M. musiciw bardzo teraz dbać o swoje relacje i być dla siebie nawzajem wsparciem, bo to jest równie ważne jak nasz wspólny cel, z powodu którego wszystkie tu jesteśmy.

Trzymaj się kochana!

3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Lena21 Autorytet

Wysłany: 24 lipca 2017, 12:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha ja tez ocieram łezkę jak to czytam, nie wiem co napisać... ja pierdole!

Kiedyś rozmawiałam z bardzo dobrym kolega o tym, ze się staramy i byłam akurat w tym momencie cyklu kiedy pełna nadziei czekałam na cud, a on zadał mi bardzo trudne pytanie, czy biorę pod uwagę opcje, że się nie uda? Zamarlam, wycięło mnie z butów, pomysłami co on pieprzy ? Nie mówi się tak ludziom, wspiera się a nie uprawia czarnowidztwo. Zastanowiłam się chwile i odpowiedziałam mu, ze jesteśmy 12 lat razem, sami ze sobą i byliśmy szczęśliwi więc po prostu będziemy żyć dalej i czekać na cud. On opowiedział mi wtedy o swojej historii: po 7 latach czekania na cud zaadoptowali rodzeństwo i po 5 latach mówi, że tak bardzo się bal ze nie pokocha tych dzieci, że go to paraliżowało, zgodził się po kilku latach rozmów, bo bardzo chciał żeby jego żona była szczęśliwa, a teraz i on jest po nigdy nawet przez jeden dzień nie żałował tej decyzji.
    Opisałam tą sytuacje nie dlatego, że uważam ze powinnaś się poddać, wręcz przeciwnie - pamiętaj ze nawet kiedy sytuacja wydaje się być bez wyjścia zawsze za zakrętem czeka nowe rozwiązanie i tak będzie tez u Was ! Tulę mocno !

staraczka1111, Czrna 81, Amy333 lubią tę wiadomość

• Madżka89 Autorytet

Wysłany: 24 lipca 2017, 12:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wierzę w to,ze to się nie może tak skończyć...może faktycznie ta dzisiejsza beta była za szybko zrobiona.
    Macie siebie i masz nas tutaj,z takim oparciem z podniesioną głową zniesiesz wszystko i będzie Ci to wynagrodzone!Kiedys limit nieszczęść musi zostać wyczerpany!!! Twoje Dzieci na Ciebie czekają!

08.2017 poronienie 9 tc

Letrox 50, PAI-1, MTHFR

06.2020 Medart Poznań

14.10.20 IUI 🐒
    4.12.20 IUI 🐒

Mąż- Teratozoospermia
  • Zgredek 12 Autorytet

Wysłany: 24 lipca 2017, 12:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa- wysłałam Ci zaproszenie. Chce Ci podac namiar na fajnego lekarza. Może on "spojrzy" swoim okiem i pomoże.

Synek <3
    Mój blog: www.doilurazysztuka.wordpress.com

0d1y3e3k63eguvgh.png
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 24 lipca 2017, 12:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek 12 wrote:
    Agniechaaa- wysłałam Ci zaproszenie. Chce Ci podac namiar na fajnego lekarza. Może on "spojrzy" swoim okiem i pomoże.

a co to za lekarz? ginek?

Mój kochany Michałek ❤️❤️❤️

Starania o drugiego maluszka 💕🥰

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 lipca 2017, 12:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek 12 wrote:
    Zaakceptowane :) ale ja nie mam pretensji do lekarza Zdaje sobie sprawę, ze z puli zarodków tylko 1moze okazać sie dobry bo tak sie często dzieje :)

• Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 24 lipca 2017, 12:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Zaakceptowane :) ale ja nie mam pretensji do lekarza Zdaje sobie sprawę, ze z puli zarodków tylko 1moze okazać sie dobry bo tak sie często dzieje :)

kiedy sie umawiasz do lekarza? chcesz podchodzic w teraz w cyklu czy robisz sobie przerwe?

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Rucola Autorytet

Wysłany: 24 lipca 2017, 12:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa bardzo mi przykro :( nie umiem Cię pocieszyć, bo nigdy nie byłam w takiej sytuacji jak Ty. Wierzę, ze już bardzo niedługo życie wynagrodzi Ci te wszystkie cierpienia....

#wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Lunaris Autorytet

Wysłany: 24 lipca 2017, 12:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziewczyny przeżyje innego wyjście nie mam :) coz chce juz tylko wizytę u gina i omówić następny transfer teraz juz koniec kropka maja podać dwa zarodki chodź by były najpiękniejsze i najcudowniejsze :p

Agniecha smutno :( to co napisałaś wyżej bardzo mi się podoba i tego się trzymaj! MUSI SIĘ W KOŃCU UDAĆ! Pamiętam jak na którymś miesiącu rozmawiałyśmy, że często dopiero kolejne transfery się udają. Marne to pocieszenie dzisiaj ale tam nadal czekają na Was Wasze dzieci. Ja nie przyjmuję opcji, że nie będziecie rodzicami :*

age.png

[/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 lipca 2017, 12:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W środę po becie bede sie z ginem umawiać :) zobaczymy dalszy plan, pewnie podejdziemy w przyszłym cyklu ale czekam jeszcze bo chciała bym gdzieś pojechać na urlop moze udało by sie przed transferem jakiś szybki tydzień w Grecji albo hiszpani :) moze znowu Chorwacja albo Włochy??? Musimy to przegadać i ja muszę załatwić sobie urlop :p chyba ze mnie wywalą z roboty z tym tez sie jyz liczę :D

Lunaris lubi tę wiadomość

• Jedna_z_Wielu Autorytet

Wysłany: 24 lipca 2017, 12:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek12 wysłałam Ci zaproszenie, jeśli można.

Dziewczyny czy naprawdę muszę czekać rok od unormowania tsh i prl, aby znaleźć przyczynę nie powodzeń przez 2,5 roku ?

Zgredek 12 lubi tę wiadomość

0dash2.gif 0zlosc.gif
    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    Starania od: Styczeń 2015 r.
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 24 lipca 2017, 12:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    W środę po becie bede sie z ginem umawiać :) zobaczymy dalszy plan, pewnie podejdziemy w przyszłym cyklu ale czekam jeszcze bo chciała bym gdzieś pojechać na urlop moze udało by sie przed transferem jakiś szybki tydzień w Grecji albo hiszpani :) moze znowu Chorwacja albo Włochy??? Musimy to przegadać i ja muszę załatwić sobie urlop :p chyba ze mnie wywalą z roboty z tym tez sie jyz liczę :D

ja szukalam lotow na sierpien bo mam tydzien urlopu ale wszystko takie drogie, nie wspominajac o hotelu.. :D trzeba wczesniej rezerwowac albo jechac w innym terminie :) samolot tez drogi jak na 2 osoby a w innym miesiacu o polowe taniej.. no ale to w koncu wakacje i sezon wakacyjny

❤️❤️❤️
  • Anna Stesia Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:

Dziewczyny czy naprawdę muszę czekać rok od unormowania tsh i prl, aby znaleźć przyczynę nie powodzeń przez 2,5 roku ?

Nawet mnie nie strasz!

PVkxp2.png
  • staraczka1111 Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa masz jeszcze 3 piękne bałwanki któryś przyniesie Ci Wreszcie to szczęście. Pamiętajcie że musicie się wspierać i razem przez to przechodzić... :(

f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 24 lipca 2017, 12:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:

ja bym nie czekala tyle, czy lekarz zgupial? robilas inne badania jeszcze jak np immunologie czy genetyke, wymazy?

❤️❤️❤️
  • staraczka1111 Autorytet

Wysłany: 24 lipca 2017, 12:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie dzwonili mam być jutro o.10:45 w klinice

Bocianiątko, Anna Stesia, never_lose_hope, Jedna_z_Wielu, Lunaris, KateHawke, Czrna 81, zubii, malinowaemi lubią tę wiadomość

f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *

Wysłany: 24 lipca 2017, 13:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Nawet mnie nie strasz!

Właśnie chciałabym się tego dowiedzieć bo to dla mnie cios, kolejny rok.
    Może tak ma być, ale płakać się chce.
    Jeżeli nie to szukania nowego gin ciąg dalszy...

Albo zaczynam badać sie na "własną rękę" .

0dash2.gif 0zlosc.gif
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.

Wysłany: 24 lipca 2017, 13:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    ja bym nie czekala tyle, czy lekarz zgupial? robilas inne badania jeszcze jak np immunologie czy genetyke, wymazy?

No właśnie nie robiłam, spytałam lekarza o badania bo Flawwer mnie na kierowała, ale stwierdził, że nie ma jeszcze po co, ponieważ wina jest w tsh i prl.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2017, 12:52

0dash2.gif 0zlosc.gif
‹‹ 161 162 163 164 165 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego