Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCÓWKI :)
Odpowiedz

LIPCÓWKI :)

Oceń ten wątek:
  • Anna Stesia Autorytet

Wysłany: 24 lipca 2017, 13:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Właśnie chciałabym się tego dowiedzieć bo to dla mnie cios, kolejny rok.
    Może tak ma być, ale płakać się chce.
    Jeżeli nie to szukania nowego gin ciąg dalszy...

Albo zaczynam badać sie na "własną rękę" .

No ja się totalnie badam na własną rękę. Lekarze zalecają minimum badań, więc ja sobie na własną rękę zrobiłam wiele innych hormonów etc. Jesienią, jak sie nie uda do teog czasu, mam zamiar zrobić sobie drożność jajowodów oraz autoimmunologię. Ale niestety tarczyca u mnie szaleje, a mimo to nie przerwałam starań (nawet na miesiąc) i nawet nie wiem, że powinnam. To byłoby straszne.

PVkxp2.png
  • Anna Stesia Autorytet

Wysłany: 24 lipca 2017, 13:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    No właśnie nie robiłam, spytałam lekarza o badania bo Flawwer mnie na kierowała, ale stwierdził, że nie ma jeszcze po co, ponieważ wina jest w tsh i prl.

Kochana, ja to wszystko robię prywatnie. I nawet nie czekam na sugestię lekarza. Bo TSH i prolaktyna swoją droga, ale czasem różne problemy idą razem w parze i nie można się badać "stopniowo". Nie wiem, jak w Twoim przypadku, ale ja jestem sporo po 30-tce i każdy rok jest na wagę złota. Teraz leczę tarczycę i prolaktynę, nie wiem, kiedy sie unormuje, ale gdybym miała czekać kolejny rok na kolejne badania tobym chyba zaszła w ciążę koło 50-tki. Jedna rzecz mnie tylko stresuje - że może w trakcie leczenia tarczycy powinno się przerwać starania?

PVkxp2.png
  • Anna Stesia Autorytet

Wysłany: 24 lipca 2017, 13:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Ja nawet tego minimum nie mam. Pokazałam, że zbadałam prog i stwierdził, że skoro tak to mam jedno opakowanie duphaston ( wspomniałam czy tak bo brałam go kiedyś już rok), ale to tylko tak dla mnie bo wina jest w hormonach.

No to czeka Cię zmiana lekarza. Bo to jest jakaś żenada.

PVkxp2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 lipca 2017, 13:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga,patrząc na twój wykres plus dzisiejsze niteczki krwi podejrzewam,że dopiero teraz mogło dojść do zagniezdzenia,mimo negatywnej bety wierzę,że się udało,na okres za wcześnie,trzymaj się cieplutko :)

Anna Stesia, Lunaris, Flowwer lubią tę wiadomość

• Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 24 lipca 2017, 13:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    No właśnie nie robiłam, spytałam lekarza o badania bo Flawwer mnie na kierowała, ale stwierdził, że nie ma jeszcze po co, ponieważ wina jest w tsh i prl.

a skad to lekarz wie ze gdzie indziej nie lezy przyczyna?

Ja duzo badan robilam na wlasna reke po stratach, duzo badan immunologicznych a tylko nie ktore zlecil mi dr Pasnik, genetyczne zlecil mi tez genetyk i nie ktore sama robilam. Lekarze nie bardzo chca dawac skierowanie na badania jak nie bylo 3 strat. Ale uznalam ze nie bede czekac i robilam. Szlam do lekarz z wynikami ktory mowil mi pare razy ze by mi je zlecil gdybym przyszla bez nich.
    Do tego wirusologie, wymazy na bakterie itp. duzo tych badan mam porobionych,

Nie znam twojej historii, po ilu jestes tratach?

Mój kochany Michałek ❤️❤️❤️

Starania o drugiego maluszka 💕🥰

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 lipca 2017, 13:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka życzę powodzenia jutro, teraz czas na tylko dobre wiadomości!!

Agniecha urlop jest idealnym pomysłem :) Głowa odpocznie, Wy odpoczniecie, zmiana klimatu i pogody wyjdzie tylko na dobre!
    Najlepiej szukać lastów, z wyjazdem na drugi dzień, wtedy ceny są najlepsze.
    Z całego serca polecam Zakhyntos, byłam tam rok temu i zakochałam się w tymtych widokach :)

My w tym roku, już za miesiąc ruszamy do Chorwacji z paczką przyjaciół, ostatni oddech zanim ruszy cała procedura IVF :)
    Pewnie kasę powinniśmy oszczędzać na IVF, ale (mam nadzieję) to nasze ostatnie wakacje we dwoje więc będziemy szaleć :)

staraczka1111 lubi tę wiadomość

• Jedna_z_Wielu Autorytet

Wysłany: 24 lipca 2017, 13:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak ja to robię, ale skasowałam już dwie swoje wypowiedzi,mała mi rozwaliła szybke w tablecie i chyba robi zwarcie, że jak naciskam to "samo " naciska gdzie indziej. Już z niego nie piszę, wiec nie powinno kasować. ?
    Muszę ochłonąć.
    Nie pytał mnie czy mam jakieś straty za sobą. Po prostu powiedział, że najprawdopodobniej wina tu jest i, że jak się nie uda to wtedy bedziemy szukać innych rozwiązań.
    Jedyne co to za mies mam badanie piersi ?
    Zacznę jak Wy sama po kolei sprawdzać.
    Miałam duże nadzieje co do tej wizyty.
    Co do strat to miałam 1 taka powierdzone przez lekarza. Pare razy mialam pozytywne testy (3) , ale @ przychodziła po 2,3 dniach.

0dash2.gif 0zlosc.gif
    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    Starania od: Styczeń 2015 r.
  • Zgredek 12 Autorytet

Wysłany: 24 lipca 2017, 13:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak wyjde od gina i wroce do domu to wam napisze co z tym lekarzem.

innamorata88, KateHawke, malinowaemi lubią tę wiadomość

Synek <3
    Mój blog: www.doilurazysztuka.wordpress.com

0d1y3e3k63eguvgh.png

Wysłany: 24 lipca 2017, 13:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę ochłonąć bo trochę mnie to poruszyło.
    Zacznę sie badać jak Wy. Co prawda nie wiem od czego zacząć, ale jak się uspokoje to postaram się to ogarnąć.

Dziękuję za odzew. Jesteście wspaniałe.

Anna Stesia lubi tę wiadomość

0dash2.gif 0zlosc.gif
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.

Wysłany: 24 lipca 2017, 13:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    No to czeka Cię zmiana lekarza. Bo to jest jakaś żenada.

Tak też chyba zrobię.

Anna Stesia lubi tę wiadomość

0dash2.gif 0zlosc.gif
  • Ptysia Autorytet

Wysłany: 24 lipca 2017, 14:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka, a mówili Ci kto będzie robił transfer czy niespodzianka jutro Cię czeka?:)

• Lucia88 Autorytet

Wysłany: 24 lipca 2017, 14:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa, strasznie mi przykro. To jest cholernie niesprawiedliwe!!!
    Trzymam kciuki, żeby było za wcześnie i w środę zaczęła rosnąć beta!

PRZERWA W STARANIACH

29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • staraczka1111 Autorytet

Wysłany: 24 lipca 2017, 14:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Staraczka, a mówili Ci kto będzie robił transfer czy niespodzianka jutro Cię czeka?:)
    no własnie mąż sie pyta kto bedzie a ja nie wiem . nawet z tego wszystkiego nie zapytałam. Jak Cz.. to zawał na miejscu bedę mieć lepiej nie wiedzieć :)

f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 lipca 2017, 14:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co jest najgorsze, ze kolejne testowanie pewnie dopiero we wrześniu o matko ile to czasu

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 lipca 2017, 14:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odpoczniesz trochę Agniecha, czas i tak upłynie.. Ani się obejrzysz, a już będzie wrzesień :) Na to wpływu nie mamy :)

Czy tylko mi czas ucieka tak przez palce? Jest poniedziałek, a za chwilę będzie piątek :/

• Ptysia Autorytet

Wysłany: 24 lipca 2017, 14:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    no własnie mąż sie pyta kto bedzie a ja nie wiem . nawet z tego wszystkiego nie zapytałam. Jak Cz.. to zawał na miejscu bedę mieć lepiej nie wiedzieć :)
    Daj znać jutro jak już będzie po:) mam nadzieje, ze to nie będzie właśnie ona:p życzę Ci powodzenia!

staraczka1111 lubi tę wiadomość

• Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 24 lipca 2017, 14:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia198808 wrote:
    Odpoczniesz trochę Agniecha, czas i tak upłynie.. Ani się obejrzysz, a już będzie wrzesień :) Na to wpływu nie mamy :)

Czy tylko mi czas ucieka tak przez palce? Jest poniedziałek, a za chwilę będzie piątek :/
    oj jak ja bym chciała żeby już był piątek! ale mnie też czas w pracy jakoś tak leci... i czuję że się nie wyrabiam... :/

laUgp2.png
    po 45 cs - 4-6 miesięcy sztucznej menopauzy, potem antyki - na wyciszenie adenomiozy przed crio.
    ❄️ 8.3 ❄️ 6.3 - na zimowisku <3 <3
    ET 9.2 - 01.08.2019 :(
    IUI - 24.10.2018 :(
    IUI - 19.11.2018 :(
    maj 2019 - histeroskopia - stan zapalny endometrium, adenomioza
    marzec 2019 - dieta bg i bm, zmiana leków i supli - bez efektu
    maj 2018 - laparoskopia - skoagulowane drobne mięśniaki
    czerwiec 2018 - immunosupresja bez efektu
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, adenomioza, hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny, wrogi śluz
  • panan12 Autorytet

Wysłany: 24 lipca 2017, 14:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy jak na się problem z kręgosłupem to ma to jakiś wpływ na ciąże?

f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 lipca 2017, 15:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka przepraszam bo ja tu smedze a dla Ciebie ważny dzien!! Oczywiście trzymam kciuki finał bedzie piękny :) jestem tego pewna!!

• Lunaris Autorytet

Wysłany: 24 lipca 2017, 15:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Wiecie co jest najgorsze, ze kolejne testowanie pewnie dopiero we wrześniu o matko ile to czasu

Aga trochę się już nas tu nazbierało na jesień więc jeśli już to będziesz w doborowym towarzystwie ;) ALE! może ten śluz to faktycznie dopiero zagnieżdżanie i beta zaczyna startować teraz. DAMY RADĘ -kto jak nie my ;)

Czrna 81, zubii lubią tę wiadomość

age.png

[/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
‹‹ 162 163 164 165 166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego