X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie luteina dopochwowa a ból podbrzusza
Odpowiedz

luteina dopochwowa a ból podbrzusza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Gusik2901 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 20 września 2016, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem po dwóch pporonieniach po tych wydarzeniach ginekolog przepisał mi luteine na wyregulowanie cyklu biorę od 16 -26 dc niezależnie od owulacji.
    W tym cyklu owulacje po raz pierwszy z mega śluzem miałam już w 6 dc oczywiście staraliśmy się intensywnie :)
    biorę luteine 3 dzień 2x1 I generalnie ciągle od dnia owulacji boli mnie podbrzusze a teraz jak biorę luteine to jeszcze bardziej. co mam o tym myśleć. Pamiętam ten ból podbrzusza zawsze wieczorem w tych dwóch pechowych ciążach. ...

  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 10 października 2016, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co to jest, ja też wczoraj po drugiej dawce (wieczornej) miałam taki ból. Najłatwiej go opisać jako ból taki jak na @. Nie wiem czy to dobrze wróży...

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusik2901 wrote:
    Dziewczyny jestem po dwóch pporonieniach po tych wydarzeniach ginekolog przepisał mi luteine na wyregulowanie cyklu biorę od 16 -26 dc niezależnie od owulacji.
    W tym cyklu owulacje po raz pierwszy z mega śluzem miałam już w 6 dc oczywiście staraliśmy się intensywnie :)
    biorę luteine 3 dzień 2x1 I generalnie ciągle od dnia owulacji boli mnie podbrzusze a teraz jak biorę luteine to jeszcze bardziej. co mam o tym myśleć. Pamiętam ten ból podbrzusza zawsze wieczorem w tych dwóch pechowych ciążach. ...


    Skontaktuj sie z lekarzem koniecznie nie ma na co czekać. Trzeba dmuchać na zimne ... znam ból po tej stracie i strach przed kolejna.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ