X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Luteina- plamienie czy to okres czy zagnieżdżanie?
Odpowiedz

Luteina- plamienie czy to okres czy zagnieżdżanie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • LadyE Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 15 marca 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Nie znalazłam podobnego wątku :(
    Otóż wg testów owulacyjnych w środę 4.03. miałam owulację i wtedy też było przytulanie.
    I teraz tak: 3 miesiące temu zaprzestałam YAZ i od tego czasu miałam bardzo bolesne owulacje a ból trwał do końca okresu (czyli 2 tygodnie z życiorysu wyciągnięte).
    W zeszłym miesiącu poszłam do ginekologa i dostałam LUTEINĘ 50mg 2xdziennie pod język od 16dc do 25dc.
    Co za tym idzie w tym miesiącu 'ciągnęło' mnie jedynie coś w pachwinie od kilku dni po owulacji a wczoraj wieczorem (9dzień luteiny) dostałam bardzo delikatne plamienie różowo-beżowe. Plamienie powtarza się i dzisiaj... Jutro już jest dzień bez luteiny i teraz moje pytanie...
    Czy to plamienie to może być zagnieżdżanie czy to jest zapowiedź okresu, który już jutro może wystąpić?
    Dodatkowo bolą mnie piersi, mam dość wrażliwe sutki a do tego wczoraj w nocy miałam jakąś wściekłą zgagę i niewiem czy to przypadek czy coś wspólnego ma jedno z drugim?
    Planuję jutro rano zrobić test ale nie wiadomo jak to wszystko w środku i może jeszcze nic nie wykazać :(
    i teraz niewiem czy przedłużać tą luteinę licząc, że to ciąża czy odpuścić branie?
    (stresuję się bo już kilka razy wydawało mi się, że TO może być TO a macica dostawała krwotok [kilka x bardziej obfite niż miesiączka i to na przestrzeni kilku lat 2x] i oczyszczała się samoistnie...)
    Bardzo na Was liczę.
    Może ktoś miał podobnie?

  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 15 marca 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie widać Twojego wykresu LadyE

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • gryzelka Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 15 marca 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LadyE trzymam kciuki aby to nie był zbliżający się okres, jednak ja na luteine jestem juz od pewnego czasu i właśnie zazwyczaj w ostatnim dniu jej brania pojawia się taki bladorozowy śluz (jest go dość sporo) a później to jjuż tylko @.....

    271205457bbca3222c1ff1a8f596376c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi NIGDY nie zdarzylo soe plamienir pod koniec brania luteiny. Okresu dostawalam zawsze 2-4 dni po odstawieniu. Moze zrob test jutro

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ