X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe staraczki.
Odpowiedz

Lutowe staraczki.

Oceń ten wątek:
  • astoriaa Ekspertka
    Postów: 391 91

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na przykład mam śluz jak trzeba przez jakieś 5 dni w cyklu... I i tak nic z tego nie wychodzi....

    Dzisiaj 31 dc i mam tylko plamienie... Mogłaby się ta małpica sprężyć trochę...

    Udało się komuś w końcu w styczniu?

    7470gov3xicgdrhg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny styczeń był kijowy, ale za to luty będzie nasz, walentynki można przecież zacząć już pod koniec stycznia :-D

    alicja_ lubi tę wiadomość

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to bym chciała, żeby był już luty...

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek, jak Ty to ładnie nazwałaś...ja to mówię prosto z mostu że mam wściekliznę macicy ;) Pracowity dzień zaliczony... @ za rogiem - mam chcice na ciasto, ale już nie mam weny no to by je zrobić :)

    Morisek28 lubi tę wiadomość

  • ggohaa Znajoma
    Postów: 26 39

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się;)

    Lucy7 lubi tę wiadomość

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No zwłaszcza owulacji pewnie nie miała ...;) Boże, chyba zacznę być milsza dla mojej...bo wychodzi na to, że to taki jeszcze nieoszlifowany diament ;) Z brzuchem dziś spokój...tzn cisza przed burzą...ale biały śluz się pojawił, więc małpa czyha za rogiem...Ja umieram przez pierwsze 4 godziny i później dopiero jakieś 1,5 dnia po rozpoczęciu - skurcze "ciągną" zrosty (pamiątka po lewym jajniku)- tak, że na nogę nie mogę stanąć...wrr

  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy7 planuje kupic termometr Microlife MT16C2 do mierzenia dokladniej temperatury, kwas foliowy, magnez+wit B6, Maca dla mojego P i zastanawiam sie nad ziolami o. Sroki nr3 dla mnie.

    Lucy7 lubi tę wiadomość

  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2016, 17:06

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a termometr kupilas w zwyklej aptece czy przez internet? tak samo ziola gdzie kupilas?

  • Molekuła Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Tak ale zielonej herbaty nie mozna pic przy kwasie foliowhm bo wtedy to tak jakby sie kwasu foliowego nie łykało.

    Dobrze wiedzieć, bo uwielbiam zieloną herbatę. Czy jest jescze coś co nie współgra z kwasem foliowym?

    Co do ziół ojca Sroki. Piję od niedawna, nie wiem czy pomagają, ale smakują ok. Kupiłam w zielarskim każde zioło z osobna i sama mieszałam. Wyszło tego z pół tony. Mam jescze po pół każdej paczki (odważałam na wadze) może któraś z Was chce?

  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2016, 17:07

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jutro wolne od pracy i lece do apteki:) dzieki dziewczyny. a te ziola od ktorego dnia cyklu pijecie?

  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morisek a czemu denerwuja Cie te dwa miejsca po przecinku? dzieki temu chyba jest dokladniejsza temperatura tak czy sie myle?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie dotyczące prolaktyny. Pierwsze badanie wyszło ok. 14 a po obciążeniu ponad 140. Czy któraś z was tak miała? Co to może oznaczać? Pytałam lekarza, ale powiedziała, żeby prolaktyny nie brać pod uwagę :/ dodam, że w mojej miejscowości nie ma specjalisty od leczenia niepłodności tylko zwykli ginekolodzy. A ja mam wrażenie, że powinnam brać Bromergon. Dodam, że biorę Letrox i Jodid na tarczycę. TSH mam około 2.

  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuurcze i co teraz? bo teraz mam taki zwykly elektroniczny z jednym miejscem po przecinku, to moze przy nim zostane:) tylko ta moja temperatura od poczatku cyklu jakas dziwna jest, caly czas mam ponizej 36stopni niewiem czemu:(

  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie tu jest problem bo to moj pierwszy cykl z mierzeniem temp.

  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem wiem dlatego musze w tym cyklu byc systematyczna :) dzieki wielkie za rady morisek:)

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, melduję się jeszcze bez małpy (pewnie wieczorem się przyczłapie) i z testem negatywnym jak tak lala..:/ Tempka 36,9, ale to pewnie efekt wczorajszego Martini ;)

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Ja mam juz na wyczerpaniu ten z dwoma miejscami po przecinku i jak sie bateria skonczy to juz sie przerzucę na zwykly porównam wykresy i zobaczę jak będzie.

    a jaka zawsze mialas na początku cyklu temp.?

    Morisek mi gin kazał mierzyć rtęciowym - podobno jest pewniejszy - ja mam wrażenie, że jak mierzyłam elektronicznym to wartości temperatury były niższe.

    Morisek28 lubi tę wiadomość

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna89 wrote:
    Mam pytanie dotyczące prolaktyny. Pierwsze badanie wyszło ok. 14 a po obciążeniu ponad 140. Czy któraś z was tak miała? Co to może oznaczać? Pytałam lekarza, ale powiedziała, żeby prolaktyny nie brać pod uwagę :/ dodam, że w mojej miejscowości nie ma specjalisty od leczenia niepłodności tylko zwykli ginekolodzy. A ja mam wrażenie, że powinnam brać Bromergon. Dodam, że biorę Letrox i Jodid na tarczycę. TSH mam około 2.

    Moja pierwsza prolaktyna - 26, a po obciążeniu 114. Od razu dostałam Bromergon.

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ