X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe staraczki.
Odpowiedz

Lutowe staraczki.

Oceń ten wątek:
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pamiętam, żebym się czuła jakoś dziwnie, więc pewnie było ok.

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gorzej było jak robiłam krzywą cukrową i sprawdzanie insuliny. Po wypiciu kubka czystej glukozy (nikt mi nie powiedział, żeby wziąć cytrynę) przez miesiąc nie tknęłam nic słodkiego.

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy prolaktynie 2h - ja poszłam się powłóczyć na targowisko i pamiętam doskonale jak wróciłam - kolejka do laboratorium ogromna, mnóstwo starszych osób, które nie potrafiły zrozumieć, że ja muszę wejść o tej i o tej godzinie, bo takie badanie specyficzne robię. Jak usiłowałam powiedzieć pielęgniarce, że już jestem (w trakcie jak wychodził pacjent) to jakiś dziadek "wyrwał mnie z drzwi". Piguła musiała interweniować, bo gang rozwścieczonych staruszków chciał mnie zlinczować...ale miały ubaw...a ja się bałam wyjść...;)

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muliło trochę, ale zapewniło wstręt do słodyczy na jakiś czas ;)

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No znów by się przydało...w czwartek jadę do lekarza i znów będzie kwiczał, że nie ćwiczę, nie trzymam diety etc....

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech nie mów nic...ja jakoś straciłam motywację...ładnie szło i zdechło...pod wpływem marudzenia lekarza przez 10 miesięcy udało mi się zrzucić 14 kg i stanęło...tzn odpuściłam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja prolaktyne miałam badaną na wiosnę rok temu. Nie pamiętam wyników, ale po obciążeniu wyszło mi sporo ponad norme. Jakieś 30 razy chyba. Żaden lekarz się tym nie przejął. Endokrynolog stwierdził, że już w całej Europie nie robi się obciążenia bo ono nic nie wnosi do diagnozy i że odchodzi się od tego testu.
    Jutro idę na prolaktynę, LH, FSH i zobaczymy co wyjdzie.

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak na prawdę nic wielkiego nie robiłam - żadnych regularnych ćwiczeń, ale trochę diety MŻ, przerzuciłam się na chleb żytni, ciemny makaron, do pracy zaczęłam robić sobie sałatki zamiast chleba, no ale od jakiś 3 miesięcy jakoś się nie pilnuję -np. wczoraj w przypływie chwilowego "doła" nie odmówiłam sobie chipsów. No i obudziłam się w nocy z wyrzutami sumienia i... zgagą;)

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też musiałbym się pozbyć jakiś 20 kg...ale jak to się mówi, żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce ;)

    Morisek28 lubi tę wiadomość

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochana i ja się melduje :) u mnie od wczoraj plamienia więc na pewno w nocy rozkręci się @ oby luty był szczęśliwy :)

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Fufka, nie ma innej opcji :)

  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2016, 17:07

    Kena1983 lubi tę wiadomość

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • nakręcona Debiutantka
    Postów: 7 3

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny jeśli pozwolicie z chęcią się przyłączę:)

    To będzie mój 3 cykl starań. We wrześniu odstawiłam tabletki anty i po nich moje pierwsze 2 cykle były 41 dniowe - wyobraźcie sobie jak to ćwiczyło moją cierpliwość a do cierpliwych nigdy nie należałam. W ostatnim grudniowo - styczniowym cyklu było inaczej, owulację miałam zaskakująco szybko jak na mnie bo ok. 18dc a potem namnożyły mi się wszystkie możliwe objawy, łącznie z plamieniem implantacyjnym w 8 dniu po owu i już myślałam, że sukces, ale wczoraj mnie zalało także zaczynam z wami kolejny cykl:) A że nie ma co się załamywać też oblałam to wczoraj desperadosem, jakimś pozytywem jest też to że mój cykl skrócił się do 30 dni, czyli już normalnie, zobaczymy jak będzie w tym miesiącu.

    Niecierpliwa ja też wczoraj poleciałam do apteki i nakupowałam wspomagaczy różnych.. no zobaczymy.

    Trzymam za nas wszystkie kciuki:)

    Lucy7 lubi tę wiadomość

    nakręcona
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nakręcona, witamy..witamy...ponakręcamy się razem ;)

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arturowa wrote:
    Że też waga ma taki wpływ na zajście... ja muszę zgubić "tylko" 7 kg ale jakoś na zimę obrastam warstwą ochronną ;)Nawet podtapianie się na basenie nie pomaga :/
    Kochana, warstwa ochronna na zimę jest niezbędna...popatrz na koty, misie, dziki, boruski...no przecie nie należy marznąć, nie ;)?! Trza żyć w zgodzie z przyrodą :D

  • nakręcona Debiutantka
    Postów: 7 3

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki:)

    Od razu mam pytanie, jak na razie korzystałam tylko z testów żeby ustalić kiedy mam owu, Wy piszecie o mierzeniu temperatury i zastanawiam się żeby zacząć, ale czy jest sens jeśli często wyjeżdżam w delegacje i średnio 3 dni w tygodniu jestem poza domem?

    nakręcona
  • nakręcona Debiutantka
    Postów: 7 3

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm... to może spróbuję, w sumie nic nie tracę, jak będą wychodzić herezje to przestanę. Też myślałam o monitoringu, ale poczekam jeszcze miesiąc, jak w lutym się nie uda to wtedy pójdę. Niestety u mnie TSH na poziomie 6,4 a z tego co piszecie powinno być poniżej 2, dostałam większą dawkę leku i czekam na rezultaty.

    Ja też na zimę czuje się jak borsuk:) Mam roczny karnet na siłownie, ale przecież jest za zimno, żeby z domu wychodzić...eh.. a pieniądze z kąta sciągają (myślałam, że chociaż moje sknerstwo mnie zmobilizuje żeby chodzić,a tu nic).

    nakręcona
  • nakręcona Debiutantka
    Postów: 7 3

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie kiedyś z Chodakowską ćwiczyłam, i rzeczywiście ciężko było bo sobie załączyłam Turbo Spalanie, nie przetrwałam nawet 15 minut, ale później zaczęłam Skalpel ćwiczyć, to już jest bardziej statyczne, przy niektórych ćwiczeniach wymiękałam i ich nie robiłam ale z czasem było coraz lepiej i widziałam efekty po jakimś czasie. Także skalpel polecam.

    Morisek28 lubi tę wiadomość

    nakręcona
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w takim razie jestem niedźwiedziem :P zresztą w domu mówią mi Misiek :P a cyce jak donice mam problem z bielizną zawsze miałam teraz trochę lepiej weszła bielizna brytyjska do nas i Dalia więc mogę nawet w kolorach wybierać :P ja wiem, ze w ciąży to będę mega pączek i pewnie będę się kulać :P

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • melenaxoxox Autorytet
    Postów: 692 182

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laski :* mam takie pytanie.. od owulacji minely jakies 2 dni i od staran rowniez a dzisiaj moj sluz jest bardzo wodnisty, jest go pelno.. wrecz kaluza. czy to jest dobry objaw? :(

    l22nqps6zs1m82ws.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ