Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe staraczki.
Odpowiedz

Lutowe staraczki.

Oceń ten wątek:
  • Mysz86 Autorytet

Wysłany: 18 stycznia 2015, 19:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Dziewczyny zgłupiałam,robie porzadek w szafce (tak wiem ,niedziel a praca w gowno sie obraca) ale kurza stopa! No! Znalazlam ulotkę z termometru owulacyjnego,jest na niej napisane żeby go NIE przemywac woda :-\ jak ja go od roku chyba woda myje :-\ czym myjecie xwoej termometry?

Ja swój tylko przecieram wacikiem ze spirytusem. No i mój termometr jest TYLKO MÓJ. Taki dla rodziny jest osobny.

Aniołki [*][*][*]
    ac95b5706d.png
  • Kena1983 Autorytet

Wysłany: 18 stycznia 2015, 19:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek, ja myję wodą - a od czasu do czasu przemywam spirytusem - ale ja używam rtęciowego.

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 stycznia 2015, 20:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    No ja mam ten badziweny z dwoma miejscami po przecinku. Jak tylko dorwę gdzieś rtęciowy to będę szczęśliwa.
    Chyba już nie kupisz, w Unii Europejskiej nie mogą być sprzedawane :-(

• niecierpliwa-dominika Autorytet

Wysłany: 18 stycznia 2015, 20:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    to moj pierwszy cykl staran tak na serio, ale od niecalego roku nie uzywamy zabezpieczen no i nic:( morisek rteciowe wcofali podobno

• Kena1983 Autorytet

Wysłany: 18 stycznia 2015, 20:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ważka wrote:
    Chyba już nie kupisz, w Unii Europejskiej nie mogą być sprzedawane :-(
    na allegro są dostępne

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 stycznia 2015, 21:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek Nie wiedziałam, jakoś nie ufam elektronicznym

Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2015, 21:14

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 stycznia 2015, 21:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazłam za 4,60 jutro wykorzystam konto męża i zamówię, dzięki za podpowiedź

• Kena1983 Autorytet

Wysłany: 18 stycznia 2015, 21:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaaa dammm... jest plamienie...znając moje szczęście małpa nie da mi się wyspać...i jutro w pracy będę jak wymemłana i wypluta :/

Wysłany: 18 stycznia 2015, 21:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie chyba jakies chorobsko dopadlo:(

• Kena1983 Autorytet

Wysłany: 18 stycznia 2015, 22:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, Kochane, kolorowych snów życzę!

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 stycznia 2015, 22:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc i pięknych snów :-D

• Mysz86 Autorytet

Wysłany: 18 stycznia 2015, 22:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Dominika witam w klubie ,ja kocham ,nos zapchany czuje sie jakbym miała z 40 stopni a mam 36,8 :-\ w dodatku okres mnie meczy przez co słaba jestem.

Ja też jestem w tym klubie. Z tego przeziębienia, to nawet odpuszczamy starania w styczniu. Lecę na jakichś gripexach i innych lekach, więc wolę nie ryzykować.

Aniołki [*][*][*]
    ac95b5706d.png

Wysłany: 18 stycznia 2015, 23:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na noc się nafaszeruje jakimiś lekami:)

• StyczniowaNadzieja Autorytet

Wysłany: 19 stycznia 2015, 07:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mi się zaległości porobiły przez weekend... no pięknie poszłyście. Jak tak czytam to pozostaje Wam dużo zdrówka życzyć, niestety pogoda sprzyja raczej przeziębieniom, w autobusie wszyscy kichają tylko czekać aż coś się przyplącze.

A co do termometrów to na rynku są teraz takie z alkoholem zamiast rtęci w środku tzw. lekarskie. Podobno dokładne, pisze "podobno" bo nie używam takiego, mam tylko taki z 2 miejscami po przecinku ;)

caur359.png
    3ro1ov5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 stycznia 2015, 08:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    No ja mam ten badziweny z dwoma miejscami po przecinku. Jak tylko dorwę gdzieś rtęciowy to będę szczęśliwa.

Owulacyjny bezrtęciowy ;) http://www.ceneo.pl/6582670

• melenaxoxox Autorytet

Wysłany: 19 stycznia 2015, 08:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam kobietko :* jak tam samopoczucie?

l22nqps6zs1m82ws.png

Wysłany: 19 stycznia 2015, 08:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    juz wiem gdzie lezy moj problem z niska temperatura, zle mierzylam, bo mierze w ustach, zmierzylam dzisiaj rano dwa razy najpier tak jak zawsze i jest 35,2 i po sekundzie pod jezykiem i jest 36,2 i usunelam te temperatury od poczatku cyklu i od dzisiaj wpisuje te (chyba) prawidlowe spod jezyka, szkoda tylko ze nie bede miala do porownania w nastepnym cyklu temperatur podczas @.

• Fufka30 Autorytet

Wysłany: 19 stycznia 2015, 08:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć mnie się @ rozkreca... no ale licze na luty testy owu są będziemy działać :) a jak po weekendzie? :)

gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • melenaxoxox Autorytet

Wysłany: 19 stycznia 2015, 08:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a no 2 pozytywy na owulke, staranka tez zaliczone, teraz tylko nadzieja ze sie udalo :P wkoncu sie uda! trzymam kciuki <3

l22nqps6zs1m82ws.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj zaczęłam mierzyć temu i obiecałam sobie że będę mierzyć regularnie o tej samej godzinie. I niech mi nic w tym nie przeszkodzi

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ