X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe staraczki :)
Odpowiedz

Majowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nic. Pozostaje ci czekać do wizyty u gina, może on ci wyjaśni o co chodzi. Bo ja tu widzę owu koło 27, albo 32. :D 32 jednak by chyba było lepiej. :P

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    32? Hahah wtedy kiedy powinnam dostac @ ;) juz słyszałam takie historie hHah

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie Deneira jak się temu przyjrzeć to owu wychodzi jakby po tym skoku. Masakra, tak by Ci się cykl całkiem zmienił?

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba sobie jednak kupie ten termometr owulacyjny. Bo kurcze może ja po prostu źle celuję. A gdzie Wy kochane mierzycie sobie tę temperaturę? W pochwie czy oralnie?

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pochwie. Kurcze jakas masakra. Ja nie wiem czemu tak wszystko mi sie rozjechalo. Jakby nie patrzec oby to był rozjechane cykl tylko i do gin pojde na stowe

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też w pochwie. Czytałam, że w ustach daje zaburzony pomiar czasem.

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ach tak, no to też jak zakupię to zacznę mierzyć sobie w pochwie od nowego cyklu :)
    Zobaczę jak to w ogóle u mnie wygląda :) problem jest tylko w tym, że nie raz dziecku się coś śni i muszę wyskoczyć, no i nie raz się po prostu budzę nad ranem. Ale cóż może mimo to coś dobrego pokaże :) Zaraz sobie zamówię :)

    Deneira no lepiej jak się przejdziesz mimo wszystko niech zbada czy wszystko jest ok :*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze 32 jest mniej prawdopodobny. Pamietam ze wlasnie do tego skoku temp w 27 bardzo bolały mnie jajniki. Potem sie uspokoiły.

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    ach tak, no to też jak zakupię to zacznę mierzyć sobie w pochwie od nowego cyklu :)
    Zobaczę jak to w ogóle u mnie wygląda :) problem jest tylko w tym, że nie raz dziecku się coś śni i muszę wyskoczyć, no i nie raz się po prostu budzę nad ranem. Ale cóż może mimo to coś dobrego pokaże :) Zaraz sobie zamówię :)

    Deneira no lepiej jak się przejdziesz mimo wszystko niech zbada czy wszystko jest ok :*
    Mnie codziennie maz budzi godzine przed mierzeniem temp. I Lbo usne albo nie. Trudno. Nic nie poradzę.

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już zakupiłam sobie termometr, jak przyjdzie to prawie będzie nowy cykl :D

    No ja też się budzę zwłaszcza jak mąż ma na rano.

    Deneira, jakby owu była nawet tego 27 to i tak miałabyś szansę na dzidziusia.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie nie przywiązuję aż tak dużej wagi do godziny. Mierzę jak się obudzę pierwszy raz. Czasem to jest 5:30, czasem 7. Bo zazwyczaj właśnie jak budzę się o 5:30 i zmierzę, a potem zasnę i się obudzę o 7, to o 7 mam zaburzoną wyraźnie.

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Już zakupiłam sobie termometr, jak przyjdzie to prawie będzie nowy cykl :D

    No ja też się budzę zwłaszcza jak mąż ma na rano.

    Deneira, jakby owu była nawet tego 27 to i tak miałabyś szansę na dzidziusia.
    Raczej znikome :/ a w rodzinkę mojego męża same chłopy sie do tego rodzą wiec raczej plemniki na dIewczynke maja słabe.

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Ja właśnie nie przywiązuję aż tak dużej wagi do godziny. Mierzę jak się obudzę pierwszy raz. Czasem to jest 5:30, czasem 7. Bo zazwyczaj właśnie jak budzę się o 5:30 i zmierzę, a potem zasnę i się obudzę o 7, to o 7 mam zaburzoną wyraźnie.
    Ja o6 mierze

  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mierzyłam zawsze w pochwie tak plus minus koło 7 bo tak mi się dziecko budzi;) A wcześniej to miałam budzik ustawiony mierzyłam zawsze o tej samej i jak coś to dalej w kime.

    A wogole to sie czuje mega na okres... Chociaż nibny jeszcze daleko a ja latam i sprawdzam czy nic nie mam na gatkach :/

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredkaczarna wrote:
    Ja mierzyłam zawsze w pochwie tak plus minus koło 7 bo tak mi się dziecko budzi;) A wcześniej to miałam budzik ustawiony mierzyłam zawsze o tej samej i jak coś to dalej w kime.

    A wogole to sie czuje mega na okres... Chociaż nibny jeszcze daleko a ja latam i sprawdzam czy nic nie mam na gatkach :/
    To dobry objaw ;)

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Ja właśnie nie przywiązuję aż tak dużej wagi do godziny. Mierzę jak się obudzę pierwszy raz. Czasem to jest 5:30, czasem 7. Bo zazwyczaj właśnie jak budzę się o 5:30 i zmierzę, a potem zasnę i się obudzę o 7, to o 7 mam zaburzoną wyraźnie.
    Hm no ja wstaję dosyć późno ogólnie bo około 8:D A jak idę do pracy to o 6 więc duża różnica.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Raczej znikome :/ a w rodzinkę mojego męża same chłopy sie do tego rodzą wiec raczej plemniki na dIewczynke maja słabe.
    Na dziewczynkę to trzeba by 3 dni przed owu, a na chłopca w owu, dzień przed lub własnie dzień po jak u Ciebie ;)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredkaczarna wrote:
    Ja mierzyłam zawsze w pochwie tak plus minus koło 7 bo tak mi się dziecko budzi;) A wcześniej to miałam budzik ustawiony mierzyłam zawsze o tej samej i jak coś to dalej w kime.

    A wogole to sie czuje mega na okres... Chociaż nibny jeszcze daleko a ja latam i sprawdzam czy nic nie mam na gatkach :/
    Ja też sie tak czuję, mam też takie bóle miesiączkowe non stop. Mierzi mnie tam i mierzi.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Na dziewczynkę to trzeba by 3 dni przed owu, a na chłopca w owu, dzień przed lub własnie dzień po jak u Ciebie ;)

    Problem z przeżywalnością plemników bo podobno 3 dni to mało u kogo daja rade :P a co dopiero 7 dni jak piszą gdzieniegdzie :D

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien po owu tez jest szansa? Chyba w moim wieku mniej hahah

‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ