X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Mały gadzie, zrobię Ciebie w LISTOPADZIE
Odpowiedz

Mały gadzie, zrobię Ciebie w LISTOPADZIE

Oceń ten wątek:
  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 30 listopada 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Ja w tym miesiącu żadnej bomby tu nie zdetonuję ;) Może w grudniu, może w styczniu, może nigdy 🤷‍♀️ Wyjdzie w praniu. Ale bardzo dziękuję za kciuki :)

    Moyeu! Aga zwalnia brzuch Tobie :*

    Szona kochana jesteś😘 ale chyba nie dla mnie ten brzuszek 😕 sikałam dzisiaj rano, wrzucam zdjęcie bez retuszy, nie wiem czy coś w ogole zobaczycie.
    Góra 10 dpo
    Dół 11 dpo ( dzisiaj)
    a94b9fe3298e.jpg

    Ten dzisiejszy na żywo jest nawet różowawy, ale facelle już raz mnie okantowało (dlatego od wczoraj pukam się w głowę dlaczego kupiłam facelle i jak już to czemu dwie sztuki tylko?!😱) i nie wiem już sama co myśleć. Chyba zaczekam do poniedziałku, jak rano nie spadnie temperatura to idę na betę. Jutro mogę zatestować co najwyżej na owulaku ;)

    szona, Kittinka83, Sasanka55., aeiouy, MagdalenaMaria2 lubią tę wiadomość

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 30 listopada 2019, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moyeu, oczywiście, że widzę :) kciuki!

    moyeu lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też widzę, na tym drugim. Na pierwszym nie widzę, ale ja to mam słabe oczy :P
    To dopiero 11dpo?Kochana, to bardzo wcześnie i wszystko jeszcze możliwe.
    Trzymam kciuki😘

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2019, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam testować 2 grudnia z krwi ale nie wytrzymalam i dzus 12 dni po ovitrelle i dwa dni przed terminem @ zrobiłam test sikany i zobaczcie..

    https://zapodaj.net/d598a78889150.jpg.html

    Irola, Agape91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2019, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes bardzo wyraźna ta kreska i bardzo różowa, pytanie tylko czy nie jest pozostałością po ovi.
    ( chociaż 12dpo, to już chyba byłaby mniej efektowna) Trzymam kciuki kochana, sikaj jutro jeszcze i zobaczymy czy będzie jeszcze okazalsza, czego Ci oczywiście z całego serca życzę😘

    szona lubi tę wiadomość

  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 30 listopada 2019, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agge urodziła !!!

    Fiore, Sasanka55., moni05, frezyjciada, Ewelina29, Gosiek1993, i'm_back, moyeu, Agape91, szona, nowa na dzielni, Kittinka83, Lalia, Madziandzia, agge, Daniela, MonikA_89!, Ochmanka, aeiouy, 5ylwian, MagdalenaMaria2 lubią tę wiadomość

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2019, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moyeu no ja tam widzę na obu kreski... Ale jak wiemy z Twojej historii to na dwoje babka wróżyła. BARDZO bym chciała, żeby tym razem wywróżyła w końcu tak, jak powinna ;)

    Agnes kreska jest, tylko pytanie jak długo u Ciebie wypłukuje się Ovi? Różne cuda wianki myśmy już tu widziały. Nie pozostaje nic innego, jak sikać i sprawdzać czy ciemnieje. Powodzenia!

    Szona!(nie wiem czemu mój słownik zmienił to na"dzika"😂) nigdy nie mów nigdy ;) obyś się szybko o tym przekonała!

    Melevis co u Ciebie? Daj znaka co słychać, choćby to miało być i jedno zdanie ;)

    Agge brawo dzielna mamo! Cieszcie się sobą i w wolnej chwili (hahaha hahaha dobre, nie?🤣) Sypnij nam tu sowicie relacją z porodu!

    To kto następny zwalnia bebzolek?

    moyeu, szona, MagdalenaMaria2 lubią tę wiadomość

  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4459 9411

    Wysłany: 30 listopada 2019, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moyeu ja też widzę tylko na drugim :) ale super. Obyś zakończyła listopad z przytupem ❤
    Agnes kreska jest wyraźna, nie żaden duch :) na pewno w poniedziałek beta już da jednoznaczną odpowiedź. Trzymam kciuki.

    moyeu lubi tę wiadomość

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2019, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moyeu, Agnes, widze :) <3

    Agge <3 Widzialam foty, cudo <3

    U mnie nawet owulak bialy :( Nadzieja byla do ostatniej chwili. Dzis imieniny tescia, kolacja ą, ę, w restauracji z bialymi obrusami :/ Plus taki, ze umowilam sie z M.ze bedziemy pic wodke (niesamowicie to wkurza tesciowa :D). Minus taki, ze tesc co roku sam sobie glosno zyczy wnukow, ktore mamy mu dac

    moyeu lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2019, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes92 kciuki żeby kreseczka ciemniała 😉

    Moeyu coś tam widać 😉 kup inny test i sikaj w poniedziałek 😊

    Agge moje gratulacje! W końcu 😍 odpoczywaj 😘

    moyeu, agge lubią tę wiadomość

  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 30 listopada 2019, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Gratuluję II kresek! 😍 I trzymam kciuki :)
    U mnie drugi cykl stymulowany letrozolem (w ostatnim ciąża biochemiczna). W tym cyklu wszystko znowu ładnie pracuje, endo 9, pęcherzyk 24, slozowka trojwarstwowa. Tylko problem we mnie a w zasadzie w mojej głowie... :( jakas depresja mnie chyba łapie :///
    Pytanie mam odnosnie magnezu, czy któraś z Was często ma wypłukany? Bo u mnie wystarcza dwie nocki kiepsko przespane i już mi powieka drga... Czytałam że niski magnez może przeszkadzać w zagnieżdżeniu... Dziś 8dpo, ale jakoś nie wydaje mi się aby się udało, ze względu na ten magnez :///

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 30 listopada 2019, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam dzisiaj u ginekologa,który niby ogarnia endometrioze.Powiedział,że jak mam Ca125 w normie to nie mam endometriozy..no trzymajcie mnie.To ja nie jestem lekarzem a juz zdążyłam się dowiedzieć, że to nie prawda.
    Po usg jednak zmienil zdanie,że faktycznie torbiel może być endonetrialna lub to jeszcze może być teratoma czyli guz wypelniony jakimś dziadostwem. Mam zrobic test roma i wtedy zobaczymy.Poszłam do niego bo licze,że on pomyśli o laparoskopii. Nie mam już innego pomyslu na siebie więc trzeba brnąć w to wszystko dalej.

    Alee dzisiaj 21 dc więc jeszcze licze,że jednak zajde w tym cyklu i wszystko będzie dobrze :p Na święta trzeba marzyć i żyć nadzieją :D

    Aa zapomniałam zapytać, czy ktoś zapisywal się przez ovufriend na tą promocyjną wizyte w gyncentrum?Chyba w zeszłym tyg mi się to wyświetliło tutaj,wypełniłam formularz i mial ktoś zadzwonić ale cisza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2019, 14:13

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4459 9411

    Wysłany: 30 listopada 2019, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irola niedawno myślałam o Tobie :) fajnie że się odezwałaś. Co się dzieje, że mówisz że depresja Cię łapie? O ten magnez zadbaj po prostu albo dietą albo suplementacją (ale kup lek np. aspargin a nie suplement). Poza tym drgania powiek i skurcze mięśni mogą mieć związek nie tyle z niedoborem magnezu, co potasu. Magnez i potas najlepiej się uzupełnia z wody mineralnej. Ja piję w pracy wodę mineralną bogatą w te składniki i problemy ze skurczami mam z głowy, a był taki czas że wybudzalam się w nocy i krzyczałam z bólu jak mnie łapał skurcz łydki... Głowa do góry :)

    Sasanko ja też dzisiaj uderzam na imieniny teścia, na szczęście jest tylko posiadowka u nich w domu. Ale ja mam fajnych teściów, może trochę wycofanych ale złego słowa na nich nie powiem. Co do alko to muszę przemyśleć bo po czwartkowych Andrzejkach firmowych nie mogłam wczoraj cały dzień dojść do siebie 🙈 a Ty pij na zdrowie!

    Judit ręce opadają jak się słucha o tych lekarzach. Porażka. Dosyć że wiecznie trzeba chodzić prywatnie bo na NFZ nie ma co liczyć to jeszcze często się okazuje że dany 'specjalista' ma wiedzę sprzed 20 lat...

    Agge gratulacje!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2019, 15:16

    Irola, szona lubią tę wiadomość

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • Inga28 Autorytet
    Postów: 2281 4463

    Wysłany: 30 listopada 2019, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55. wrote:
    Moyeu, Agnes, widze :) <3

    Agge <3 Widzialam foty, cudo <3

    U mnie nawet owulak bialy :( Nadzieja byla do ostatniej chwili. Dzis imieniny tescia, kolacja ą, ę, w restauracji z bialymi obrusami :/ Plus taki, ze umowilam sie z M.ze bedziemy pic wodke (niesamowicie to wkurza tesciowa :D). Minus taki, ze tesc co roku sam sobie glosno zyczy wnukow, ktore mamy mu dac

    Mój dzisiaj też na głos w sklepie, że po co chodzimy po sklepie z zabawkami jak on wnuków nie ma to komu ma kupować... a wie, że poroniłam :/

    age.png

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2019, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka ja na Twoim miejscu bym mu odpowiedziała, że ja tato sobie też tego życzę, żeby dać tacie wnuki, nie tylko te aniołkowe. To dość szybko zakończyłoby takie gadanie.

  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 30 listopada 2019, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suszarka - dziękuję Ci Kochana za dobre słowo i odpowiedź :) ❤️
    Nie wiem co się dzieje... Jakie lęki dziwne..
    Eh, trzeba się wziąć w garść dziewczyny..

    Dziwne jest dla mnie to, że ten magnez / potas tak szybko mi się wypłukują... Nie pije kawy od maja, alkoholu zero, papierosów nie pale...

    U mnie dzisiaj też Andrzejki u Szwagra :))

    Miłej imprezki! ❤️

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 30 listopada 2019, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę o porade.
    Jeśli nigdy przenigdy nie miałam żadnej ciąży biochemicznej no po prostu zero drugiej kreski,nigdy też nie poroniłam to czy jest sens robić te testy z testdna na trombofilie? To chyba nie ma wpływu ani na zapłodnienie ani zagnieżdżenie...
    Może lepiej te pieniądze przeznaczyć na jakieś inne badanie? Np na wrogość śluzu..co myślicie?

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 30 listopada 2019, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit wrote:
    Dziewczyny proszę o porade.
    Jeśli nigdy przenigdy nie miałam żadnej ciąży biochemicznej no po prostu zero drugiej kreski,nigdy też nie poroniłam to czy jest sens robić te testy z testdna na trombofilie? To chyba nie ma wpływu ani na zapłodnienie ani zagnieżdżenie...
    Może lepiej te pieniądze przeznaczyć na jakieś inne badanie? Np na wrogość śluzu..co myślicie?

    Ostatnio dr powiedziała mi, że pojawiają się teraz wyniki badań, że wrogi śluz to bujda 🙈 Nie mam przy tym pewnosci, czy przy ewentualnej trombofilii nie występują problemy z implantacją 🤔

    Judit lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2019, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co kojarzę to trombofilia może być powodem poronien i problemów z zajściem... Bodajże Flowwer ma trombofilie..

    https://plodnosc.pl/trombofilia-w-ciazy-i-podczas-staran-o-dziecko-przyczyna-nieplodnosci-i-poronien/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2019, 16:50

    Judit, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4459 9411

    Wysłany: 30 listopada 2019, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irola, jeśli masz lęki i czujesz że sobie nie radzisz to po pierwsze powiedz komuś bliskiemu, a jeśli Twój stan będzie się nasilał to się nie wahaj i idź do psychologa albo do psychiatry. Naprawdę lepiej to zadusić od razu, bo depresja to podstępna cholera i piekło na ziemi.
    Inga, strasznie mi przykro... niestety mężczyźni często mają problemy z empatią a wiele rzeczy po prostu inaczej rozumieją niż my.

    Irola lubi tę wiadomość

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
‹‹ 137 138 139 140 141
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ