X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Mały gadzie, zrobię Ciebie w LISTOPADZIE
Odpowiedz

Mały gadzie, zrobię Ciebie w LISTOPADZIE

Oceń ten wątek:
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 6 listopada 2019, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona no to do boju wojowniczko!
    Maria ✊
    Kittinko jestem dzisiaj z Tobą całym serduszkiem...
    Ochmanko jak u Ciebie?
    Sasanko nie rób sobie jaj i wracaaaaaj! Nie pamiętasz że ten rok będzie nasz? Mamy jeszczw trochę czasu :*

    szona lubi tę wiadomość

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 6 listopada 2019, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kittinko bardzo mi przykro 😥
    Przytulam mocno😥

    Szona, cóż za wiadomość 🥰 dzialajcie!

    szona lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 6 listopada 2019, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfia, wizyta jutro o 8:45, wyszło elegancko - będę w 3 dc.

    Maria, bardzo mi się podoba to, co napisałaś o sobie. Otóż to! My czasami naprawdę wyszukujemy w sobie niestworzone rzeczy. Piękna owulacja, ciałko żółte, ładne endo i wielki PMS... mmmmhhhhhhmmmmmmmm 🤔✊✊

    MagdalenaMaria2, Salome, Madziandzia, aeiouy, ElfiaKsiężniczka lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 6 listopada 2019, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj z czystej ciekawości - no dobra z niecierpliwosci powtórzyłam bete 😂
    Wyniki do 15 maja być, a wizyta dopiero za 6 dni 😱
    Czas się mega dłuży 😂
    Dobrze, że jest to forum bo pizdzielca idzie dostac 😂

    MagdalenaMaria2, Salome, szona, Pati96, Irola, Misiaa, agge, syllwia91, Ania_85_, aeiouy, Ochmanka, Madziandzia, Malinaa90, Malgonia lubią tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 6 listopada 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mildred wrote:
    To dobrze że jest okres...
    A twoja tobiel to już przeszłość ! Zobaczysz.

    Mam takie pytanie z innej beczki, chce kupić testy a już sama nie wiem jakie. Nordy dają dziwne kreski, facelle to porażka, może bobo test a jest ich tyle na rynku że nie wiadomo który to ten bobo..
    Co polecacie..

    Mildred, ja lubię Bobo. Wiem, że niektórych oszukał - ale zastanawiam się czy to na pewno oszustwo czy ultra niskie wyłapane bety. Ten test pokazał mi mojego kropka 2 dni przed terminem @ i mam sentyment. Nord też następnego dnia wyszedł pozytywny, ale bardzo delikatnie. Nord nigdy mnie nie oszukał. Facelle nie lubię. Ogólnie strumieniowych nie lubię. A teraz kupiłam Nordy, Bobka i jakieś nołnejmy z Auchan. A tak, na spróbowanie ;)

    A i tak pozytywa wysikam na zaczarowanym Nordzie od Ani ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2019, 11:27

    Ania_85_, Ochmanka, Madziandzia, Mildred lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 6 listopada 2019, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kittinka83 wrote:
    Dziękuję Wam za kciuki.
    Mój Malutki Dzidziuś odszedł w 8 tc.
    Jutro o 7.30 mam się stawić na zabieg w szpitalu.
    Nie ma tu już dla mnie miejsca. Dziękuję Wam za te chwile z Wami spędzone. Nie ustanę w modlitwach za Wasze szczęsliwe ciąże i zdrowe dzidziusie.
    Szono, wykreśl mnie z listy koszarowej, dziś rano dosięgnęła mnie kula, która roztrzaskała moje serce na milion kawałków. Muszę je teraz trochę posklejać dla moich starszaków, ale już nigdy nie będzie takie samo.
    Walczcie!
    ... tak bardzo mi przykro 😞😞😞😞😞 przytulam...

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 6 listopada 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona, to teraz DO BOJU! Trzymam kciuki :)

    szona lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 6 listopada 2019, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj wieczorem Szczesliwa Mamusia zwolniła swój brzuszek, a ja dziś melduję się z ciążą donoszoną, więc do kilku tygodni też zwalniam swój :D

    Dorota1989, szona, malamisia, Gosiek1993, Pati96, MagdalenaMaria2, Irvine90, Suszarka, Izape_91, frezyjciada, Salome, Iseko, moyeu, aeiouy, Ochmanka, Madziandzia, Mildred, syllwia91, MonikA_89!, Ona-na-na, Malinaa90, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 6 listopada 2019, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kittinko tak strasznie mi przykro :(((((((( nie mogę w to uwierzyć, życie jest takie niesprawiedliwe :( Przeraża mnie to, że to szczęście jest taki ulotne :(( Trzymaj się jakoś... Daj znać po zabiegu, tak mocno Cię tulę :(((

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 6 listopada 2019, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Mildred, ja lubię Bobo. Wiem, że niektórych oszukał - ale zastanawiam się czy to na pewno oszustwo czy ultra niskie wyłapane bety. Ten test pokazał mi mojego kropka 2 dni przed terminem @ i mam sentyment. Nord też następnego dnia wyszedł pozytywny, ale bardzo delikatnie. Nord nigdy mnie nie oszukał. Facelle nie lubię. Ogólnie strumieniowych nie lubię. A teraz kupiłam Nordy, Bobka i jakieś nołnejmy z Auchan. A tak, na spróbowanie ;)

    A i tak pozytywa wysikam na zaczarowanym Nordzie od Ani ;)

    Jak dla mnie to też albo bobki albo nordy. Bobek mi pokazał nawet biochema, gdzie beta niby była ujemna, a na drugi dzień urosła, więc może faktycznie to nie jest do końca z tym, że oszukują. Często wychodzą evapy, ale napewno nie w przepisowym czasie i nie różowe.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2019, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitinka :( niech ten mały aniołek uprosi dla mamy spokój ducha.... Tule mocno i pamiętaj, że tutaj nie tylko cieszymy się radościami, ale dzielimy smutki i zmartwienia. Jesteśmy tutaj i będziemy, zawsze :*

    Szona no to wio! Ku chwale ojczyzny! ;)

    Szczęśliwa Mamusia brawo! Czekamy na relację porodową i poporodową!

    To może Szonka z okazji rozpoczęcia tego cyklu przejmie brzuszek? ;)

    My nadal w szpitalu. Ale jest ok, młody to tutaj jest jak na jakiś dopalaczach normalnie. W życiu bym nie powiedziała, że dziecko w tydzień po operacji będzie w takim stanie to raz, a dwa będzie miało AŻ tyle energii. Ja jestem po prostu zmęczona, bo jestem z nim sama non stop. Mój organizm nie miał jeszcze gdzie i jak odreagować tych wszystkich emocji, a jeszcze doszło zmęczenie, niewyspanie i tak o. Kawa mnie ratuje 😅 swoją drogą zdzierstwo! 8 zl za kawę z mlekiem! Miałam kupić sobie do parzenia, ale tutaj jest tak paskudna woda i taki zakamieniony czajnik, że nawet herbata jest paskudna.

    szona lubi tę wiadomość

  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 6 listopada 2019, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia wrote:
    Czy któraś faszerowała eMka Extra spermem?
    Lekarz zalecił suplementy, wypisał trzy do wyboru profertil, fertilman plus i właśnie extra sperm. Zamówiłam mu ten ostatni.
    Jak ja kocham zadaniowosc facetów. Przypominajki poustawiane na osłonę, na antybiotyki, na witaminy. Posegregowane wszystko w pillboxie. Czuję, że droga będzie bardziej wyboista niż zakładaliśmy przy rozpoczęciu starań, ale damy radę :D
    Ja mojemu kupiłam fertil man plus, na początku bolał go żołądek jak brał 4 tabsy na raz, ale teraz bierze po dwie rano i wieczorem i mówi że czuje się super. Ma mega dużo energii a wieczorem śpi jak dziecko co zawsze miał problem ze snem. No i libido... u nas nigdy nie było problemu akurat z tym, ale muszę się "opędzać" od starego 😂 cieszy mnie to bo ewidentnie to działa 😊 także Madziandzia kciuki zaciśnięte! A ta męska skrupulatność zawsze mnie bawiła 😂

    MagdalenaMaria2, Ochmanka, Madziandzia, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 6 listopada 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Kitinka :( niech ten mały aniołek uprosi dla mamy spokój ducha.... Tule mocno i pamiętaj, że tutaj nie tylko cieszymy się radościami, ale dzielimy smutki i zmartwienia. Jesteśmy tutaj i będziemy, zawsze :*

    Szona no to wio! Ku chwale ojczyzny! ;)

    Szczęśliwa Mamusia brawo! Czekamy na relację porodową i poporodową!

    To może Szonka z okazji rozpoczęcia tego cyklu przejmie brzuszek? ;)

    My nadal w szpitalu. Ale jest ok, młody to tutaj jest jak na jakiś dopalaczach normalnie. W życiu bym nie powiedziała, że dziecko w tydzień po operacji będzie w takim stanie to raz, a dwa będzie miało AŻ tyle energii. Ja jestem po prostu zmęczona, bo jestem z nim sama non stop. Mój organizm nie miał jeszcze gdzie i jak odreagować tych wszystkich emocji, a jeszcze doszło zmęczenie, niewyspanie i tak o. Kawa mnie ratuje 😅 swoją drogą zdzierstwo! 8 zl za kawę z mlekiem! Miałam kupić sobie do parzenia, ale tutaj jest tak paskudna woda i taki zakamieniony czajnik, że nawet herbata jest paskudna.

    Jesteście super dzielni! Cieszę się, że Florek tak sprawnie wraca do sił. No i mam nadzieję, że i Tobie uda się w końcu trochę odetchnąć :/ choć na razie to pewnie mission impossible. Dobrze, że najgorsze za Wami! Bo za Wami, prawda? 🙏

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 6 listopada 2019, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo szczęśliwa wypakowana? Super! Gratki Mamusiu😚

    Madziandzia jestem sto lat do tyłu ale doczytałam o wynikach emka. Teraz jeszcze bardziej mnie ciekawi co lekarz powiedziałby na mojego orła. Kciukiiii!!

    Frez moja obsesja na punkcie kamienia w czajniku chyba by mi nie pozwoliła pić kawy z takiej wody. Chociaż pracując w terenie już z różnych źródeł "jadło się i piło"😋

    Szonka kciukasy nad kciukasy za jutrzejszą wizytę! Mocno wierzę że listopad to Twój czas.😅✊✊

    Maria bardzo pozytywne nastawienie! Podoba mi sie😎

    Ja dziś teoretycznie jestem 2dpo ale nie wiem co tam było ciekawego bo dziś dalej mocno czuję jajniki. Jak @ się zachowa kulturalnie to będę na wizytę w 2dc.

    A! Ma któraś na zbyciu dosłownie kilka tabletek euthyroxu? Biore teraz 75 ale może być 50 albo 100 to sobie podzielę. Zabraknie mi do wizyty chyba z 5 dawek a mocno nie po drodze mi do rodzinnego w najbliższych dniach.

    Salome, Madziandzia, szona lubią tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 6 listopada 2019, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanka wrote:
    Oooo szczęśliwa wypakowana? Super! Gratki Mamusiu😚

    Madziandzia jestem sto lat do tyłu ale doczytałam o wynikach emka. Teraz jeszcze bardziej mnie ciekawi co lekarz powiedziałby na mojego orła. Kciukiiii!!

    Frez moja obsesja na punkcie kamienia w czajniku chyba by mi nie pozwoliła pić kawy z takiej wody. Chociaż pracując w terenie już z różnych źródeł "jadło się i piło"😋

    Szonka kciukasy nad kciukasy za jutrzejszą wizytę! Mocno wierzę że listopad to Twój czas.😅✊✊

    Maria bardzo pozytywne nastawienie! Podoba mi sie😎

    Ja dziś teoretycznie jestem 2dpo ale nie wiem co tam było ciekawego bo dziś dalej mocno czuję jajniki. Jak @ się zachowa kulturalnie to będę na wizytę w 2dc.

    A! Ma któraś na zbyciu dosłownie kilka tabletek euthyroxu? Biore teraz 75 ale może być 50 albo 100 to sobie podzielę. Zabraknie mi do wizyty chyba z 5 dawek a mocno nie po drodze mi do rodzinnego w najbliższych dniach.
    Ja mam ale 25 mam bodajże mam z 50 tabletek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2019, 16:01

    Ochmanka lubi tę wiadomość

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 6 listopada 2019, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiu ja mam 25.. mogę się podzielić tylko pisz ile byś potrzebowała to zobaczę czy będę tyle miała ;)

    Ochmanka lubi tę wiadomość

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 6 listopada 2019, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mam wynik 🥰
    Beta 16417 wydaje się wysoka, dzisiaj 5t + 1d, 37dc 25dpo ❤

    Sprawdzalam w kalkulatorze wynik miedzy tym z 24dc A dzisiejszym to przyrost 144.9% ❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2019, 16:22

    Fiore, Misiaa, Suszarka, i'm_back, frezyjciada, Ona-na-na, Malinaa90, moyeu, Salome, aeiouy, Malgonia, syllwia91, MagdalenaMaria2, Gosiek1993, Madziandzia, MonikA_89!, Ochmanka, Madlene28, Iseko, szona, Ania_85_, agge lubią tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2019, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 13:57

    szona lubi tę wiadomość

  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 6 listopada 2019, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek bardzo się cieszę! ❤️

    Ja niestety nie mam dobrych wieści.. Beta dzisiaj 5,20, progesteron spadł na 1. Lekarz pisał, że to bardzo wczesna ciąża biochemiczna mogła być. Mam czekac na krwawienie.

    Dziękuję Wam za wsparcie! ❤️

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 6 listopada 2019, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irola wrote:
    Zajsonek bardzo się cieszę! ❤️

    Ja niestety nie mam dobrych wieści.. Beta dzisiaj 5,20, progesteron spadł na 1. Lekarz pisał, że to bardzo wczesna ciąża biochemiczna mogła być. Mam czekac na krwawienie.

    Dziękuję Wam za wsparcie! ❤️

    Przeżywałam 3 miesiące temu to samo. Bardzo ci współczuję. Ciężkie to przeżycia, ale najczęściej ciąża biochemiczna to zły zlepek komórek więc to w jakiś sposób okropna selekcja naturalna ale potrzeba niestety.

    Tule cię mocno! Oby szybko się udało zajść w zdrowa twarda ciążę.

    Irola lubi tę wiadomość

    9ewns65gkf9ocqq6.png
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ