Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 28 lutego 2018, 11:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Mi tez mowil o szczepieniach bo IL 2 mialam bardzo wysoka ale po rozmowie z nim zastosowalam immunosupresje. Nie wierze do konca w szczepienia
    A ja się po prostu boję. To już jest mega ingerencja w układ immunologiczny. I nigdy nie wiesz do końca jaka będzie reakcja organizmu i długofalowe skutki... Także jak rozmawialiśmy z M, to immunosupresja i leczenie ok, ale szczepienia nie.

laUgp2.png
    listopad 2020 zmiana kliniki, druga procedura?
    CRIO 2 blastek -29.10.2080 :( :(
    po 45 cs - 8 miesięcy sztucznej menopauzy, potem antyki - na wyciszenie adenomiozy przed crio.
    ET 9.2 - 01.08.2019 :(
    IUI - 24.10.2018 :(
    IUI - 19.11.2018 :(
    maj 2019 - histeroskopia - stan zapalny endometrium, adenomioza
    marzec 2019 - dieta bg i bm, zmiana leków i supli - bez efektu
    maj 2018 - laparoskopia - skoagulowane drobne mięśniaki
    czerwiec 2018 - immunosupresja bez efektu
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, adenomioza, hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny, wrogi śluz
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 28 lutego 2018, 11:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma88 wrote:
    U mnie jako takich chorób nie ma. Są tylko mutacje i to. A tak wszystko jest ok, jajeczkowanie jest, zachodzenie jako takie też było, M jest w porządku więc wlasnie boje sie, ze w gre moze tylko to wchodzic.

Jestem glupia, bo nie wiem co w razie czego zrobic.

na immunologie masz:

wlewy z intralipidu, lub immunologlobulin
    esterydy
    accofil
    lekki immunosupresyjne : metpred, equrolal, azathiopirine
    szczepienia

Karma88 lubi tę wiadomość

Mój kochany Michałek ❤️❤️❤️

Starania o drugiego maluszka 💕🥰

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 28 lutego 2018, 11:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    A ja się po prostu boję. To już jest mega ingerencja w układ immunologiczny. I nigdy nie wiesz do końca jaka będzie reakcja organizmu i długofalowe skutki... Także jak rozmawialiśmy z M, to immunosupresja i leczenie ok, ale szczepienia nie.

otoz to, ingerencja i to duza, wiec boje sie a z drugiej strony nie wierze do konca w nie, zreszta jak wszystko jednym pomoze a innym nie.

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 28 lutego 2018, 11:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma przypomnij mi jakie masz AMH i NK ? Zazwyczaj docent zaczyna od immunosupresji. Tak jak Bociek pisze będzie na nasze oko chcieć ten LCT.
    A accofil działa cuda ;) p.s ulotki nie czytaj.

Bociek a jaki miałaś wynik int 2 ?
    Co do szczepień ja sie ich boje bo niestety u mnie w rodzinie są straszne odczyn w tym mój kuzyn na 2 tyg wpadł w śpiączkę.
    Ale to inny rodzaj szczepień np. Jasmina czy Cala z Provitowego wątku dopiero po szczepieniach doczekały się fasolki.

kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Rub45 Autorytet

Wysłany: 28 lutego 2018, 11:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma88 wrote:
    Dzień dobry w środę. :)
    Wczoraj odebrałam cytokiny. Trochę się podłamałam, ale mam nadzieję, że Dr P w marcu da nam jakieś małe światełko w tunelu nadziei, że coś się uda.

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c846168bf7c9.jpg

Dla mnie to czarna magia nigdy nawet nie słyszałam ze cos takiego można robić i po co w ogóle :-O

• Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 28 lutego 2018, 11:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Karma przypomnij mi jakie masz AMH i NK ? Zazwyczaj docent zaczyna od immunosupresji. Tak jak Bociek pisze będzie na nasze oko chcieć ten LCT.

Co do szczepień ja sie ich boje bo niestety u mnie w rodzinie są straszne odczyn w tym mój kuzyn na 2 tyg wpadł w śpiączkę.
    Ale to inny rodzaj szczepień np. Jasmina czy Cala z Provitowego wątku dopiero po szczepieniach doczekały się fasolki.

no mnie accofil pomogl raz, ale na krotko, poprzedno mi nie pomogl.

❤️❤️❤️
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 28 lutego 2018, 11:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    no mnie accofil pomogl raz, ale na krotko, poprzedno mi nie pomogl.

Teraz Crio bedziesz mieć na wiekszej dawce sterydu i accofil?

Karma jesteś bardzo podobnym przypadkiem do Cala, może napisz do niej

kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Karma88 Autorytet

Wysłany: 28 lutego 2018, 11:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo AMH 1,87 gdzie norma <1,2 prawidłowa płodność.
    NK 14,4%.

Na razie chyba już nie będę tego testu robiła. Poczekam na wizytę i zobaczę co powie na to co mam. Jak coś to dorobię jednym rzutem mu wszystko.

Emilka <3

gg649vvjtg0z1oj0.png

Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 28 lutego 2018, 11:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:

Ja cytokiny dopiero będę robić. Muszę poczekać jakieś 3 tygodnie po sterydach. Więc ok 20 marca zrobię CBA i powtórkę IMK bo u mnie NK mogły być jednak takie piękne właśnie przez sterydy, czyli trochę niepotrzebnie wywaliłam 400 zł bo i tak trzeba je powtórzyć...

laUgp2.png
    listopad 2020 zmiana kliniki, druga procedura?
    CRIO 2 blastek -29.10.2080 :( :(
    po 45 cs - 8 miesięcy sztucznej menopauzy, potem antyki - na wyciszenie adenomiozy przed crio.
    ET 9.2 - 01.08.2019 :(
    IUI - 24.10.2018 :(
    IUI - 19.11.2018 :(
    maj 2019 - histeroskopia - stan zapalny endometrium, adenomioza
    marzec 2019 - dieta bg i bm, zmiana leków i supli - bez efektu
    maj 2018 - laparoskopia - skoagulowane drobne mięśniaki
    czerwiec 2018 - immunosupresja bez efektu
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, adenomioza, hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny, wrogi śluz
  • Karma88 Autorytet

Wysłany: 28 lutego 2018, 11:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysłałam jej zaproszenie. Poczekam i zobaczę co będzie.

Jak pech to pech. Nic to, dobrze, że badania mam ogarnięte w większości raczej.
    Jutro mam wizytę u gina, miała być inseminacja w tym cyklu, ale zrezygnujemy, bo to bez sensu oczywiście.

Nie wiem tylko czy gin cokolwiek w tej chwili jest mi w stanie zaproponować?

Emilka <3

gg649vvjtg0z1oj0.png

• Simons_cat Autorytet

Wysłany: 28 lutego 2018, 11:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Trzymam kciuki za Ciebie, ale powiem, ze mnie podbudowałaś. Nie znałam Twojej historii a jak teraz patrzę na Twój wykres który jest taki piękny i na moje aktualne Himalaje to wiara we mnie wstępuje, ze po tej najbardziej wyczekiwanej @ w życiu ma się to szansę ustabilizować.

Dziękuję, Malgoniu :) Właśnie ta stabilizacja też cieszy, więc nawet jak przyjdzie @ to mimo wszystko trochę będę się cieszyć, że jakaś regularność jest. Choć oczywiście żal pozostanie. No, ale trzeba będzie zakasać rękawy i wziąć się do roboty :D Mąż nie będzie narzekał haha :D Zresztą , jak to mówią, po każdej burzy przychodzi słońce, więc się doczekamy ;) Może później, ale radość, miłość i satysfakcja będzie tym większa :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2018, 11:30

Malgonia lubi tę wiadomość

Starania od września 2017.

Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    Ciąża biochemiczna - maj 2018, czerwiec 2018, grudzień 2018, lipiec 2020, listopad 2020

PCOS, IO
    Szczepienia limfocytami męża💉 -> alloMLR 0%😭 -> szczepienia pullowane🙏

"Better late than never
    Just don't make me wait forever"
  • Simons_cat Autorytet

Wysłany: 28 lutego 2018, 11:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOJE wrote:
    Hej dziewczyny. Niestety po moim ostatnim USG już wiem że nie ma sensu wpisywać się na luty na testowanie. Wpadam na marzec i tak jak mówiłam ściemnie rzeczywistość że zamiast imienin mam urodziny w marcu i musi się w końcu udać.
    Mam oczywiście doła po wczorajszej informacji ale jest jeden plus. Właśnie się dowiedziałam że mój pracodawca nie opłacał składek do ZUS za mnie. Mam spore zaległości i podobno gdybym zaszła to nic bym nie miała.... Tragizm. Polecam wam sprawdzić w zusie czy macie wszystko uregulowane.

MOJE, a masz paski wypłat? Jeśli nie to poproś pracodawcę. Jeśli masz policzone składki to może coś poszło nie tak w przelewach na linii pracodawca - ZUS. Niech pracodawca sprawdzi w Płatniku jak jesteś zgłoszona i niech wydrukuje z niego IMIR od momentu zatrudnienia (albo objęcia ubezpieczeniem - nie wiem czy masz UZ czy UOP) i poproś o informację od pracodawcy, że deklarują, że jesteś objęta ubezpieczeniem od danego dnia. Idź z tym do ZUSU i niech ZUS dalej załatwia z pracodawcą. Możesz też poprosić o karty godzin pracy jako potwierdzenie dla ZUS, że faktycznie pracowałaś.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2018, 11:45

Starania od września 2017.

Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    Ciąża biochemiczna - maj 2018, czerwiec 2018, grudzień 2018, lipiec 2020, listopad 2020

PCOS, IO
    Szczepienia limfocytami męża💉 -> alloMLR 0%😭 -> szczepienia pullowane🙏

"Better late than never
    Just don't make me wait forever"
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 lutego 2018, 11:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko że Cala jest po ivf. I ta metoda pewnie też sporo dała oprócz leczenia.

Prz3praszam że się tak wtrącam. :)

I witam Was kochane :*

Karma88 lubi tę wiadomość

• Karma88 Autorytet

Wysłany: 28 lutego 2018, 11:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia :*

Nie ma co, każdy swój głaz musi nieść. Powiedzieliśmy a to i B powiemy.

Emilka <3

gg649vvjtg0z1oj0.png

• Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 28 lutego 2018, 12:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Teraz Crio bedziesz mieć na wiekszej dawce sterydu i accofil?

Karma jesteś bardzo podobnym przypadkiem do Cala, może napisz do niej

accofil na pewno ale czy wieksza dawka sterydow czy nie to nie wiem.. w sumie juz powinnam brac steryd a nie biore. Mysle ze 10 mg na pewno. A najwyzej zwieksze sobie

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2018, 12:09

❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 lutego 2018, 12:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yosel Ty umiesz wbijać zastrzyki. Przeprowadź się do mnie na dwa tygodnie jak będę miała stymulacje :D dobrze karmię:*

Yoselyn82 lubi tę wiadomość

• Karma88 Autorytet

Wysłany: 28 lutego 2018, 12:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia nie jest przyjemnie, ale dasz radę. ;)

Emilka <3

gg649vvjtg0z1oj0.png

• Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 28 lutego 2018, 12:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Yosel Ty umiesz wbijać zastrzyki. Przeprowadź się do mnie na dwa tygodnie jak będę miała stymulacje :D dobrze karmię:*

pewnie ze umiem :D wenflon tez umiem zakladac :P

ooo kuszaca propozycja :P

❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 lutego 2018, 12:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma nie no nie ma szans że sobie wbije :D już jest jedną osoba zwerbowana chociaż nie wie że to stymulacja do ivf.

Myślę że Yosel by to najlepiej zrobiła:p tylko kawałek od siebie mamy :(

• Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 28 lutego 2018, 12:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Karma nie no nie ma szans że sobie wbije :D już jest jedną osoba zwerbowana chociaż nie wie że to stymulacja do ivf.

Myślę że Yosel by to najlepiej zrobiła:p tylko kawałek od siebie mamy :(

dziekuje ze tak we mnie wierzysz :P

p.s kolezanka ze szkolen przyjezdzala do mnie na oddzial bym jej zalozyla wenflon :P u mnie w domu tez byla :)

❤️❤️❤️
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego