X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/24ce39cffcc6.jpg

    Anaaa90, sAnsa_28, KateHawke, by7mistake, Malgonia, Lunaris, Bajkaaa, patylka, Emilkap11, Meśka, monika_85, moyeu, blue00, Justaaa, Cabrera, Anna Stesia, Malwas, Koteczka82, Yoselyn82, Morusek, Bocianiątko, Czrna 81, ANkaG, MaryAnn, Diamond92 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2018, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego ciążowego w dniu kobiet Wam życzę ❤❤❤ tysiące miłosnych uniesień i dwóch kresek na teście ☺.Rok temu po raz pierwszy zapisałam się w marcowym na testowanie...jeszcze wtedy byłam pełną nadziei....ehh życie ..

    nowa na dzielni, Esperanza Mia, Bajkaaa, Diamond92, Diamond92 lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 8 marca 2018, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane a ja dla Was mam taki tekścik motywująco-dziękczynny za to, że jesteście i abyście zawsze były tak wspaniałymi Kobietami jakimi jesteście. Tego, ze życzę Wam bobasków to nie mówię, to to oczywiste :)

    Ludzie są nierozumni, nielogiczni i samolubni
    Kochaj ich, mimo wszystko

    Jeśli czynisz dobro, oskarżają cię o egocentryzm
    Czyń dobro, mimo wszystko

    Jeśli odnosisz sukcesy, zyskujesz fałszywych
    przyjaciół i prawdziwych wrogów
    Odnoś sukcesy, mimo wszystko

    Twoja dobroć zostanie zapomniana już jutro,
    Bądź dobry, mimo wszystko

    Szlachetność i szczerość wzmagają twoja wrażliwość
    Bądź szlachetny i szczery mimo wszystko

    To, co budujesz latami może runąć w ciągu jednej nocy
    Buduj, mimo wszystko

    Ludzie w gruncie rzeczy potrzebują twojej pomocy,
    mogą cię jednak zaatakować, gdy im pomagasz
    Pomagaj, mimo wszystko

    Dając światu najlepsze, co posiadasz,
    otrzymujesz ciosy,
    Dawaj światu najlepsze, co posiadasz,
    Mimo wszystko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2018, 09:00

    nowa na dzielni, Esperanza Mia, Minie Black, KateHawke, by7mistake, Lunaris, Bajkaaa, Anaaa90, Frelcia, Morusek, Czrna 81, Diamond92 lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 8 marca 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle pięknych życzeń padło ze pozwolę sobie się do nich dołączyć :) wszystkiego najlepszego!

    KateHawke, Lunaris, Bajkaaa lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej moje kochane solenizantki:) ja dzisiaj leżę z Otinum w uchu i nie wiem co jeszcze zazyc żeby do soboty już nic nie bolalo. W nocy też dokuczal mi @owy ból ale jeszcze nie plamie.

    Trzymam więc mocno kciuki za Ize ❤ i życzę Wam miłego świętowania.

  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 8 marca 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, kciuki :)

    U mnie dzisiaj jakiś taki depresyjny dzien kobiet. Niby kwiatów w pracy caly wazon, a mi sie chce płakać, że co ze mnie za kobieta skoro nie mogę zajść w ciążę :( chyba to juz pms zaczyna działać...
    Póki co, 11dpo, temp dalej w górze, dalej plamienie sie nie przeksztalcilo w @, dzisiaj biorę ostatni duphaston i może pokuszę się wieczorem na test, żeby wywolac ta wstretna @. ja to mam takie szczęście ze zawsze testuję lub zaczynam plamic w jakies świąteczne dni, teraz przy takich krótkich cyklach pewnie wyrobie się jeszcze przed świętami :)

    A w tym tygodniu był u mnie kominiarz. Juz w tamtym roku na niego liczylam, ale niestety TEGO szczęścia nie przyniósł. W poprzednim cyklu widziałam kominiarza dzien przed testowaniem- też nic z tego. Mialam nadzieje ze może do trzech razy sztuka i teraz juz na pewno spelni moje marzenie, ale niestety. :)

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 8 marca 2018, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IZA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/dfc79c2bef0a.jpg

    Flowwer lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 8 marca 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz dla wszystkich pozostałych Pań- Kochane Kobiety aby wszystko w Waszym życiu było proste piękne i przyjemne <3 Przystojnych i skutecznych Doktorów Wam życzę oraz cudownych wspierających partnerów (choćby ze 3 razy w roku ;] ). Jesteście wspaniałe!
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d16d4236f22c.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2018, 09:17

    Frelcia, KateHawke, Yoselyn82, Flowwer, Emilkap11, Malgonia, lamka, Malwas, Morusek lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Esperanza Mia Autorytet
    Postów: 6079 4460

    Wysłany: 8 marca 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    by7mistake wrote:
    Iza, kciuki :)

    U mnie dzisiaj jakiś taki depresyjny dzien kobiet. Niby kwiatów w pracy caly wazon, a mi sie chce płakać, że co ze mnie za kobieta skoro nie mogę zajść w ciążę :( chyba to juz pms zaczyna działać...
    Póki co, 11dpo, temp dalej w górze, dalej plamienie sie nie przeksztalcilo w @, dzisiaj biorę ostatni duphaston i może pokuszę się wieczorem na test, żeby wywolac ta wstretna @. ja to mam takie szczęście ze zawsze testuję lub zaczynam plamic w jakies świąteczne dni, teraz przy takich krótkich cyklach pewnie wyrobie się jeszcze przed świętami :)

    A w tym tygodniu był u mnie kominiarz. Juz w tamtym roku na niego liczylam, ale niestety TEGO szczęścia nie przyniósł. W poprzednim cyklu widziałam kominiarza dzien przed testowaniem- też nic z tego. Mialam nadzieje ze może do trzech razy sztuka i teraz juz na pewno spelni moje marzenie, ale niestety. :)

    wiem co czujesz. ja też długi czas się staram. Ale już nie przeżywam.
    Nauczyłam się żyć z tym że w każdym cyklu czeka na mnie @@@@.
    Najważniejsze że zaczynam żyć. Wcześniej żyłam tylko d od cyklu do cyklu teraz żyję inaczej, potrafię żyć, funkcjonować się cieszyć się tym co mam.
    Bo nigdy nie wiadomo co nasz czeka,

    Dziś faceci kupili zdrapki. Ja jedyna wygrałam 5 zł. choć nie liczyłam na wygraną. Ale dobre i to.
    Dostałam kwiatki słodycze, perfumy ;)
    Takie małe rzeczy ale jak cieszą.


    KateHawke, Lunaris, Karma88 lubią tę wiadomość

    age.png
    age.png
    "Cokolwiek zasiejesz, po jakimś czasie zbierzesz ! Twoje myśli to ziarno i od nich będą zależeć żniwa ".
    21.03.2022 transfer 2AA
    5 dpt 21,4 7 dpt 61,2 10 dpt 205,9 14 dpt 955 23 dpt 💗
    7.06.22 prenetralne, synek
    18.07.22 pierwsze ruchy 19+5
    22.07.2020 20+2 waga 329g połówkowe
    30.09.22 3 genetyczne 30+2 1445g
    12.12.2022 40+5 56 cm, 3550 g, g.15.55 😍
    02.01.2020 *IVF *ICSI MACS
    15.01.2020 punkcja ❄❄ ❄
    15.02.2020 transfer 3AA
    6 dpt 49,5 9 dpt 181,5 11 dpt 286 13 dpt 446 16 dpt 1446 19 dpt 3893
    26 dpt ❤️ 12.03.2020
    18.06.2020 20+3 połówkowe- waga 385 g szczęścia 💕 będzie synek
    19.06.2020 pierwsze ruchy💗
    21.07.2020 25+1 waga 776 g
    21.08.2020 29+5 gene 1502g
    09.09.2020 waga 1944g
    34+2 waga 2200, 35+2 waga 2600
    09.10.2020 36+4 - 54 cm, 2620g godz 23.21 😍
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 8 marca 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane kobietki! A ja Wam życzę dorwania jednego malutkiego, sprytnego plemniczka, który spełni Wasze marzenie <3

    Izape - kciuki zaciśnięte! Nie puszczam do jutra :)

    Lunaris, KateHawke, Anaaa90, gilmoregirl lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia2388 wrote:
    Ja jestem z Kalisza, ale jeżdzę do lekarza do Poznania, więc dla mnie to też zawsze logistyczne wyzwanie żeby wszystko poukładać...niby to tylko 120km ale zawsze wiąże się z braniem urlopu itd. A gdzie w Poznaniu robiłaś tą histero? bo ja czekam na miejsce na Jarachowskiego.
    Po tym wczorajszym hsg jestem obolała i już sama nie wiem czy sobie wkręcam czy to możliwe, że mam z tego powodu jakieś dolegliwości mimo, że kontrastu nie udało się wpuścić, może samo to wkładanie narzędzi i trochę mnie podrażniło ;/

    Ja od 3lat mieszkam w Gdańsku i tu robiłam i HSG i histero(a w zasadzie to w Tczewie) ja po tych nieudanych hsg też byłam obolała i trochę plamilam.mimo że kontrast nie wpłynął to jednak trochę tam majstrowali

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najpiękniejszego dla każdej z Was!:*

    KateHawke lubi tę wiadomość

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 8 marca 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Doberek dziewczynki! Wszystkiego Naj! Naj! Naj!

    Kotowa cieszę sie, że jesteś i podczytujesz <3

    Koteczka mam nadzieję, że teraz szybko zaskoczy. Weź może ten acard bierz np. od owulki - nie zaszkodzi a może pomoże.

    IzaPe trzymam mocno kciuki za egzamin! Będzie super wynik, zobaczysz! :)

    Frelcia niech Twoja @ już przychodzi i cię nie dręczy :*

    Małgonia piekny tekścik <3

    Minie Black płacz to nie oznaka słabości. To upust emocji, których za dużo się nagromadziło. To początek motywacji do dalszych działań i nasionko siły, która czyni Nas silniejszymi. Czasem trzeba pozwolić sobie popłakać, żeby następnego dnia mieć nowe siły <3

    Malgonia, Kotowa, Koteczka82 lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 8 marca 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wstałam w złym nastroju. Wszystko mnie boli - piersi to nawet nie chce dotknąć, spać na boku nie mogę tak mnie bolą. To chyba nie jest normalne. Może w przyszłym m-cu zacznę przygode z niepokalankiem. ktoś stosował? Brać tylko do owu czy cały cykl??

    Do tego doszedł mnie ból pleców, ale w części piersiowej, normalnie bolą mnie żebra, coś pod łopatką i do tego wczoraj miałam taki wkurzający ból pod prawą pachą. Dotykałam tam i nie nic nie czuję, nie widać powiększonych wezłow. Nie wiem od czego to. Może jakieś nerwobóle. Ech starość nie radość....
    Wczoraj temp podskoczyła, żeby dzisiaj w 7dpo znowu zejść niżej. W udanych cyklach na tym etapie już mialam koło 37 lub nawet ciut wyżej. Poza bolącym brzuchem i dziwnym kłuciem jajnika wczoraj, nie mam żadnych objawów, ze się udało. Temp też nie nastraja pozytywnie. Pewnie znowu dupa.

    Wszystkiego dobrego kobitki!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2018, 09:52

    Koteczka82 lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Amal Autorytet
    Postów: 603 1183

    Wysłany: 8 marca 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki, życzę Wam, samych pozytywnych testów, uregulowania medycznych zawiłości, spokoju, cierpliwości, i samych uśmiechów na twarzy, niech każdej się spełnia co sobie życzy i jeszcze więcej :)

    KateHawke, Malgonia, Lunaris, Emilkap11, Diamond92 lubią tę wiadomość

    km5smg7yt99xz96j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate i żeby mi to ucho przeszło bo nie wiem czy można brać leki w trakcie procedury:D dzięki:*

    Mąż mi zrobił na śniadanie szaszuke. Aż musiałam wygooglowac hahaha.

    KateHawke lubi tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 8 marca 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo, też bym nie wiedziała co to ;). Mój leży chory i każe sobie usługiwać ;P. Odlicza godziny kiedy wrócę z pracy i zacznę go głaskać po główce ;P


    Ale mam mętlik w głowie, strasznie nie chce testować bo już ten widok 1 kreski rani me serce jak najgorsza zdrada :D, poczekałabym jeszcze kilka dni bo normalnie na okres mam jeszcze kilka dni, z drugiej strony mam 13 dpo! Ja nie miewam 13 dpo ;).

    Czy u Was cykl zależy od owulacji, czy raczej wypada jak zwykle?

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 8 marca 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak, powiedziała, poszła sikać i jednak znowu będzie dupa jak zwykle, coś już tam się zaczyna zapowiadać :[

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Amal Autorytet
    Postów: 603 1183

    Wysłany: 8 marca 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Ooo, też bym nie wiedziała co to ;). Mój leży chory i każe sobie usługiwać ;P. Odlicza godziny kiedy wrócę z pracy i zacznę go głaskać po główce ;P


    Ale mam mętlik w głowie, strasznie nie chce testować bo już ten widok 1 kreski rani me serce jak najgorsza zdrada :D, poczekałabym jeszcze kilka dni bo normalnie na okres mam jeszcze kilka dni, z drugiej strony mam 13 dpo! Ja nie miewam 13 dpo ;).

    Czy u Was cykl zależy od owulacji, czy raczej wypada jak zwykle?

    Testuj :) Co ma być to będzie, a może akurat zrobisz sobie prezent na dziś :) Mi w 13dpo juz wyszła tłuściutka krecha...

    km5smg7yt99xz96j.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 8 marca 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NOwa :( przykro mi że kolejny cykl przed nami :(

    co do męża to moja kartka w kalendarzu mówi w tym miesiącu:"mężczyźni nie chorują- oni walczą o życie!" ;)

    Jeszcze dopisze do cyklu: zanim zaczęłam się starać miałam 27-28dni teraz mam 26-25 i zależy od owulacji, druga faza zawsze 14 dni. Potem mogę sprawdzić jak bardzo rozjechaliśmy się z <3 :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2018, 10:20

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ