X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec 2015 - Na pewno przecież ktoś zajdzie w ciążę :)
Odpowiedz

Marzec 2015 - Na pewno przecież ktoś zajdzie w ciążę :)

Oceń ten wątek:
  • Chichibi Autorytet
    Postów: 471 438

    Wysłany: 25 marca 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem wiem, ale nawet nie mam kiedy iść na bete :( ale jak już to poczekam te trzy dni, coby się nie rozczarować .. niby światełko nadziei się pali, ale jednak tak jakoś mi smutno. Ale jutro robie test, który od 10 potwierdza ciąże ale to jak tempka nie spadnie :)

    1usamg7yobts6kpo.png

    7v8r3e3kbjif8sqj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie patrz na tempkę. Ja wczoraj omal się nie popłakałam jak mi tempka spadła bo tak spadała przed okresem zawsze. Myślałam, ze cykl na straty byłam zdołowana, a patrz jestem w ciąży:) jeszcze nic nie wiadomo - powodzenia:)

    Chichibi, sylwiaśta159 lubią tę wiadomość

  • Chichibi Autorytet
    Postów: 471 438

    Wysłany: 25 marca 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annielica dałaś mi wiary! oby @ nie przylazła :( ale sama już nie wiem

    1usamg7yobts6kpo.png

    7v8r3e3kbjif8sqj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchaj pewne rzeczy od nas nie zależą. Teraz to tylko możesz zaciskać kciuki i modlić się żeby się udało. Ja zaszłam tuż po skończeniu Nowenny do Świętego Józefa;) będzie dobrze tak czy siak;)

    naox lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Gratuluje zafasolkowanym:)
    U mnie tempka nagle spadła i przyszła @.
    Idę dziś do gina bo trzeba zacząć brać leki wspomagające.
    Pierwszy raz w życiu mam anemię z braku żelaza,a to nie pomaga w zajściu w ciążę.
    Niestety aby dojść do normy żelazo musimy łykać przynajmniej 3 miesiące.
    Dieta: sok z buraków,czerwone mięsko,szpinak :)
    Powodzenia w testowaniu,mam nadzieję, że uda mi się zajść do kwietnia :)

    marta1987 lubi tę wiadomość

  • Basienka7891 Znajoma
    Postów: 16 3

    Wysłany: 25 marca 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje tym co się udało!! U mnie temperatura utrzymuje sie na wysokim poziomie, ale dzisiaj pojawiło się plamienie. Mam brązowawy rozciągliwy śluz. Chyba już tylko zostało mi czekać na @ :(:( mam nadzieję że w następnym miesiącu nam się uda.

    d10fe55de6e456ee142c65d04e7ac0ee.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 25 marca 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy dziewczyny jesteście bliżej testowania niz ja , u mnie dopiero 6dpo temperatura dzis mi spadla :/ bol jajnikow itd nie nakrecam sie chodz moj M twierdzi ze teraz na pewno sie udalo :) czyżby byl wróżbitą ? :D nie wiem co myslec o swoim cyklu chciala bym już móc testować ta nie pewność jest okropna. A za was trzymam kciuki <3
    8349e68c30fdcd66430acd6fbb0b22f5.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2015, 16:10

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełna nadziei - jak tempka spada 6dpo to może być implantacja. U mnie był spadek w 5 dpo. Mój maż też twierdził, że się udało i miał racje :)

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 25 marca 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może warto słuchać swoich mężczyzn :)Tylko że nie chcę zeby mnie nakręcał. Boli mnie brzuch bardzo w nocy a on się przytula i twierdzi ze to dzidziuś sie kluje :) Gratuluje ci annielica :)
    8349e68c30fdcd66430acd6fbb0b22f5.png

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełna Nadziei dzięki, ale spokojniejsza będę po jutrzejszej becie, no i jak zobaczę serduszko:) Mnie do tej pory bardzo brzuch boli, dokładnie jak na @.

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za Ciebie kciuki na pewno jesteś na dobrej drodze :) Mam jeszcze pytanie czuję od wczoraj taki ciągnący ból w macicy ,pochwie oprócz tych jajników to objaw który mnie zastanawia... Co o tym sądzisz ?
    8349e68c30fdcd66430acd6fbb0b22f5.png

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę też mnie ciągnęło, ale jakoś szczególnie mocno.

    Pełna Nadziei lubi tę wiadomość

  • Chichibi Autorytet
    Postów: 471 438

    Wysłany: 26 marca 2015, 05:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIEWCZYNY ! ja wiem, ze jest krótko po 5 ale... tempka mi nie spadła, za to poszła w górę o dwie kreski ! Niestety zapomniałam zatestować... ale to jutro zrobie na pewno, bo wole z porannego pierwszego moczu.

    Jak myślicie, ta podwyżka tempki coś znaczy? jest nadzieja??

    1usamg7yobts6kpo.png

    7v8r3e3kbjif8sqj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie z nieporannego też wyszło i to w 10dpo. Możesz zatestować wg mnie;) tylko nie pij 3 godziny. Trzymam kciuki;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myślę, że przy dpo to nawet z nieporannego ci wyjdzie:)

  • Madziakana1 Koleżanka
    Postów: 40 17

    Wysłany: 26 marca 2015, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chichibi witaj w gronie mi dzisiaj też temp skoczyła do góry :) testuj kochana trzymam mocno kciuki :)

    marta1987 lubi tę wiadomość

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 26 marca 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chichibi wrote:
    DZIEWCZYNY ! ja wiem, ze jest krótko po 5 ale... tempka mi nie spadła, za to poszła w górę o dwie kreski ! Niestety zapomniałam zatestować... ale to jutro zrobie na pewno, bo wole z porannego pierwszego moczu.

    Jak myślicie, ta podwyżka tempki coś znaczy? jest nadzieja??


    Ja myślę, że u Ciebie testowanie to już tylko formalność :)

  • Chichibi Autorytet
    Postów: 471 438

    Wysłany: 26 marca 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serio Marta1987?? Haha ciesze sie:) ale jutro zatestuje.. Serio moj wykres to pokazuje? Przez was zaczelam sobie wkrecac juz haha.. Jej zeby @ nie przylazla :( daje jej dwa dni..ale i tak testuje juteo hah :D dzieki wam mam dobry humor

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 09:43

    Madziakana1, marta1987 lubią tę wiadomość

    1usamg7yobts6kpo.png

    7v8r3e3kbjif8sqj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chichibi moim zdaniem możesz dziś testować. Coś mi się wydaje, że będzie 2ga kreseczka.

    Ja czekam wynik drugiej bety, mam nadzieję, że dobrze przyrosła...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno przyrosła kochana :)) Nie bez powodu krecha na teście ciemnieje ;)

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ