X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec 2015 - Na pewno przecież ktoś zajdzie w ciążę :)
Odpowiedz

Marzec 2015 - Na pewno przecież ktoś zajdzie w ciążę :)

Oceń ten wątek:
  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 14 marca 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIEWCZYNY, KOLEJNY MIESIĄC. Jedno jest pewne, niektóre z nas na pewno ujrzą upragnione "II" w aktualnie trwajacym miesiącu. Ciekawe które?? :) Im więcej z nas się uda, tym większa nadzieja dla pozostałych, że trudne/ niemożliwe staje się możliwe :)

    alicja_ lubi tę wiadomość

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi sie udało :) w piątek 13 zobaczyłam 2 krechy i beta 16:) dzis na o wiele mniej czułym tescie ( ktory wczesniej dawal jedna kreche) juz 2 krechy i ta druga bardzo widoczna:) wiec beta chyba rosnie:) jutro wizyta na kolejene badanie krwi i kolejna beta i czekamy :) oby bylo dobrze:) pokonałam PCO :)

    Anna82, alicja_, Marta8880, Foto_Anna, marta1987, JusWik, arturowa, Sanna, menka, Biedron, anja83, justa1234, halwaya lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje kochane, ja właśnie też oczekuję na testowanie! Trzymam za Was kciuki :) :)

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    mi sie udało :) w piątek 13 zobaczyłam 2 krechy i beta 16:) dzis na o wiele mniej czułym tescie ( ktory wczesniej dawal jedna kreche) juz 2 krechy i ta druga bardzo widoczna:) wiec beta chyba rosnie:) jutro wizyta na kolejene badanie krwi i kolejna beta i czekamy :) oby bylo dobrze:) pokonałam PCO :)

    Gratulacje!! :) Czyli piątek 13 nie był taki zły jak go malują … ;-) Po jakim czasie od ovu robiłas bete?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz co trudno powiedziec ile dni ale mogl to byc 10, 9 lub 8 dzien po owulacji :) jutro jade sprawdzic jak przyrasta.. ale podbrzusze boli, piersi tez wiec zakladam ze jest ok :)

    alicja_, Foto_Anna lubią tę wiadomość

  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 15 marca 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    mi sie udało :) w piątek 13 zobaczyłam 2 krechy i beta 16:) dzis na o wiele mniej czułym tescie ( ktory wczesniej dawal jedna kreche) juz 2 krechy i ta druga bardzo widoczna:) wiec beta chyba rosnie:) jutro wizyta na kolejene badanie krwi i kolejna beta i czekamy :) oby bylo dobrze:) pokonałam PCO :)


    Braaaaawo! Pozytywne zakończenia cykli sa dla nas staraczek nadzieją, że i nam się uda, nawet w piątek 13-nastego jak widać jest to możliwe, pięknie! życzę nudnej ciąży :)

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • Madziakana1 Koleżanka
    Postów: 40 17

    Wysłany: 16 marca 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) ja w sobotę miałam inseminację i pod koniec marca mam zamiar zobaczyć pozytywny test :) ailatan gratulację :)

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziakana1 wrote:
    hej :) ja w sobotę miałam inseminację i pod koniec marca mam zamiar zobaczyć pozytywny test :) ailatan gratulację :)

    no to bedziemy testować razem :) Ja niestety nie mierzyłam tempki w tym cyklu, ale podejrzewam kiedy była owu :)

    Madziakana1 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    wiesz co trudno powiedziec ile dni ale mogl to byc 10, 9 lub 8 dzien po owulacji :) jutro jade sprawdzic jak przyrasta.. ale podbrzusze boli, piersi tez wiec zakladam ze jest ok :)

    trzymam kciuki aby ładnie przyrosła! daj znac!:)

  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 16 marca 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki ja też dziś ujrzałam II kreseczki :)
    to mój 1 cykl z ziółkami o sroki nr 3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2015, 19:57

    alicja_, Foto_Anna, Madziakana1, Agromi lubią tę wiadomość

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • Karaluch Koleżanka
    Postów: 44 9

    Wysłany: 16 marca 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do marcowego testowania ;)

    Gratulacje Dziewczyny!

    Ja testuje w swoje urodziny - czwartek - 13po
    Albo będzie prezent albo dobicie kolejnym rokiem na karku ;)

    Dziś jeszcze dobił mnie progesteron 90!

    Foto_Anna, alicja_ lubią tę wiadomość

    yyl801z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karaluch wrote:
    Dołączam do marcowego testowania ;)

    Gratulacje Dziewczyny!

    Ja testuje w swoje urodziny - czwartek - 13po
    Albo będzie prezent albo dobicie kolejnym rokiem na karku ;)

    Dziś jeszcze dobił mnie progesteron 90!

    Trzymam kciuki! :)
    Bardzo wysoki progesteron!

    Karaluch lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JusWik wrote:
    Kobietki ja też dziś ujrzałam II kreseczki :)
    to mój 1 cykl z ziółkami o sroki nr 3

    Gratulacje!!!!!!
    Ile dni po owu zobaczyłaś pierwsze dwie kreski:)?

    JusWik lubi tę wiadomość

  • Karaluch Koleżanka
    Postów: 44 9

    Wysłany: 16 marca 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicja_ wrote:
    Trzymam kciuki! :)
    Bardzo wysoki progesteron!


    Czyli to dobrze, że jest aż tak wysoki? Gdzieś czytałam, że za wysoki może szkodzić ;/

    yyl801z.png
  • perła ziemi Ekspertka
    Postów: 198 349

    Wysłany: 16 marca 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej! przyłączam się do marcowego testowania :)
    pełna nadziei i obaw...
    jestem dopiero w 7 dpo, a dzisiaj rano już nie wytrzymałam i zrobiłam test ;] wyszedł negatywny, ale zwątpię dopiero w momencie, w którym dostanę @

    dziewczyny trzymam za Was kciuki, grunt to pozytywne nastawienie :)

    alicja_ lubi tę wiadomość

    f2w3j6yxdenijlur.png
  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 16 marca 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    perła ziemi wrote:
    hej! przyłączam się do marcowego testowania :)
    pełna nadziei i obaw...
    jestem dopiero w 7 dpo, a dzisiaj rano już nie wytrzymałam i zrobiłam test ;] wyszedł negatywny, ale zwątpię dopiero w momencie, w którym dostanę @

    dziewczyny trzymam za Was kciuki, grunt to pozytywne nastawienie :)

    Kochana, ja dziś też robiłam test ciążowy, a nawet na betę pojechałam wracając z pracy taka pełna nadziei, a tu negatywy. Ale spokojnie, jeszcze jest wcześnie, Ty 7 dpo, ja 8 dpo.

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 16 marca 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicja_ wrote:
    Gratulacje!!!!!!
    Ile dni po owu zobaczyłaś pierwsze dwie kreski:)?
    13 dzień po owulacji :) popołudniowy mocz

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karaluch wrote:
    Czyli to dobrze, że jest aż tak wysoki? Gdzieś czytałam, że za wysoki może szkodzić ;/
    ja dzis odebralam bete 82 :) i progesteron 42 ( norma dla 1szego trymestru jest 49) i teraz nie wiem co tu zorbic bo ja ciagle duphaston biore a moja lekarka wraca z urlopu dopiero w sobote i nie moge sie z nia kontaktowac.. takze mysle ze do konca tygodnia chyba nic sie nie stanie jak bedzie na gornej granicy.. nawet nie chce czytac czy to dobrze czy zle :)

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 16 marca 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pierwszy zrobiłam 9 dni po i też wtedy był negatyw. Zaczekajcie i zatestujcie jeszcze raz!!! Trzymam kciukasy!!!!

    menka lubi tę wiadomość

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • Karaluch Koleżanka
    Postów: 44 9

    Wysłany: 16 marca 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    ja dzis odebralam bete 82 :) i progesteron 42 ( norma dla 1szego trymestru jest 49) i teraz nie wiem co tu zorbic bo ja ciagle duphaston biore a moja lekarka wraca z urlopu dopiero w sobote i nie moge sie z nia kontaktowac.. takze mysle ze do konca tygodnia chyba nic sie nie stanie jak bedzie na gornej granicy.. nawet nie chce czytac czy to dobrze czy zle :)


    A w jakich jednostkach? nmol/l czy ng/ml?

    yyl801z.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ