X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec 2015 - Na pewno przecież ktoś zajdzie w ciążę :)
Odpowiedz

Marzec 2015 - Na pewno przecież ktoś zajdzie w ciążę :)

Oceń ten wątek:
  • Agromi Znajoma
    Postów: 29 22

    Wysłany: 20 marca 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że nie jestem jedyną, która nie może wytrzymać bez testowania, nawet kiedy obiektywnie (tak jak u mnie) jest na to za wcześnie. Ale może chociaż pojawi się cień cienia...
    Objawy też u siebie dostrzegam - oczywiście! - choć na szczęście nie tak jak w pierwszym cyklu starań, kiedy miałam autentyczne mdłości 2 dni po serduchowaniu :D Taka jestem zdolna w autosugestii.
    Gratuluję i zazdroszczę (ale pozytywnie) tym, które widzą dwie kreseczki :)

    alicja_, kofeinka, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    f2w33e3kmaim19t1.png
  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 20 marca 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie mogę doczekać się już testowania... choć owulki na wykresie mi jeszcze nie zaznaczyło ale wczoraj robiąc test owu był pozytywny

    alicja_ lubi tę wiadomość

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • Chichibi Autorytet
    Postów: 471 438

    Wysłany: 20 marca 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdej życzę dwóch kreseczek i zielonych kropeczek:) mi tempka ładnie idzie w górę narazie co mozecie zobaczyc na moim wykresie.. Mam nadzieję, ze sie udało bo na odlegość ciężko jest starać sie o dziecko.. Na szczescie za 2 miesiące to ma sie zmienic :)
    Ps. Bede wam ogromnie wdzieczna za trzymaniu kciuków :)
    Ps 2. Gratuluje tym, którym sie już udało !! :*

    alicja_ lubi tę wiadomość

    1usamg7yobts6kpo.png

    7v8r3e3kbjif8sqj.png
  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 20 marca 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    Ja też nie mogę doczekać się już testowania... choć owulki na wykresie mi jeszcze nie zaznaczyło ale wczoraj robiąc test owu był pozytywny

    Ovu zazaczy się na wykresie dopiero po kilku dniach...u mnie chyba zaznaczyło 3 albo 4 dni po pozytywnym teście owulacyjnym...

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 20 marca 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście nie wytrzymałam...zrobiłam testy...liczyłam, że zobaczę jakiś cień cienia...a tu nic....czysto....:/

  • Chichibi Autorytet
    Postów: 471 438

    Wysłany: 20 marca 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może za wczesnie :) daj sobie jeszcze kilka dni :)

    1usamg7yobts6kpo.png

    7v8r3e3kbjif8sqj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chichibi wrote:
    Każdej życzę dwóch kreseczek i zielonych kropeczek:) mi tempka ładnie idzie w górę narazie co mozecie zobaczyc na moim wykresie.. Mam nadzieję, ze sie udało bo na odlegość ciężko jest starać sie o dziecko.. Na szczescie za 2 miesiące to ma sie zmienic :)
    Ps. Bede wam ogromnie wdzieczna za trzymaniu kciuków :)
    Ps 2. Gratuluje tym, którym sie już udało !! :*

    Trzymam kciuki kochana! Za Ciebie i za nas wszystkie. Ja jutro 8dpo i pewnie nie wytrzymam i zatestuje :D

  • Madziakana1 Koleżanka
    Postów: 40 17

    Wysłany: 21 marca 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, trzymam za Was mocno kciuki :) ja jestem tydzień po inseminacji i jeszcze tydzień do testowania muszę wytrzymać :) akurat na męża urodziny i mam nadzieję że sprawię mu super prezent :)

    alicja_, marta1987 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziakana1 wrote:
    hej dziewczyny, trzymam za Was mocno kciuki :) ja jestem tydzień po inseminacji i jeszcze tydzień do testowania muszę wytrzymać :) akurat na męża urodziny i mam nadzieję że sprawię mu super prezent :)

    HEJ! To ja trzymam kciuki! Oby była super niespodzianka!

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 21 marca 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez trzymam kciuki za was wszystkie:) ja mam testowac w prima aprilis dzien przed @ ale mysle czy nie sprobowac 30 marca zeby w prima apr w razie czego zrobic bete i bylaby niespodzianka dla meza:) o ile w ogole cokolwiek bedzie zwiastowalo ciaze:)

    alicja_ lubi tę wiadomość

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja gdybym była cierpliwa to powinnam zatestować 26 marca w terminie @. Póki co testowałam dziś rano (8dpo) i albo sobie wkręcama albo widziałam coś przypominającego cieńcieniacieniacienia (nie mogłam nawet ująć na zdjęciu). Pewnie to moje urojenie ;<

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziakana1 wrote:
    hej dziewczyny, trzymam za Was mocno kciuki :) ja jestem tydzień po inseminacji i jeszcze tydzień do testowania muszę wytrzymać :) akurat na męża urodziny i mam nadzieję że sprawię mu super prezent :)

    jak w ogóle inseminacja przebiegła? Jak sie czujesz? Wszystko ok? Jak mi w tym cyklu nie wyjdzie, to też będę się chyba przymierzać …

  • perła ziemi Ekspertka
    Postów: 198 349

    Wysłany: 21 marca 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicja_ wrote:
    Ja gdybym była cierpliwa to powinnam zatestować 26 marca w terminie @. Póki co testowałam dziś rano (8dpo) i albo sobie wkręcama albo widziałam coś przypominającego cieńcieniacieniacienia (nie mogłam nawet ująć na zdjęciu). Pewnie to moje urojenie ;<

    cieńcienia to już coś! i jestem pewna, że daje ogromną nadzieję :) oby za kilka dni zrobił się całkiem wyraźny :)))

    f2w3j6yxdenijlur.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myślę o becie jutro lub w poniedziałek. Mam laboratorium które pracuje 24h. Powiedzcie kiedy beta ma sens najwcześniej? Czy 8,9 lub 10 dpo jest ok?

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 21 marca 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym robila 10dpo
    im pozniej tym lepiej wydaje mi sie, ja bym poczekala i sprobowala jeszcze testy, jezeli na ktoryms bedzie jakas blada kreseczka ale widoczna wtedy na bete:)

    alicja_ lubi tę wiadomość

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 21 marca 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja spróbuj jeszcze może testami...jak dziś był cień cienia to jutro powinno być już bardziej wyraźniej...codziennie zaglądam jak tam Twój wykres...

    alicja_ lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta1987 wrote:
    Alicja spróbuj jeszcze może testami...jak dziś był cień cienia to jutro powinno być już bardziej wyraźniej...codziennie zaglądam jak tam Twój wykres...

    Dziś dokupię jeszcze testów w rosmanie i będę testować! Będę informować na bieżąco!

    Rudzik38 lubi tę wiadomość

  • Madziakana1 Koleżanka
    Postów: 40 17

    Wysłany: 21 marca 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicja_ wrote:
    jak w ogóle inseminacja przebiegła? Jak sie czujesz? Wszystko ok? Jak mi w tym cyklu nie wyjdzie, to też będę się chyba przymierzać …

    No to już moja 4 iui i taka z zaskoczenia, bo zawsze od 3dc do 7 dc brałam clo na porost pęcherzyków później w 12 dc kontrola czy rosną i badanie LH no i zastrzyki do zrobienia na pęknięcie i za 36 godzin inseminacja następnego dnia kontrola czy pękły i czekanie, pierwsza iui była udana ale poroniłam, przy drugiej nie pękły pęcherzyki a tzrecia nie udana, co do tej to poszłam w 8 dc tylko na rozmowę co dalej mamy robić lekarz robi usg a tu ładne endometrium i pęcherzyk który sama wyhodowałam ;) 10 dc na kontrolę wszystko urosło dostałam zastrzyki do zrobienia no i w sobotę szybko inseminacja przy której akurat pękał pęcherzyk :)

    co do bety u ciebie to ja bym poczekała przynajmniej do 10dpo, a co do tych sikanych to ja na pewno wcześniej bym ich nie robiła, ale mi sikane nie wychodzą nawet jak byłam w ciąży to kreski nie było a beta już piękna tego samego dnia.

    alicja_ lubi tę wiadomość

  • Basienka7891 Znajoma
    Postów: 16 3

    Wysłany: 21 marca 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Postanowiłam że i ja się do Was przyłączę. Dziś mój 11 dpo. @ powinna przyjść we wtorek ale mam nadzieję, że nie przyjdzie. Oczywiście tak jak Wy nie mogę się doczekać. W czwartek zrobiłam test ale był negatywny. Mam nadzieję że dlatego że było jeszcze za wcześnie. To mój pierwszy cykl na clo. Dodatkowo od dnia owulacji potwierdzonej na monitoringu biorę luteinę.

    alicja_ lubi tę wiadomość

    d10fe55de6e456ee142c65d04e7ac0ee.png
  • zaba25 Przyjaciółka
    Postów: 179 49

    Wysłany: 21 marca 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie jeszcze przynajmniej tydzien do testowania, moja faza lut. trwa 12 dni wiec mysle sprobowac w sobote albo niedziele za tydzien. narazie brak jakichkolwiek objawow nawet piersi nie czuje.

    Julia 24.02.2010 Dla ciebie zyje
    aniolek [*] 20/06/2012 6tc
    aniolek [*] 02/08/2014 4/5tc
    aniolki [*] 23/10/2014 8tc
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ