X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec 2015 - Na pewno przecież ktoś zajdzie w ciążę :)
Odpowiedz

Marzec 2015 - Na pewno przecież ktoś zajdzie w ciążę :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dziś zaczeły troche boleć piersi, ale boje się, że to na okres. Test sikany negatywny.
    Mam pytanie do dziewczyn które biorą luteinę dopochwowo - Czy ta luteina dopochwowa ma wpływ na wynik progesteronu? Czytałam kilka opinii i każdy mówi co innego :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziakana1 wrote:
    No to już moja 4 iui i taka z zaskoczenia, bo zawsze od 3dc do 7 dc brałam clo na porost pęcherzyków później w 12 dc kontrola czy rosną i badanie LH no i zastrzyki do zrobienia na pęknięcie i za 36 godzin inseminacja następnego dnia kontrola czy pękły i czekanie, pierwsza iui była udana ale poroniłam, przy drugiej nie pękły pęcherzyki a tzrecia nie udana, co do tej to poszłam w 8 dc tylko na rozmowę co dalej mamy robić lekarz robi usg a tu ładne endometrium i pęcherzyk który sama wyhodowałam ;) 10 dc na kontrolę wszystko urosło dostałam zastrzyki do zrobienia no i w sobotę szybko inseminacja przy której akurat pękał pęcherzyk :)

    co do bety u ciebie to ja bym poczekała przynajmniej do 10dpo, a co do tych sikanych to ja na pewno wcześniej bym ich nie robiła, ale mi sikane nie wychodzą nawet jak byłam w ciąży to kreski nie było a beta już piękna tego samego dnia.



    może właśnie ten pęcherzyk wychodowany bez wpomagaczy coś znaczy! :) Trzymam kciuki

  • Madziakana1 Koleżanka
    Postów: 40 17

    Wysłany: 22 marca 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję :) co do luteiny to ja miałam styczność tylko z tą paskudną podjęzykową i niestety Ci nie pomogę. mnie dzisiaj też piersi zaczynają pobolewać ale boję się wkręcić że to może być objaw. ja już nie mogę się doczekać swojego testowania ;)

    alicja_ lubi tę wiadomość

  • Biedron Przyjaciółka
    Postów: 68 20

    Wysłany: 22 marca 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj testowałam po raz drugi w 12dpo i nic:(. Straciłam nadzieję i teraz czekam już tylko na @ :( Powodzenia dziewczyny!

    "Trzeba sobie jakoś radzić w życiu" - powiedział Baca, zawiązując but dżdżownicą.

    c55fflw1qoryx2is.png
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 22 marca 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, dołaczam sie poniweaż czuję się z wami związana- ja to jestem uzalezniona i to poważnie od testowania, ukrywam to nawet przed meżem bo by mnie chyba z domu wyrzucił, nie działam racjonalnie jak sie zbliża "ten czas" masakra jakaś. U mnie w ogole tragedia bo niby już miałam okres dostałam po 6 dniach temp wyzszych i na ovu zaznaczyłam juz nowy cykl ale temp mi nie spadła i zrobiłam testy - kilka i zawsze cos tam widze ale bledziochy straszne , najwyrazniej wczorajszy AMIL ale dzis rano test pink eco raczej negat albo z cieniem ktorego ciezko dojrzec.
    Tak wiec zlikwidowałam "nowy cykl" i niby mam stary choć sama w to nie wierze juz powoli.

    142048e0e62ce4298d553c2f50c8bcb7.png

    alicja_, Foto_Anna lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz tylko czekam na kolejny cykl - powinien się rozpocząć we wtorek.... czas przenosić się na kwietniowki

    Biedron, Foto_Anna lubią tę wiadomość

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 22 marca 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katdud wrote:
    Witajcie dziewczyny, dołaczam sie poniweaż czuję się z wami związana- ja to jestem uzalezniona i to poważnie od testowania, ukrywam to nawet przed meżem bo by mnie chyba z domu wyrzucił, nie działam racjonalnie jak sie zbliża "ten czas" masakra jakaś. U mnie w ogole tragedia bo niby już miałam okres dostałam po 6 dniach temp wyzszych i na ovu zaznaczyłam juz nowy cykl ale temp mi nie spadła i zrobiłam testy - kilka i zawsze cos tam widze ale bledziochy straszne , najwyrazniej wczorajszy AMIL ale dzis rano test pink eco raczej negat albo z cieniem ktorego ciezko dojrzec.
    Tak wiec zlikwidowałam "nowy cykl" i niby mam stary choć sama w to nie wierze juz powoli.

    142048e0e62ce4298d553c2f50c8bcb7.png

    Może idź zrób beta...dziś 13dpo...jeżeli to ciąża czego Ci życzę to już pokaże...:)

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katdud wrote:
    Witajcie dziewczyny, dołaczam sie poniweaż czuję się z wami związana- ja to jestem uzalezniona i to poważnie od testowania, ukrywam to nawet przed meżem bo by mnie chyba z domu wyrzucił, nie działam racjonalnie jak sie zbliża "ten czas" masakra jakaś. U mnie w ogole tragedia bo niby już miałam okres dostałam po 6 dniach temp wyzszych i na ovu zaznaczyłam juz nowy cykl ale temp mi nie spadła i zrobiłam testy - kilka i zawsze cos tam widze ale bledziochy straszne , najwyrazniej wczorajszy AMIL ale dzis rano test pink eco raczej negat albo z cieniem ktorego ciezko dojrzec.
    Tak wiec zlikwidowałam "nowy cykl" i niby mam stary choć sama w to nie wierze juz powoli.

    142048e0e62ce4298d553c2f50c8bcb7.png

    jak możesz to wyślij fotkę tych bladziochów

  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 22 marca 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie widać ich na aparacie :(
    co do bety, to mi wstyd , bo mieszkam w małym miasteczku i chodze tam często , za czesto :( ostatnio byłam jeszcze w tym cyklu, bo myslałam ze miałam owu 8 dnia cyklu eh

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

  • Biedron Przyjaciółka
    Postów: 68 20

    Wysłany: 22 marca 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    menka wrote:
    Ja juz tylko czekam na kolejny cykl - powinien się rozpocząć we wtorek.... czas przenosić się na kwietniowki

    No to ja razem z Tobą. Też we wtorek powinien mi się zacząć nowy cykl...niestety...

    "Trzeba sobie jakoś radzić w życiu" - powiedział Baca, zawiązując but dżdżownicą.

    c55fflw1qoryx2is.png
  • perła ziemi Ekspertka
    Postów: 198 349

    Wysłany: 22 marca 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedron wrote:
    No to ja razem z Tobą. Też we wtorek powinien mi się zacząć nowy cykl...niestety...


    dziewczyny idę z Wami! ja na bank jutro zacznę cykl, miałam jeszcze cień nadziei, ale sama doprowadziłam się do pionu, bo nakręcanie się na niemożliwe do niczego dobrego nie prowadzi.
    ostatecznie odniosłam test do apteczki i czekam jutro na @.
    niepokoi mnie tylko delikatne plamienie od 4 dni, taki delikatnie brązowy śluz widoczny tylko na papierze. zwykle miałam tak max 2 dni przed @, a tym razem już 4 <myśli>

    dzisiaj wypiję pierwszy inofolic, bo jestem ciekawa jego smaku :)

    katdud z tym ukrywaniem testowania przed mężem też tak mam! po co ma się chłopak nakręcać ze mną... a ja nie potrafię sobie odmówić, pomimo tego, że wiem, że jest za wcześnie. dużo za wcześnie.

    f2w3j6yxdenijlur.png
  • Biedron Przyjaciółka
    Postów: 68 20

    Wysłany: 22 marca 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też się nakrecałam jak nie wiem :(, że niby jakby bardziej zmęczona jestem czy, że mnie piersi bolą, ale nic z tego nie wyszło. Teraz jak badałam szyjkę to juz widziałam na palcach delikatne czerwone ślady :(. Także pewnie jutro lub we wt @ czyli nic nie wyszło.

    katdud, perła ziemi...ja też robiłam testy w tajemnicy przed mężem, bo tak jakoś głupio, on tak tego nie przeżywa. Faceci mają lepiej, bo o tym tak w kółko nie myślą. Zresztą jak już sie uda to chciałabym mu niespodziankę zzrobić.

    "Trzeba sobie jakoś radzić w życiu" - powiedział Baca, zawiązując but dżdżownicą.

    c55fflw1qoryx2is.png
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 22 marca 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie to jest tak że pozytyw na mnie wrazenia nie robi, ostatnio zorbilam testy facelle z rossmana i byla druga i to bardzo wyrazna kreska poleciałam na bete i ponizej 0,01 :( także ja już nie wiem co mam myslec w te testy jakos nie wierze, ale jak teraz widziałam bladziochy to jakos no inaczej sie czuje, w ogole smiesznie bo przeciez miałam okres 4 dni , ale mam jakies dziwne uczucie-przeczucie, pewnie sie znow rozczaruje ale no mam cos dziwnego w sobie tym razem a staram sie juz 15 miesiecy jak nie lepiej a tym razem mam dziwne przeczucia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jesteście same ze swoim 'obledem' ja też ciągle testuje i pomimo ewidentnych negatywów ciągle wierze ... tez robie to w tajemnicy i nawet już mi wstyd kupować testy w takich ilościach ... chyba czas skarbonka założyć i za każdą wygrana pokusę wrzucać 10 zł - ładna suma w cyklu się uzbiera :D

    Perla ziemi inofolik jak dla mnie nie miał żadnego smaku. Ja od nowego cyklu zaczynam inofolik - podobno ten sam skład a tańszy. Zacznę dopiero 3 dc jak zrobię badania LH i coś tam jeszcze żeby nie zakłócić wynikow

  • perła ziemi Ekspertka
    Postów: 198 349

    Wysłany: 22 marca 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    menka właśnie poczytałam o możliwych przyczynach plamień przed @ i dziewczyny radzą zbadać poziom fth i lh, więc podejrzewam, że będziesz robić to samo. nie uda mi się tego skonsultować z lekarzem, więc sama pójdę 3dc a później biegiem do gina z wynikami, przy okazji zbadam estradiol i prolaktynę, zobaczymy co tam się dzieje, bo coś mam złe przeczucia :( szkoda, że wcześniej się nie ogarnęłam, bo 7dpo zrobiłabym też progesteron. trzy światy normalnie! ;]

    f2w3j6yxdenijlur.png
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 22 marca 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) ja również będę testowała ale dopiero pod koniec miesiąca (28 marzec). Czuje, że tym razem też się nie uda... ale zobaczymy.
    Na razie jestem 5 dpo.

    menka- ja zaczęłam kupować testy z apteki przez internet i odbieram z apteki stacjonarnej zamówienie (nie sprawdzają co jest w środu tylko odbieram )bo też mi już wstyd kupować tyle testów i pojemników na mocz (testy owu i ciążowe) . :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2015, 21:05

    Madziakana1 lubi tę wiadomość


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 22 marca 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Założyłam ten wątek... i tak pięknie się rozwinął, miło mi! Jendak ten tytuł nie dotyczył mnie, zaczęłam dziś nowy cykl. Mam jednak nadzieję, że dużo z Was udało się spełnić marzenie o pozytywnym teście ciążowym. <3 :)

    Szczególnie zaś pozdrawiam Katdud która mnie kilka razy pozytywnie rozbawiła swoimi postami :) Ja też byłam uzależniona od testowania i też kryłam to przed moim facetem :)

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 22 marca 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    Cześć dziewczyny :) ja również będę testowała ale dopiero pod koniec miesiąca (28 marzec). Czuje, że tym razem też się nie uda... ale zobaczymy.
    Na razie jestem 5 dpo.

    menka- ja zaczęłam kupować testy z apteki przez internet i odbieram z apteki stacjonarnej zamówienie (nie sprawdzają co jest w środu tylko odbieram )bo też mi już wstyd kupować tyle testów i pojemników na mocz (testy owu i ciążowe) . :-)


    Trzymam kciuki, mam dziś początek cyklu, chciałabym być znów w 5 dpo, to oczekiwanie na testowanie jest najfajniejsze, bo to wielka niewiadoma i zawsze ogromna szansa ! :)

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 23 marca 2015, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foto_Anna dziękuje, również pozdrawiam,staram się pozytywnie do tego podchodzić, jestem psychologiem, więc wiem aż za dobrze, co znaczy złe nastawienie ale z drugiej strony "szewc bez butów chodzi" i jak widać mnie też by się przydała szybka i skuteczna terapia :)

  • Chichibi Autorytet
    Postów: 471 438

    Wysłany: 23 marca 2015, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie coraz bardziej korci zrobienie testu.. Ale poczekam te dwa dni co mi zostaly dp spodziewanej @ :)

    1usamg7yobts6kpo.png

    7v8r3e3kbjif8sqj.png
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ