X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec 2015 - Na pewno przecież ktoś zajdzie w ciążę :)
Odpowiedz

Marzec 2015 - Na pewno przecież ktoś zajdzie w ciążę :)

Oceń ten wątek:
  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 14 marca 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIEWCZYNY, KOLEJNY MIESIĄC. Jedno jest pewne, niektóre z nas na pewno ujrzą upragnione "II" w aktualnie trwajacym miesiącu. Ciekawe które?? :) Im więcej z nas się uda, tym większa nadzieja dla pozostałych, że trudne/ niemożliwe staje się możliwe :)

    alicja_ lubi tę wiadomość

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi sie udało :) w piątek 13 zobaczyłam 2 krechy i beta 16:) dzis na o wiele mniej czułym tescie ( ktory wczesniej dawal jedna kreche) juz 2 krechy i ta druga bardzo widoczna:) wiec beta chyba rosnie:) jutro wizyta na kolejene badanie krwi i kolejna beta i czekamy :) oby bylo dobrze:) pokonałam PCO :)

    Anna82, alicja_, Marta8880, Foto_Anna, marta1987, JusWik, arturowa, Sanna, menka, Biedron, anja83, justa1234, halwaya lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje kochane, ja właśnie też oczekuję na testowanie! Trzymam za Was kciuki :) :)

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    mi sie udało :) w piątek 13 zobaczyłam 2 krechy i beta 16:) dzis na o wiele mniej czułym tescie ( ktory wczesniej dawal jedna kreche) juz 2 krechy i ta druga bardzo widoczna:) wiec beta chyba rosnie:) jutro wizyta na kolejene badanie krwi i kolejna beta i czekamy :) oby bylo dobrze:) pokonałam PCO :)

    Gratulacje!! :) Czyli piątek 13 nie był taki zły jak go malują … ;-) Po jakim czasie od ovu robiłas bete?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz co trudno powiedziec ile dni ale mogl to byc 10, 9 lub 8 dzien po owulacji :) jutro jade sprawdzic jak przyrasta.. ale podbrzusze boli, piersi tez wiec zakladam ze jest ok :)

    alicja_, Foto_Anna lubią tę wiadomość

  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 15 marca 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    mi sie udało :) w piątek 13 zobaczyłam 2 krechy i beta 16:) dzis na o wiele mniej czułym tescie ( ktory wczesniej dawal jedna kreche) juz 2 krechy i ta druga bardzo widoczna:) wiec beta chyba rosnie:) jutro wizyta na kolejene badanie krwi i kolejna beta i czekamy :) oby bylo dobrze:) pokonałam PCO :)


    Braaaaawo! Pozytywne zakończenia cykli sa dla nas staraczek nadzieją, że i nam się uda, nawet w piątek 13-nastego jak widać jest to możliwe, pięknie! życzę nudnej ciąży :)

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • Madziakana1 Koleżanka
    Postów: 40 17

    Wysłany: 16 marca 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) ja w sobotę miałam inseminację i pod koniec marca mam zamiar zobaczyć pozytywny test :) ailatan gratulację :)

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziakana1 wrote:
    hej :) ja w sobotę miałam inseminację i pod koniec marca mam zamiar zobaczyć pozytywny test :) ailatan gratulację :)

    no to bedziemy testować razem :) Ja niestety nie mierzyłam tempki w tym cyklu, ale podejrzewam kiedy była owu :)

    Madziakana1 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    wiesz co trudno powiedziec ile dni ale mogl to byc 10, 9 lub 8 dzien po owulacji :) jutro jade sprawdzic jak przyrasta.. ale podbrzusze boli, piersi tez wiec zakladam ze jest ok :)

    trzymam kciuki aby ładnie przyrosła! daj znac!:)

  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 16 marca 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki ja też dziś ujrzałam II kreseczki :)
    to mój 1 cykl z ziółkami o sroki nr 3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2015, 19:57

    alicja_, Foto_Anna, Madziakana1, Agromi lubią tę wiadomość

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • Karaluch Koleżanka
    Postów: 44 9

    Wysłany: 16 marca 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do marcowego testowania ;)

    Gratulacje Dziewczyny!

    Ja testuje w swoje urodziny - czwartek - 13po
    Albo będzie prezent albo dobicie kolejnym rokiem na karku ;)

    Dziś jeszcze dobił mnie progesteron 90!

    Foto_Anna, alicja_ lubią tę wiadomość

    yyl801z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karaluch wrote:
    Dołączam do marcowego testowania ;)

    Gratulacje Dziewczyny!

    Ja testuje w swoje urodziny - czwartek - 13po
    Albo będzie prezent albo dobicie kolejnym rokiem na karku ;)

    Dziś jeszcze dobił mnie progesteron 90!

    Trzymam kciuki! :)
    Bardzo wysoki progesteron!

    Karaluch lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JusWik wrote:
    Kobietki ja też dziś ujrzałam II kreseczki :)
    to mój 1 cykl z ziółkami o sroki nr 3

    Gratulacje!!!!!!
    Ile dni po owu zobaczyłaś pierwsze dwie kreski:)?

    JusWik lubi tę wiadomość

  • Karaluch Koleżanka
    Postów: 44 9

    Wysłany: 16 marca 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicja_ wrote:
    Trzymam kciuki! :)
    Bardzo wysoki progesteron!


    Czyli to dobrze, że jest aż tak wysoki? Gdzieś czytałam, że za wysoki może szkodzić ;/

    yyl801z.png
  • perła ziemi Ekspertka
    Postów: 198 349

    Wysłany: 16 marca 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej! przyłączam się do marcowego testowania :)
    pełna nadziei i obaw...
    jestem dopiero w 7 dpo, a dzisiaj rano już nie wytrzymałam i zrobiłam test ;] wyszedł negatywny, ale zwątpię dopiero w momencie, w którym dostanę @

    dziewczyny trzymam za Was kciuki, grunt to pozytywne nastawienie :)

    alicja_ lubi tę wiadomość

    f2w3j6yxdenijlur.png
  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 16 marca 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    perła ziemi wrote:
    hej! przyłączam się do marcowego testowania :)
    pełna nadziei i obaw...
    jestem dopiero w 7 dpo, a dzisiaj rano już nie wytrzymałam i zrobiłam test ;] wyszedł negatywny, ale zwątpię dopiero w momencie, w którym dostanę @

    dziewczyny trzymam za Was kciuki, grunt to pozytywne nastawienie :)

    Kochana, ja dziś też robiłam test ciążowy, a nawet na betę pojechałam wracając z pracy taka pełna nadziei, a tu negatywy. Ale spokojnie, jeszcze jest wcześnie, Ty 7 dpo, ja 8 dpo.

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 16 marca 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicja_ wrote:
    Gratulacje!!!!!!
    Ile dni po owu zobaczyłaś pierwsze dwie kreski:)?
    13 dzień po owulacji :) popołudniowy mocz

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karaluch wrote:
    Czyli to dobrze, że jest aż tak wysoki? Gdzieś czytałam, że za wysoki może szkodzić ;/
    ja dzis odebralam bete 82 :) i progesteron 42 ( norma dla 1szego trymestru jest 49) i teraz nie wiem co tu zorbic bo ja ciagle duphaston biore a moja lekarka wraca z urlopu dopiero w sobote i nie moge sie z nia kontaktowac.. takze mysle ze do konca tygodnia chyba nic sie nie stanie jak bedzie na gornej granicy.. nawet nie chce czytac czy to dobrze czy zle :)

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 16 marca 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pierwszy zrobiłam 9 dni po i też wtedy był negatyw. Zaczekajcie i zatestujcie jeszcze raz!!! Trzymam kciukasy!!!!

    menka lubi tę wiadomość

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • Karaluch Koleżanka
    Postów: 44 9

    Wysłany: 16 marca 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    ja dzis odebralam bete 82 :) i progesteron 42 ( norma dla 1szego trymestru jest 49) i teraz nie wiem co tu zorbic bo ja ciagle duphaston biore a moja lekarka wraca z urlopu dopiero w sobote i nie moge sie z nia kontaktowac.. takze mysle ze do konca tygodnia chyba nic sie nie stanie jak bedzie na gornej granicy.. nawet nie chce czytac czy to dobrze czy zle :)


    A w jakich jednostkach? nmol/l czy ng/ml?

    yyl801z.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ