X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec 2015 - Na pewno przecież ktoś zajdzie w ciążę :)
Odpowiedz

Marzec 2015 - Na pewno przecież ktoś zajdzie w ciążę :)

Oceń ten wątek:
  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 23 marca 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    menka wrote:
    znalazłam bardzo ciekawy artykuł odnośnie testowania przed terminem @

    http://ebobas.pl/artykuly/czytaj/841/starania-o-dziecko/test-ciazowy-po-ilu-dniach-od-spodziewanej-miesiaczki-zrobic-test

    - jakoś mnie on do pionu sprowadził i stwierdziłam, że naprawdę nie ma sensu wcześniej testować bo to tylko wyrzucanie kasy do kosza :) a więc postanowienie na kolejny cykl: testujemy dopiero PO terminie @ - 12 dpo możliwe jedynie badanie krwi jeśli bardzo będzie mnie korcić :D

    Przyłączam się do postanowienia :)

  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 23 marca 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mniej wiecej dzisiaj ale zdazały sie 16 dniowe wyzsze tempki przy braku ciazy wiec na dwoje babka wrózyła, po prostu tym razem czuje sie inaczej jakos no bardzo inaczej i stąd moje dziwne przeczucia, mimo okresku kilka dni temu, bo był i to calkiem normalny

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katdud wrote:
    nie widać ich na aparacie :(
    co do bety, to mi wstyd , bo mieszkam w małym miasteczku i chodze tam często , za czesto :( ostatnio byłam jeszcze w tym cyklu, bo myslałam ze miałam owu 8 dnia cyklu eh


    kochana powiem Ci, że ja mam to samo. Mimo, że mieszkam w większej miejscowości to głupio mi co miesiąc (czasem 2 razy w miesiący) chodzić na tą bete ;<

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedron wrote:
    No więc dziś dostałam @ :(! Czyli przenoszę się do testowania w kwietniu :/! No ale trzymam za Was kciuki dziewczyny.

    Klaudia N. - myślę, że niespodzianka dla męża to fajna sprawa. Ja swojemu też właśnie bym chciała kiedyś taką niespodziankę zrobić.

    W takim razie życzę owocnych starań w kwietniu! a co do niespodzianki - też mam taki zamysł! ale znając mnie to pewnie nie wytrzymam i od razu zadzwonię, że ciąża! :)

  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 23 marca 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlatego wole pojsc na bete jak juz chociaz normalną blada ale normalna kreske ujrze , wiem że trace pieniadze ale nie potrafie racjonalnie myslec :(

    alicja_ lubi tę wiadomość

  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 23 marca 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie przeczytałam na jednym z for że białko w moczu-duże stężenie powoduje pozytywny(fałszywy oczywiście) wynik testu ciażowego :((( może tu jest pies pogrzebany eh muszę iść na wszystkie badania od hormonów, morfologie po mocz w takim razie

  • Chichibi Autorytet
    Postów: 471 438

    Wysłany: 23 marca 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobitki. a ja do was z pytaniem :) moje cykle zazwyczaj trwają 28-30 dni.
    Jak myślicie, testować jutro rano czy poczekać te 3 dni do spodziewanej @, którą zaznaczył OF ?

    1usamg7yobts6kpo.png

    7v8r3e3kbjif8sqj.png
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 23 marca 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beta na pewno Ci wyjdzie jeśli jest coś na rzeczy;) test może ale nie musi :) powodzenia !!! trzymam kciuki!

    Chichibi lubi tę wiadomość

  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 23 marca 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie coś jest na rzeczy ale najprawdopodobniej mam torbiel albo coś bo jak chodze to czuje dziwne ukłucia w dole po lewej stronie , takie pikanie jak siedze a ból jak chodze, stad moze te bladziochy bo ponoc torbiel fałszuje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chichibi wrote:
    Hej kobitki. a ja do was z pytaniem :) moje cykle zazwyczaj trwają 28-30 dni.
    Jak myślicie, testować jutro rano czy poczekać te 3 dni do spodziewanej @, którą zaznaczył OF ?

    ja bym zatestowała, nic nie zaszkodzi, a może coś wyjdzie :)

    marta1987 lubi tę wiadomość

  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    popieram, może choć jednej z nas wyjdzie ;)

    alicja_ lubi tę wiadomość

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam do Was pytanko....czy stosujecie wiesiołka? Jest po nim różnica w śluzie?

  • Orli912 Nowa
    Postów: 3 2

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki. Jestem nowa, więc jeszcze lekko speszona :).
    Ja także przyłączam się do marcowego testowania. Mam nadzieję, że w końcu zobaczę "II". Moje cykle są zazwyczaj regularne- 30-dniowe (czasem zdarzy się opóźnienie- max 2 dni). @ powinna pojawić się 25, lecz nie mogąc się już doczekać, chciałam wykonać test jutro.Teraz zaczynam się zastanawiać czy nie poczekać jeszcze parę dni...

    alicja_, marta1987 lubią tę wiadomość

  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj Orli912 szkoda że nie masz udostepnionego wykresu , chętnie bym zerknęła jak to u Ciebie wygląda, tak czy siak witaj i życzę II kresek choćby jutro hehe- sama też chcę , a co! ;P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orli912 wrote:
    Hej dziewczynki. Jestem nowa, więc jeszcze lekko speszona :).
    Ja także przyłączam się do marcowego testowania. Mam nadzieję, że w końcu zobaczę "II". Moje cykle są zazwyczaj regularne- 30-dniowe (czasem zdarzy się opóźnienie- max 2 dni). @ powinna pojawić się 25, lecz nie mogąc się już doczekać, chciałam wykonać test jutro.Teraz zaczynam się zastanawiać czy nie poczekać jeszcze parę dni...

    kochana zatestuj, tak jak mowilam to nic nie szkodzi. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też jutro testuje. testowałam rano i nie było nic, testowałam po pracy i wydawało mi się, że widziałam cien cienia, ale to chyba nie możliwe. Mam nadzieje, że jutro rano test z pierwszego moczu będzie już wiarygodny, bo to 11dpo:)

  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicja ja też jutro rano mam zamiar :)

    alicja_ lubi tę wiadomość

  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta1987 wrote:
    Przyłączam się do postanowienia :)

    kurczeeeeee ja tak nie potrafię :( mimo szczerych chęci...
    tak długo za mną będzie chodzić zrobienie testu przed @ że i tak go zrobię. nie mam tak silnej woli.

    alicja, katdud - trzymam kciuki!!!!


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja powinnam w czwartek dostać @, ale nie wiem czy nie zatestuję dzień przed @ w środę (11dpo).

    Alicja niekoniecznie w 11dpo musi być coś widać. To zależy od długości Twoich faz lutealnych. U mnie trwa 11 dni więc powinno coś wyjść, ale jak masz 15-16 dniowe fazy lutealne to niekoniecznie. A na cienie cienia nie ma co patrzeć, miała ostatnio cień i w ciąży nie byłam. Muszą być 2 kreski i już ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica wrote:
    Hej dziewczyny ja powinnam w czwartek dostać @, ale nie wiem czy nie zatestuję dzień przed @ w środę (11dpo).

    Alicja niekoniecznie w 11dpo musi być coś widać. To zależy od długości Twoich faz lutealnych. U mnie trwa 11 dni więc powinno coś wyjść, ale jak masz 15-16 dniowe fazy lutealne to niekoniecznie. A na cienie cienia nie ma co patrzeć, miała ostatnio cień i w ciąży nie byłam. Muszą być 2 kreski i już ;)

    Ty miałaś cień cienia i w ciąży nie byłaś, a 80% kobiet na tym forum miały cień cienia i w ciąży BYŁY. Więc bardzo Cie proszę - nie oceniaj wszystkich swoją miarką. To nie jest prawda (co widać bo kilkuset wpisach na tym i innym forum), że "muszą być 2 kreski i już".

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ