X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie medycyna, nadzieja, MODLITWA
Odpowiedz

medycyna, nadzieja, MODLITWA

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 12 lipca 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bóg pomaga, czasami rękami lekarzy, czasami zdarza się coś, co ludzie nazywają "cudem".
    Nie masz siły na modlitwę? Pomodlę się za ciebie. Nie jestem super żarliwą katoliczką, ale modlitwa ma moc.
    Potrzebujesz modlitwy? Wpisz się :)
    Modlitwa wydaję mi się bardziej "spersonalizowana" ;) jeśli podacie swoje imię oprócz nicku.


    Jeśli macie konkretne intencje- wpisuję Was u góry :)
    Wchodząc na wątek- kto ma siłę/ ochotę niech dołącza się do proszenia :)
    Ja po swojej stronie zapewniam o pamięci- ale "gdzie dwóch lub trzech" jak to Augustyn mawiał ;) Z wielkokrotną siłą :)

    14.07- Cigaretta- laparoskopia- o powodzenie zabiegu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2015, 22:08

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 12 lipca 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://swiatlopana.com/6868/litania-i-modlitwy-do-sw-judy-tadeusza/


    Nowenna do Judy Tadeusza- od spraw beznadziejnych
    Tylko 9-cio dniowa więc wysiłek nie wielki ;)

    Jako dziecko odmawiałam nowennę do Judy- sprawa była beznadziejna. Myślę, że ta nowenna zadziałała wtedy, polecam :)

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 12 lipca 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek- za Ciebie tak czy siak sie modlę, jak obiecałam kiedyś :P Za dwie inne dziewczyny też, czy sobie tego życzą, czy nie :P I wcale nie wnikam w to, czy mają meżów czy nie. Masz rację, oczami Kościoła dziecko jest dla małżeństwa. Ale tak samo chrzci się i błogosławi dzieci, które nie pochodzą ze związkó małżeńskich.
    Zawsze wydawało mi się, że jak nie jestem super gorliwa, nie chodzę zawsze do kościoła, czy siedzę w jakimś grzechu- to bezczelne prosić o coś Boga. Wcale nie :)
    Jak prosisz i jest to dla Ciebie dobre- Bóg daje. Ze ślubem czy bez- jesteś Jego ukochanym dzieckiem :)
    Macie w planach w jakiejś przyszłości ślub?

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 12 lipca 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tak odkładaliśmy, po 5 ciu latach związku w styczniu poprostu poszliśmy "klepnąć" w parafii termin na kwiecień i poszło ;)
    Fajną rzecz powiedział mi ksiądz przed ślubem- "planujecie ślub, to po co rostrząsasz swoje grzechy? przecież masz postanowienie poprawy (ślub):>"


    Myślę że nie powinnaś się przejmować zapisem w modlitwach, że "prosicie jako małżeństwo", planujecie ślub, szczerze, więc się tym nie przejmuj :)

    Bratek lubi tę wiadomość

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja proszę o modlitwę, pojutrze jade do szpitala i czeka mnie laparoskopia, więc proszę o modlitwę, aby wszystko dobrze poszło!

  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 12 lipca 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta- we wtorek będę o Tobie pamiętać!

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 27 lipca 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ma problemu z tym, żeby nie-małżeństwo modliło się o potomstwo. :)
    problem jest dopiero kiedy zaczynają się o to potomstwo przed ślubem starać.

    Bóg dał ludziom sakrament małżeństwa i w nim daje nam dzieci. nie widzę powodów, żeby szukać ich poza małżeństwem.

    wiem, że może czystość przedmałżeńska nie jest teraz modna - ale Bóg wie, co dla nas dobre.. :)

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie na ten temat nie wypowiem bo ja mam 3 dzieci. Syna z poprzedniego zwiazku i bliźniaczki z aktualnym partnerem. Dużo jest par które są ze sobą bez zwiazku małżeńskiego a teraz rodzą o dar macierzyństwa. Ja w tym nic nie wiedzę złego.

  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 28 lipca 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też nie widzę nic złego. kwestia jest taka, jaki mamy stosunek do Boga - czy wierzymy, czy jest dla nas ważny.
    nikt nie każe nikomu decydować się na katolicyzm, ani chrześcijaństwo, ani nic z tych rzeczy. ale proszenie Boga o pomoc w momencie kiedy sami się od niego odwracamy, to chyba nie tak do końca w porządku jest.
    takie moje zdanie :)

    karmar lubi tę wiadomość

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się staram o kolejne dziecko i modle się o to. absolutnie się nie odwracam, dzieci przyjęły Sakrament Chrztu,bliźniaczki potrafią się same modlić już mimo że mają 3 latka , syn ten chociaż teraz ma bunt 5 latka to róźnie go okazuje. przy każdych świętach opowiadam im co akurat obchodzimy, rozmawiam z nimi na temat Boga. idąc tym tokiem myślenia- większość ludzi jest odwrucocnych od Boga. Zupełnie bez sensu

  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 28 lipca 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a Ty? nie chodzi mi o dzieci, to wspaniale że wychowujesz je w wierze katolickiej.
    nie chcę wnikać w Twoją sytuację, nie wiem dlaczego żyjesz bez ślubu, wiem, że są to często bardzo trudne sprawy.
    łatwo jest wydawać sądy, trudniej jest decydować o sobie.

    jednak jeśli chodzi o "czystą" sytuację, przed pierwszym "mężem" (nie mam na myśli chłopaka, tylko partnera na całe życie), przed pierwszym dzieckiem, nie rozumiem dlaczego ludzie uważający się za wierzących starają się o dzieci zanim są małżeństwem. może nie rozumieją sakramentu małżeństwa, może nie wiedzą że Bóg ma piękny plan dla ich życia.

    to trudny temat, ja w pracy nie bardzo mogę zająć się teraz tą dyskusją :)

    Marietta lubi tę wiadomość

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli jestem niewierząca bo mam dzieci przed ślubem? no coż... tak bywa. nie ma to jak oceniać czyjąś wiarę po wybranyh punktach a nie całokształtu. Dobrze że Papież jest bardziej tolerancyjny

  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 28 lipca 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamka, proszę Cię. nie napisałam, że jesteś niewierząca, i tak nie uważam.
    za to napisałam, że nie chcę wnikać w Twoją sytuację, nie znam jej i nie chcę oceniać. nie wiem, dlaczego czujesz się atakowana. przepraszam, nie chciałam żebyś tak się poczuła, naprawdę.

    szanuję Ciebie i innych. każdy decyduje o sobie. powiedziałam tylko, że czegoś nie rozumiem - czy to jest atak?

    nie oceniam Twojej wiary. wprost przeciwnie - jestem skłonna uważać, że jesteś bardziej wierząca niż sporo ludzi dookoła, skoro dbasz o rozwój wiary u dzieci, skoro jest to dla Ciebie ważne.

    proszę, nie oceniaj mnie.

    Marietta lubi tę wiadomość

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ty możesz innych? Moze mój partner jest innego wyznania, moze jest rozwodnikiem.

  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 28 lipca 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a gdzie ja Cię oceniam? już w poprzednim poście napisałam, że tego nie robię i przepraszam jeśli Cię uraziłam. wybacz, ale nie rozumiem Twojej reakcji.
    mam nadzieję, że to że jej nie rozumiem nie spowoduje, że znów poczujesz się negatywnie oceniana..

    nie chcę się z Tobą kłócić. wyraziłam swoje zdanie, ale widzę że przeliczyłam się spodziewając się spokojnej dyskusji o różnicy poglądów.

    oceniać będzie nas Bóg.

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez sie nie chce kłócić,bo nie lubię. Kazdy ma swoja hierarchię wartości.

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 29 lipca 2015, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obecnie odmawiam nowennę pompejanska którą trwa 54 dni, za mną 21 dni i czuje obecność Boga, naprawdę modlitwa uspokaja, niestety z braku czasu nie jestem w stanie pomodlić się za kogoś z Was ale jak skończę na pewno wezmę to pod uwagę

    Marietta, Usa_35 lubią tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 29 lipca 2015, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety my katolicy mamy to do siebie ze wybieramy z naszej wiary to co nam pasuje, z czym nam wygodnie, tacy już jesteśmy.... ja współżylam przed slubem, Nie powinnam zgodnie z moją wiarą ale to zrobiłam, bo po prostu chciałam i było mi z tym dobrze, tak to już jest....

    Ashira lubi tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • Monikkk Autorytet
    Postów: 681 485

    Wysłany: 30 lipca 2015, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O! Jaki piękny, nowy temat...i kilka znajomych dziubkow:) to chyba coś dla mnie, chętnie dołączę:)

    Marietta lubi tę wiadomość

    Nasze słoneczko Marcelinka 6.05.2016 <3
    ~~~~~~
    Lenka(25tc) ur. 31.05.2014, zm. 5.06.2014
    Czuję, że synuś-Miłoszek(10tc), 4.10.2013r.
    Aniołki nasze, dziękujemy, że mogliśmy się Wami cieszyć choć przez chwilę...Kochamy Was
  • Ashira Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 31 lipca 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry temat i ja sie dolaczam z prosba o modlitwe. Sama tez moge zaoferowac, jesli ktos potrzebuje:)

    Marietta lubi tę wiadomość

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ