X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie mierzenie tempetarury - GDZIE? :)
Odpowiedz

mierzenie tempetarury - GDZIE? :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 1 maja 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, nie mogłam znaleźć podobnego tematu.. mam pytanie dot. miejsca mierzenia temperatury. Co prawda uczono mnie na studiach, że człowiek ma różną temperaturę w różnych miejscach ciała ale chciałam zweryfikować jak to wygląda w rzeczywistości. Otóż: mierzę temperaturę termometrem elektronicznym i pod pachą wynik jest fałszywy bo za każdym razem inny (dzisiaj miałam 36,6), pod językiem trochę wyższy... a "TAM NA DOLE" 37,2... wiem, że najlepiej mierzyć przez cały cykl w jednym miejcu ale ja ogólnie nie robiłam wykresu w tym miesiącu i dałam trochę na luz. Gdzie najlepiej Wam się mierzy temperaturę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2014, 09:49

  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 4 maja 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2014, 08:26

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • gwiazdeczka88 Ekspertka
    Postów: 435 57

    Wysłany: 2 marca 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam to samo pytanie, jak mierze pod jezykiem to wychodza mi rozne w odstepie 2 minut, teraz zaczelam mierzyc pod pacha, a wy ?

    Endometrioza IV stopnia, LUF, laparo 04-2015 i 07-2015,
    HSG w grudniu 2015 - oba drożne, histeroskopia - macica dwurożna, niedoczynność tarczycy, adenomioza.
    AMH 1,98
    06-2016 - I procedura in vitro nieudana bez mrozaków :-(
    13-09-2016 - II procedura, 29 trans. 2 zarodków :-(, brak mrozaków
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pod pachą wynik jest najmniej wiarygodny:) najlepiej mierzyć dopochwowo bądź w ... dupci :) ja mierze w drugim miejscu i wykresy są "stabilne". To podobno najbardziej wiarygodna temperatura :)

    gwiazdeczka, gdziekolwiek nie bedziesz merzyc 2 razy temp to bedzie się różnic bo za 2 razem termometr jest już nagrzany. ZAWSZE mierzymy tylko RAZ :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mierze dopochwowo :-)

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 2 marca 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 20:35

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak szukacie, że nie znajdujecie takich podstaw...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żeby uniknąć jakichkolwiek infekcji, mierzę temp. w tyle :)

  • Gabi. Przyjaciółka
    Postów: 162 40

    Wysłany: 6 marca 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopochwowo. Oczywiście po każdym pomiarze należy wyczyścić końcówkę termometru. I infekcji brak ;)

  • muriella Koleżanka
    Postów: 53 44

    Wysłany: 14 marca 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez dopochwowo

    nikicia86 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ