X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Mogę się cieszyć czy raczej się wkręcać?
Odpowiedz

Mogę się cieszyć czy raczej się wkręcać?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Leena77 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 19 maja 2018, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie. Mam 41 lat i 12 letniego syna. W ostatnim cyklu który trwał 26 dni, kochaliśmy się z mężem w 8,9 i 14 dc. Dziś jest 18.05,a ja od około tygodnia czuję lekkie pobolewania w dole brzucha takie ćmienie. Ostatnia miesiączka była bezbólowa. Czasami przed okresem pobolewał mnie brzuch, ale nie tak wcześnie. Średnia długość cyklów to 25 dni. Wiem że były dni płodne i po cichutko marzę o ciąży. Zrobić już test, czy się nie wkręcać za bardzo...

    Leena
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 20 maja 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób test w dniu przewidywanego terminu @.

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • Leena77 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 20 maja 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. @ miała być dzisiaj. Jeszcze nie ma. Nie mam testu niestety. Miałam kupić wczoraj, ale kilka lat temu zmarnowałam kilka testów przez swoją niecierpliwość. Z jednej strony trudno mi uwierzyć,(mam w końcu 41 lat, a ponoć w tym wieku jest 10% szans na ciąże) mogłoby się udać tak od razu. Przyznam też, że trochę się nakręciłam i boję się rozczarowania. Jednak wcześniej czy później, jeśli @ nie przyjdzie to będę musiała zrobić test. Zastanawia mnie tylko dlaczego od tak długo przed okresem mam pobolewania delikatne w podbrzuszu. Nigdy tak nie miałam, zwykle ból był około 1, 2 dni przed okresem i w trakcie oczywiście. Dziś te pobolewania są naprawdę delikatne i chyba mniejsze niż w poprzednich dniach.Do tego porządnie mnie dzisiaj zakuło w prawym jajniku W poprzedniej ciąży jedynym objawem było zatrzymanie miesiączki.

    Leena
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2018, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko test lub badanie z krwi może potwierdzić ciążę. Nie można wnioskować z pobolewania podbrzusza czy klucia jajników bo to niekoniecznie musi byc zwiazane a przyczyn może być wiele.

  • Leena77 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 20 maja 2018, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie. Poczekam jeszcze dzień lub dwa i jak @ nie pojawi się, robię test. A dziś zamiast @ od rana okropny ból głowy
    ☹️

    Leena
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2018, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może zrób jutro rano, czasami sie okres opóźnia bo się właśnie liczy na ciążę a potem klops. To przynajmniej nie będziesz się stresowac :P

  • Leena77 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 20 maja 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro kupię test. Raczej nie uda mi się jutro, bo cały dzień od 8 do wieczora w pracy. Chyba że wieczorem. Będzie przecież po [email protected] żałuję, że tak długo zwlekałam z 2 dzieckiem, a teraz może się nie udać. Mój syn bardzo chce rodzeństwa a i ja dojrzałam na drugie. Tak to jest jak się myśli o wszystkim tylko nie o sobie...

    Leena
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie, teraz kobiety późno rodzą. Moja mama miała 47 lat jak urodziła moich braci bliźniaków, no tylko też miaka stymulacje. Musisz uzbroic sie w cierpliwość bo to może nie być tak hop siup ale trzymam kciuki za pozytyw :)

    golonat lubi tę wiadomość

  • Leena77 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 20 maja 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za wsparcie. Teraz mam mega ból głowy. Wzięłam apap extra, ale nic nie pomógł. Chyba boli jeszcze gorzej. Wysłałam męża do nocnej apteki po test. Chyba zrobię jeszcze dziś. Nie wiem co myśleć. Gdy będą 2 kreski to chyba nie uwierzę. Do tego niedobrze mi okropnie, może z głodu bo od 3 nic nie jadłam, ale przez te mdłości nie jestem w stanie nic przełknąć...

    Leena
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 21 maja 2018, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak, wyszło coś?

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 21 maja 2018, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak?

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • Leena77 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 21 maja 2018, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Zrobiłam wczoraj ale wieczorem późnym. Negatywny, ale @ nadal nie ma.

    Leena
  • Leena77 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 21 maja 2018, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To byłoby zbyt piękne. Jeszcze czekam...

    Leena
  • maj2018 Koleżanka
    Postów: 37 12

    Wysłany: 22 maja 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leena77 i jak u Ciebie,powtórzyłaś test?
    Jestem w podobnej sytuacji. Mam 39 lat i 21 letniego syna,od owulacji pobolewał mnie tak dziwnie brzuch jak by na @ trwało to tydzień i od wczoraj już jest normalnie, cykle mam co 26dni i w niedzielę mam dostać @. Dzisiaj zrobiłam badanie progesteronu,zawsze w 7dpo mam ok.18, wiem że dziś jest już 9dpo ale jak będzie większy to może być coś na rzeczy, a jak będzie mały to też już będzie wszystko wiadome.

    maj
  • Leena77 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 23 maja 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj maj2018. Nie powtórzylam testu. Planowałam w środę rano, ale wczoraj dostałam okres. Trochę inny niż zazwyczaj, bo właściwie zawsze mam bardzo obfity okres, co też jest przyczyną mojej anemii, natomiast wczoraj podpaski czysta, tylko na papierze toaletowy krew. Jako że mam obfite miesiączki ostatnio używam tamponów. Dziś po 3 godzinach tampony rozmiar super miał jeszcze dużo miejsca do zapełnienia. Dobrze się czułam przed okresem jak nigdy i ochota na przytulanki jest co wcześniej u mnie przed okresem nie do pomyślenia. Życzę Ci powodzenia i [email protected] znać co wyszło. Ja będę próbować dalej i udam się do lekarza, żeby lepiej się przygotować no i zapytać o co chodziło z tym bólem przez tak długi czas, bo nigdy tak nie miałam. Ale jestem po 40,więc może coś mi się tam zmienia. Pozdrawiam

    Leena
  • Leena77 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 23 maja 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okres przyszedł w 28 dc

    Leena
  • maj2018 Koleżanka
    Postów: 37 12

    Wysłany: 23 maja 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leena77 ja także czekam na @. Mój progesteron w 9dpo to niecałe 10 tak więc już nawet nie ma nadzieji.

    maj
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 24 maja 2018, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leena27, a ten okres się w końcu rozkręcił, czy dalej jest taki skąpy? Bo czasami pomimo ciąży występują plamienia, lub delikatne krwawienie. Więc może jeszcze jest szansa? Jeśli ciągle krwawienie jest bardzo małe, a zazwyczaj tak nie masz, to może jednak powtórz test - tak dla pewności.

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • Leena77 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 24 maja 2018, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym cyklu raczej nic z tego, @ się rozkręciła.

    Leena
  • Leena77 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 27 maja 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co o tym myśleć. Może któraś z Was tak miała dziewczyny... Tak jak pisałam wcześniej około tygodnia, albo dłużej przed okresem miałam leciutkie bóle w podbrzuszu. Niestety dostałam okres w 28 dc, przez ostatnie pół roku średni cykl wynosił 25 dni. Pierwszy dzień lekki, drugi w miarę, 3 chyba normalny, 4 mało właściwie nic, 5 dzień podpaska czysta tylko trochę na papierze toaletowym. Czym się martwię? Otóż ból w podbrzuszu wrócił. W czasie okresu bolało mocniej, a teraz znów delikatnie. Tyle że go czuję. Wybiorę się do ginekologa oczywiście, ale może ktoś miał podobnie i jednak ciąża jest możliwa? Test w dniu planowanej @ wieczorem był ujemny.

    Leena
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ