Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Mój kochany, mały brzdącu - zrobię Ciebie w tym miesiącu! ❤️ Lutowe testowanie. 👣
Odpowiedz

Mój kochany, mały brzdącu - zrobię Ciebie w tym miesiącu! ❤️ Lutowe testowanie. 👣

Oceń ten wątek:
  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8138 9940

    Wysłany: 13 lutego 2021, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna.Optyk wrote:
    Dobra, mam wyniki...
    Na czczo moja glukoza to aż 98, po godzinie 147 a po 2h 124. Czy znacie się może na tyle by wiedzieć, czy jest zle czy już bardzo źle ? :D
    Nie znam sie totalnie, ale cukier na czczo może wyższy, bo masz zbyt długą przerwę w jedzeniu? Spróbuj jeść coś krótko przed spaniem i sprawdź rano cukier.

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8138 9940

    Wysłany: 13 lutego 2021, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skorek wrote:
    Dziewczynki, a jak to było z Wami, kiedy miałyście powiedzieć mężowi o kropku?
    Jakieś niespodzianki szykowałyście, czy waliłyście prosto z mostu? :D
    Luuubię takie opowieści i często oglądam tego typu filmiki :P
    U nas bez niespodzianek, bo tak jak u kokoszki mąż wie wszystko. Niestety takie długie starania zabierają nam możliwość tej niespodzianki. Ale liczę na to, że będę miała kiedyś więcej, niż jedno dziecko i że ta niespodzianka będzie przy drugim 🤪 Ogólnie chce to sobie odbić na rodzicach i im zrobić niespodziankę jak w końcu się uda. I to z pompą, połączone najlepiej z gender reveal 😁😁😁 Dobrze, że mieszkamy daleko od siebie to da się w miarę ta ciążę ukryć, na to liczę 🤪

    kokoszka31, Skorek, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • Litta Autorytet
    Postów: 511 459

    Wysłany: 13 lutego 2021, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do dziewczyn, które są we wczesnej ciąży, jak wyglada wasza szyjka ? 🙏
    Testowanie w poniedziałek i zaczynam świrować zamiast spokojnie czekać 🙈🤦‍♀️

  • Otter Autorytet
    Postów: 1879 2685

    Wysłany: 13 lutego 2021, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2022, 17:35

  • kokoszka31 Autorytet
    Postów: 1886 2428

    Wysłany: 13 lutego 2021, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Litta wrote:
    Mam pytanie do dziewczyn, które są we wczesnej ciąży, jak wyglada wasza szyjka ? 🙏
    Testowanie w poniedziałek i zaczynam świrować zamiast spokojnie czekać 🙈🤦‍♀️

    Litta, ja nigdy szyjki nie badałam.. jakoś nie mam wyczucia w tej kwestii 🤪

    Litta, szona lubią tę wiadomość

    age.png
  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8138 9940

    Wysłany: 13 lutego 2021, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Red, trzymam kciuki, żeby wszystko skończyło się dobrze!

    Lilou, jesteś dzielna! Mam nadzieję, że jedzonko będzie pyszne 🤗

    Lilou, Red555 lubią tę wiadomość

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2021, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Litta wrote:
    Mam pytanie do dziewczyn, które są we wczesnej ciąży, jak wyglada wasza szyjka ? 🙏
    Testowanie w poniedziałek i zaczynam świrować zamiast spokojnie czekać 🙈🤦‍♀️
    Przyłączam się do pytania 🙂

    Litta lubi tę wiadomość

  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8138 9940

    Wysłany: 13 lutego 2021, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśik, jeszcze raz gratulacje!
    1746e1de8a6bf727caa8b36da815ec0a.gif

    Otter, Noelle, Księgowa, agusia_246, kokoszka31, nick nieaktualny, Red555, Kaśik lubią tę wiadomość

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8138 9940

    Wysłany: 13 lutego 2021, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Litta wrote:
    Mam pytanie do dziewczyn, które są we wczesnej ciąży, jak wyglada wasza szyjka ? 🙏
    Testowanie w poniedziałek i zaczynam świrować zamiast spokojnie czekać 🙈🤦‍♀️
    Nie tykać! 😁

    Noelle lubi tę wiadomość

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • Otter Autorytet
    Postów: 1879 2685

    Wysłany: 13 lutego 2021, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2022, 17:35

    kokoszka31, Simons_cat lubią tę wiadomość

  • Noelle Autorytet
    Postów: 5747 7951

    Wysłany: 13 lutego 2021, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otter u mnie rozpacz level hard była na początku starań jak stwierdziłam, że zacznę robić na drutach kocyk i zanim skończę to pewnie będę w ciąży i kocyk będzie dla dzidziusia. Jakież było moje zdziwienie kiedy skończyłam kocyk a ciąży dalej nie było. 🙈
    Finalnie pod kocykiem śpi mój sznaucer bo bardzo mi ten fakt ciążył. 😄

    kokoszka31, Simons_cat, nick nieaktualny, Karo123 lubią tę wiadomość

    Klara 14.06.2021 ❤️ 3250 gram i 51 cm ❤️klz99vvj0698zxow.png
  • Otter Autorytet
    Postów: 1879 2685

    Wysłany: 13 lutego 2021, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2022, 17:35

    Noelle lubi tę wiadomość

  • Mersalla Autorytet
    Postów: 2152 4867

    Wysłany: 13 lutego 2021, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noelle ja też dziergam, na początku stań zaczęłam robić ubranka na drutach też z myślą, że do końca ciąży zrobię może sweterek i jakiś pajacyk. Efekt jest taki, że mam 2 sweterki, pajacyk, śpioszki, sweter dla siebie (bo w ciąży duży brzuch będzie to trzeba coś wygodnego udziergać) i zaczynam kolejny pajacyk a pieron wie ile jeszcze mi to zajmie zanim urodzę 🤷🏻‍♀️ Ale pocieszam się, że chociaż moje dziecko będzie miało w czym chodzić 😂

    👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻 Starania od 08.2020 | starania o bąbla nr 2 od 02.2025
    💔 Poronienia: 12.2020 (6t3d), 03.2021 (9t6d), 09.2021 (8t2d) | 03.2025 cb, 05.2025 cb

    Histeroskopia 03.12.2021 -> usunięto zrost centralny
    AlloMLR 0%:
    💉Szczepienia limfocytami 🔜 20.12.21✅, 10.01.22✅, 31.01.22✅


    🌈 Helena - 02.12.2022 o godz. 00:07 (40t1d), 3090g i 52cm
  • agusia_246 Autorytet
    Postów: 2023 3056

    Wysłany: 13 lutego 2021, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noelle wrote:
    Otter u mnie rozpacz level hard była na początku starań jak stwierdziłam, że zacznę robić na drutach kocyk i zanim skończę to pewnie będę w ciąży i kocyk będzie dla dzidziusia. Jakież było moje zdziwienie kiedy skończyłam kocyk a ciąży dalej nie było. 🙈
    Finalnie pod kocykiem śpi mój sznaucer bo bardzo mi ten fakt ciążył. 😄

    A drugi kocyk już skończyłaś? 😀

    Ona+On - wszystkie wyniki w normie
    02.20 Lewy jajowód niedrożny

    19.09.20 - I IUI ☹️🍷
    12.11.20 - II IUI 🍷
    31.01.20 - III IUI 🍺🍺🍺🍺

    02.2021 Spadek jakości nasienia - ruchliwość 0%, morfologia 1%

    04.2021 morfologia 11%, ruchliwość A+B 76% 💪💪💪✔️✔️

    Oboje - suplementacja plus dieta i ruch✔️✔️

    Gameta Gdynia:

    04.21 AMH 1,31 ng/ml (duży spadek - 03.20 prawie 4 ng/mol)
    TSH, FT3, FT4 ✔️

    Plan:
    Długi protokół:

    Ovulastan ✔️
    Gonapeptyl Daily ✔️
    Bemfola ✔️
    Menopur ✔️
    Mensinorm ✔️

    21.06.21 punkcja 🍀🍀
    Mamy 4 komórki

    26.06.21 transfer 4.1.1. 😭
    27.07.21 transfer 3.1.1. 😭
    30.08.21 transfer 4.2.2. 😭

    Mamy ❄️ 2.1.2 ostatnia... Najważniejsza... ❤️

    Plan - immunologia i... Znów zacząć wspólnie cieszyć się małymi rzeczami, uśmiechać się do siebie nawzajem...

    ANA1 dodatnie

    Następnie: ANA3, KIR, HLA-C, CBA, IMK -> Paśnik ?
  • Noelle Autorytet
    Postów: 5747 7951

    Wysłany: 13 lutego 2021, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia aktualnie zaczęłam haftować żeby nie myśleć o głupotach bo przy dzierganiu już nie musiałam się za specjalnie skupiać. 😂

    agusia_246, Simons_cat lubią tę wiadomość

    Klara 14.06.2021 ❤️ 3250 gram i 51 cm ❤️klz99vvj0698zxow.png
  • Ola-olenka Autorytet
    Postów: 408 355

    Wysłany: 13 lutego 2021, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna.Optyk wrote:
    Dobra, mam wyniki...
    Na czczo moja glukoza to aż 98, po godzinie 147 a po 2h 124. Czy znacie się może na tyle by wiedzieć, czy jest zle czy już bardzo źle ? :D

    Mi wyszly podobne w środę lekarz mowi że to cukrzyca ciążowa dostalam glukometr i mam 4 razy na dzien sprawdzać. I dieta

  • agusia_246 Autorytet
    Postów: 2023 3056

    Wysłany: 13 lutego 2021, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noelle wrote:
    Agusia aktualnie zaczęłam haftować żeby nie myśleć o głupotach bo przy dzierganiu już nie musiałam się za specjalnie skupiać. 😂
    Jaka metoda? Krzyżykami, czy jesteś bardziej zaawansowana? Ja kiedyś haftowałam krzyżykami właśnie, z chęcią bym do tego wróciła 😀 tylko jestem ślepa jak kret 😅😅😅

    Ona+On - wszystkie wyniki w normie
    02.20 Lewy jajowód niedrożny

    19.09.20 - I IUI ☹️🍷
    12.11.20 - II IUI 🍷
    31.01.20 - III IUI 🍺🍺🍺🍺

    02.2021 Spadek jakości nasienia - ruchliwość 0%, morfologia 1%

    04.2021 morfologia 11%, ruchliwość A+B 76% 💪💪💪✔️✔️

    Oboje - suplementacja plus dieta i ruch✔️✔️

    Gameta Gdynia:

    04.21 AMH 1,31 ng/ml (duży spadek - 03.20 prawie 4 ng/mol)
    TSH, FT3, FT4 ✔️

    Plan:
    Długi protokół:

    Ovulastan ✔️
    Gonapeptyl Daily ✔️
    Bemfola ✔️
    Menopur ✔️
    Mensinorm ✔️

    21.06.21 punkcja 🍀🍀
    Mamy 4 komórki

    26.06.21 transfer 4.1.1. 😭
    27.07.21 transfer 3.1.1. 😭
    30.08.21 transfer 4.2.2. 😭

    Mamy ❄️ 2.1.2 ostatnia... Najważniejsza... ❤️

    Plan - immunologia i... Znów zacząć wspólnie cieszyć się małymi rzeczami, uśmiechać się do siebie nawzajem...

    ANA1 dodatnie

    Następnie: ANA3, KIR, HLA-C, CBA, IMK -> Paśnik ?
  • Noelle Autorytet
    Postów: 5747 7951

    Wysłany: 13 lutego 2021, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia póki co krzyżyki ale wybrałam sobie tak przeogromny dla mnie motyw, że chyba nie spróbuję innego haftu do czerwca. 🙈

    agusia_246 lubi tę wiadomość

    Klara 14.06.2021 ❤️ 3250 gram i 51 cm ❤️klz99vvj0698zxow.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2021, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agusia_246 wrote:
    Chociaż nie mam humoru, to czytam Was i tak... 😉

    Ja po pierwszej IUI kupiłam coś takiego, żeby powiedzieć mężowi (ale nie odebrałam).

    53b0f053df3c.jpg

    Później już nic nie kupowałam, żeby nie zapędzać...

    I dzięki Wam uświadomiłam sobie, że tak od 3 dni powinnam mieć pryszcza na brodzie, zawsze ( od kilku lat) miałam przed @, a teraz jeszcze mi nie wyskoczył...
    Dlatego nie usunęłam Cię z testowania, bo ja jeszcze wierzę! 🥰 Mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe. 😁

    Japoneczko, ja też Cię nie usuwałam, bo a nóż widelec może owu się przesunęła? 🤔❤️

    Chyba, że bardzo się uprzecie to usunę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2021, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja liczyłam na to, że u mnie zaskoczy jak mój chłop jeszcze pracował w Niemczech. Wyjeżdżał tam z kolegą, ja z jego żoną też się kumpluję.
    Opowiedziałam jej o tym, że chciałabym dzidziusia, a że święta tuż tuż to że chciałabym kupić mu koszulkę "będę tata" i i po kolei kupić też taką babciom i dziadkom" będę dziadkiem", " będę babcią".
    Ja w ciążę nie zaszłam a ta koleżanka akurat zaszła i wykonała wszystko co sobie dokładnie zaplanowałam.

    Kolejny przykład: "Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość."

    Już nic nie planuję. 😁😁😁😁

‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ