X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Moje wczesne Objawy
Odpowiedz

Moje wczesne Objawy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bella28 Koleżanka
    Postów: 43 16

    Wysłany: 14 lipca 2020, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka 😊 Jestem tu nowa.
    Ostatni okres miałam 16.06 cykle mam około 33 dniowe.
    20dc miałam kłucie jajnika i wtedy tez było przytulanko z finiszem w środku 😅 po godzinie dostalam uderzenia gorąca az mi sie oczy zaszkliły i juz wtedy podejrzewałam ze cos moze byc na rzeczy 🤣 na drugi dzień, czułam ciepło w środku. Od tego 20dc codziennie kluje mnie w jajnikach. Czasami cos w podbrzuszu. Wczoraj czyli 28 dc pojawil sie śluz bardzo przypominający sluz plodny, tylko lekko podbarwiony na zółto, dzisiaj byl juz mniej gęsty, taki mleczny. Ostatnio padam o 21 co dla mnie nie normalne, czesciej boli mnie glowa, mam zawroty... Nie wiem czy sama sobie wkrecam, ale moje przypuszczenia nieco potwierdzil test choc nie do konca. Wiem, ze zrobilam duzo za wczesnie bo pierwszy rowny tydzien przed spodziewana miesiaczka o czulosci 10. Dodam ze test nie byl wykonany z porannego moczu. Nic nie wykazal, ale na drugi dzien zrobil sie ledwo widoczny cien kreski. Po kolejnym dniu widac juz ja golym okiem choc tez jest slaba. 2 test robiony 2 dni pozniej o czulosci 25 (tylko taki mialam) tez nic nie wykazal, ale cien kreski rowniez pokazal sie w kolejnym dniu i byla juz szybciej i bardziej widoczna choc nadal slabo ja widac. Wiem, ze testow nie powinno sie odczytywac po podanym czasie ale czytalam tyle historii, gdzie jednak okazalo sie ze to ciaza i z niecierpliwoscia czekam az kupie kolejny test ten czulszy zeby to sprawdzic 😍 niestety jestem za granica, i w sklepie bede pewnie dopiero na koniec tyg, około dzien przed spodziewanym okresem. Moze to i lepiej 😝 Wiem, ze nikt tu z fusów nie wywróży, ale moze ktos mial podobna sytuacje i podzieli sie swoja opinią 😊 Pozdrawiam 🙂

    w4sqs65g0skpkmwx.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ