Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Negatywna beta w 10dpo a potem test pozytywny i ciąża
Odpowiedz

Negatywna beta w 10dpo a potem test pozytywny i ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem ciekawa ilu z Was tak wyszło, że robiłyście betę w 10dpo +- dzień i testy ciążowe (sikańce) które wyszły negatywne a po kilku dniach okazywało się że ciąża. W którym dniu cyklu lub dpo zrobiłyście w takiej sytuacji test sikany lub betę i w końcu się potwierdziła ciąża?

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2147

    Wysłany: 6 września 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba predzej dostaniesz odpowiedz na forum BBF ;)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 7 września 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    12 dni po ovu test sikany pozytywny później w 17 dzień beta 179

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Kochane, a co to jest forum bbf? :)

  • Viv. Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 11 września 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BellyBestFriend.pl :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje :)))))

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy zbliżającego się porodu – jak rozpoznać, że to już czas?

Ciało kobiety w ostatnich tygodniach ciąży wysyła subtelne, ale wyraźne sygnały, że poród jest coraz bliżej. Od pierwszych skurczów przepowiadających, przez zmiany w wydzielinie pochwowej, po uczucie ucisku w miednicy – wszystkie te objawy mogą wskazywać, że organizm przygotowuje się do narodzin dziecka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ