X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Negatywny wynik testu a brak miesiączki :/
Odpowiedz

Negatywny wynik testu a brak miesiączki :/

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 23 listopada 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Pisze do Was bo zaczynam się niepokoić... Ostatnią miesiączkę miałam 22 października. 19 dc miałam owulację ( stwierdziłam to po śluzie owolacyjnym oraz bolących jajknikach) To jest nasz drugi cykl jak się staramy o dzidziusia. Brałam Inofolik,który w tamtym miesiącu przesunął mi okres o 4 dni. W niedzielę tj.16 listopada ostatni raz piłam Inofolic. Wczoraj robiłam test ciążowy i jest negatywny:/ Okresu dalej nie mam. Nie wiem co o tym myśleć? Może jestem w ciąży i jest za wcześnie na test? Zaczynam się denerwować...

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam ostatnią @ 23.10. a owulację też 19 dc. A jakiej długości masz cykle?
    Ja w ciąży nie jestem, już sprawdziłam, mimo, że miałam ostatnio cykle 28 max 29 dniowe. Po prostu jest to u mnie pewnie efekt późniejszego rozpoczęcia duphastonu. Czekam na @ jutro jak na zbawienie, bo mam RTG. Myślałam, że skoro krew jest ujemna 10dpo to zaraz dostanę @ i wszystko się skończy. Jak widać organizm lubi czasem zagrać nam na nerwach. Ja nie mogę niestety pozwolić sobie na czekanie i nie wiem co zrobię jutro jeśli nie dostanę @! Tobie radzę na spokojnie poczekać 48 godzin od testu i powtórzyć jeśli oczywiście @ nie przyjdzie. Owulka w 19 dc przemawia za tym, że i faza lutealna się trochę przesuwa w czasie więc i test (tym bardziej sikany) mógł nie wyjść. Ostatnio zgłębiałam ten temat i doczytałam że hcg zaczyna się wydzielać 48 godz po zagnieżdżeniu, które może przebiegać nawet do 12 dpo. Najpierw pojawiają się niskie wartości wykrywane tylko badaniem krwi, a potem jak wzrośnie to wykryje ją test z moczu (są o czułości 10 i 25, nie wiem jaki robiłaś). Nie denerwuj się, bo nie ma czym. Myślę, że w ciągu 2 dni wszystko się wyjaśni. Mam nadzieję, że Wam się udało i dasz znać, że fasola kiełkuje :)

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 23 listopada 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź :)
    Zawsze miałam okres co 28 dni,jednakże od momentu picia Inofoliku wszystko mi się poprzesuwało i jest co 30-33 dni :/
    Pierwszy raz miałam owu 19 dc i byłam ździwiona, że tak późno. Jestem jeszcze świeża w tym temacie bo staramy się od niedawna :P Ale mam cichą nadzieję,że się udało :P

    kita wrote:
    Ja miałam ostatnią @ 23.10. a owulację też 19 dc. A jakiej długości masz cykle?
    Ja w ciąży nie jestem, już sprawdziłam, mimo, że miałam ostatnio cykle 28 max 29 dniowe. Po prostu jest to u mnie pewnie efekt późniejszego rozpoczęcia duphastonu. Czekam na @ jutro jak na zbawienie, bo mam RTG. Myślałam, że skoro krew jest ujemna 10dpo to zaraz dostanę @ i wszystko się skończy. Jak widać organizm lubi czasem zagrać nam na nerwach. Ja nie mogę niestety pozwolić sobie na czekanie i nie wiem co zrobię jutro jeśli nie dostanę @! Tobie radzę na spokojnie poczekać 48 godzin od testu i powtórzyć jeśli oczywiście @ nie przyjdzie. Owulka w 19 dc przemawia za tym, że i faza lutealna się trochę przesuwa w czasie więc i test (tym bardziej sikany) mógł nie wyjść. Ostatnio zgłębiałam ten temat i doczytałam że hcg zaczyna się wydzielać 48 godz po zagnieżdżeniu, które może przebiegać nawet do 12 dpo. Najpierw pojawiają się niskie wartości wykrywane tylko badaniem krwi, a potem jak wzrośnie to wykryje ją test z moczu (są o czułości 10 i 25, nie wiem jaki robiłaś). Nie denerwuj się, bo nie ma czym. Myślę, że w ciągu 2 dni wszystko się wyjaśni. Mam nadzieję, że Wam się udało i dasz znać, że fasola kiełkuje :)

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 24 listopada 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!! Zrobiłam dziś teścik- wyszły dwie kreseczki :)))))))

    Ania24 lubi tę wiadomość

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje!!! super :) poprosimy o wiruski :)

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 24 listopada 2014, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika Gratulacje :)

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 24 listopada 2014, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kochane!
    Trzymam za WAS bardzo mocno kciuki!!! :*
    I przesyłam " małe zarazki " :D

    zrz69vvj69ave0jf.png


Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ