Forum W oczekiwaniu na testowanie Nie wiem co myśleć.
Odpowiedz

Nie wiem co myśleć.

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kacola Debiutantka

Wysłany: 22 kwietnia 2015, 13:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam taki mały problem. Mam dwie córeczki, więc nie staraliśmy się o kolejne dziecko. Mimo to spóźnia mi się @ Jestem w 45 dniu cyklu. Miesiączki mam nieregularne ale nigdy aż tak. Objawy jako takie może mam albo tylko sie nakręcam już sama nie wiem. Testy zrobione trzy - negatywne. Byłam u gina na usg nic nie widać, jedynie endometrium dosyć grube 19mm. Dostałam duphaston, 3x1 przez 4 dni. Po tym czasie mam czekać kolejne 3 dni i albo dostane miesiączkę albo jestem w ciąży. Wszystko było ok ale poczytałam dzisiaj i dowiedziałam się że jeżeli jestem w ciąży to odstawienie duphastonu może spowodować poronienie. Nie wiem już co myśleć. Pomóżcie.

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idź na betę i zobacz czy jesteś

• kacola Debiutantka

Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie tak i powiedziałam to mojemu lekarzowi ale on stwierdził że to też może być za wcześnie. Od kiedy w ogóle przez betę można wykryć ciążę

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 kwietnia 2015, 17:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz iść w tym Tyg jak masz 45dc,jeśli nic nie wyjdzie to pewnie bedziesz musiała poczekać na @jak ja

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 kwietnia 2015, 17:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że od 30dc można już wykryć tylko ty masz nieregularne więc nie wiadomo kiedy miałaś 2faze

• kacola Debiutantka

Wysłany: 22 kwietnia 2015, 19:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie wiem. Jakoś nigdy specjalnie tym sie nie interesowałam. Dwie pierwsze córeczki były planowane. Tak po prostu zdecydowaliśmy i już były. Nad trzecim dzieckiem nigdy nie myśleliśmy. Tzn sercem owszem może i czasem chciałam, ale rozum podpowiadał mi co innego.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego