X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Niewidoczne ciałko żółte
Odpowiedz

Niewidoczne ciałko żółte

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • adaska Autorytet
    Postów: 4053 3025

    Wysłany: 23 maja 2018, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim :)

    Ostatnią @ mialam 28 kwietnia (cykle od 28-30 dni). Trwała krótko, bo 3 dni, a 4 tylko delikatne plamienie. Kochałam się z narzeczonym 2 dni przed owu. Dokładnie po owulacji aż do dzisiaj bolą mnie jajniki, podbrzusze, które jest lekko napuchnięte. Cięgle biegam do łazienki. Ogólnie mam dużo objawów, które wskazywałyby na moją upragnioną ciążę. Monitoruje temperaturę i utrzymuje się ona na wyższym poziomie ( nie spada poniżej 37 kresek).

    Dzisiaj byłam u ginekologa, żeby zobaczyć co się dzieje i czy te bóle faktycznie są spowodowane wczesną ciążą, czy to coś innego.
    W badaniu USG (dopochwowo) Pani doktor powiedziała, że faktycznie wszystko wskazuje na to, że owu była, płyn w zatoce Douglasa w ilości umiarkowanej ale "nigdzie nie widzi ciałka żółtego".
    Co to może znaczyć?
    Czy to znaczy, że mogę się nie łudzić, że w tym cyklu się udało? Test chcę zrobic dopiero za 3 dni (dzień po terminie spodziewanej @).
    Co o tym myslicie? :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2018, 14:31

    👼🏻6tc 👼🏻9tc

    28.05.2020⏸🍀
    18.01.2021
    💙Adaś 10:58, 50cm 2660g
    💙Staś 11:00, 47cm 2330g

    Spełniłam swoje największe marzenie. Zostałam mamą ♥️

    atdc2n0aq1xoxowf.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ