X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Niska beta i pozytywny test
Odpowiedz

Niska beta i pozytywny test

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ewappp Autorytet
    Postów: 360 304

    Wysłany: 4 listopada 2023, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dzisiaj mam 10DPO, rano robiłam test z moczu i wyszła blada druga kreska. Wczoraj i przedwczoraj testy też z bladą kreską, Wczoraj kreska była ciemniejsza niż przedwczoraj. Dzisiaj jakaś bledsza ale wciąż wyraźna. 2 godziny później poszłam na betę i wyszło 4.38... to chyba za mało żeby test sikany wyszedł pozytywny... progesteron dzisiaj 22.7, 2 dni temu 21.7. 11 dni temu przyjęłam zastrzyk ovitrelle ale nigdy wcześniej 11 dnia po zastrzyku nie miałam już pozytywnych testów. W tym cyklu pierwszy raz biorę progesteron 200mg. Czy to mogło spowodować ze beta po zastrzyku jakoś wolniej spada przez to że biorę progesteron? Czy jest jeszcze cień szansy ze okaże się to ciąża? 😔

  • Mira000 Autorytet
    Postów: 1114 598

    Wysłany: 4 listopada 2023, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie kwestia zastrzyku. Ja miałam test z krwi 10 dpo (też po zastrzyku) i niestety ale wynik 4 świadczył o braku ciąży. Choć trzymam kciuki żeby u Ciebie było inaczej.
    Na przyszłość nie ma sensu robić tak wcześnie testów ciążowych bo później powstają takie wątpliwości.

    Ja 31, on 34
    marzec 2021 - start starań
    wrzesień 2022 - HBA 32%
    [suple: astaksantyna, NAC, selen, koenzym Q10, kwasy DHA, EPA, wit. D3, wit. E, wit. C, cynk, kwas foliowy]
    3 x cykle stymulowane ❌
    styczeń 2023 - HBA 63%
    3 x IUI ❌
    czerwiec 2023 - HBA ??? są naturalne ⏸️
    02.08.2023 r. - 💙 zarodek + serduszko
    20.03.2024 r. - chłopak
    age.png
  • Ewappp Autorytet
    Postów: 360 304

    Wysłany: 5 listopada 2023, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem... zrobiłam betę, bo 11 po zastrzyku nigdy wczesniej nie miałam już poslzytywnych testów i przez chwile uwierzyłam że mogło się udać... ciężko wytrzymać :(

  • Karo Lina Ekspertka
    Postów: 300 58

    Wysłany: 6 listopada 2023, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa, a ja myślę że możesz mieć nadzieję 😉 zrób kolejny test jeszcze dzisiaj jeśli się niecierpliwisz. Jeśli beta jest od zastrzyku to już dziś druga kreska powinna być prawie niewidoczna i będziesz miała jasność 😉 daj znać bo jestem ciekawa co u Ciebie wyjdzie, trzymam kciuki

  • Ewappp Autorytet
    Postów: 360 304

    Wysłany: 7 listopada 2023, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórzyłam betę po 2 dniach i już była zerowa 😔 w międzyczasie dostałam dodatni wynik badania na helicobacter pylori, co może być przyczyną że od tylu miesięcy się nie udaje, więc mam nadzieję że jak się tego dziadostwa pozbędę to się w końcu uda...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ