X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny robicie mi tutaj smaki!! :) ze tez musze isc zrobic kromke z czosnkiem :)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qźwa, muszę się wziąć za siebie! Normalnie źle się czuję w swoim ciele :-( Przed staraniami biegałam, a teraz nie dość że nie ćwiczę, to jeszcze zajadam sutki. Przy mega dole paczka chipsów to paczka przyjaciół... Wiem, wiem że to złe towarzystwo. Czas na dietę i lekkie ćwiczenia.
    A może znacie jakieś bezpieczne suple, które mogłabym do tego dołożyć? Nie znam się, nigdy nie stosowałam.

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Twoje smaki ostatnio mogą być dobrym objawem :D

    A kaj tam :D co miesiąc takie mam :) ale przynajmniej nie wkrecam sobie nic. To jest jakiś plus.

    reset lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    21 lat różnicy między dziećmi ;) ale się odmłodziłaś <3
    Ciekawe jak córka zareaguje na wieść o rodzeństwie ?

    Mam siostrę 21 lat młodsza:) traktuje ja jakbym była jej ciotka :p ale bardzo kocham.

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Flowwer, pozostaje sandwich z tostem i camembert - tylko pleśniowe z niepasteryzowanego mleka są zabronione :)

    Mi się tęskni za carpaccio wołowym i średnio wysmażonym stekiem..
    Idę sobie zrobić dobrze ;)
    Stek ohhhhh

    summer86 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Qźwa, muszę się wziąć za siebie! Normalnie źle się czuję w swoim ciele :-( Przed staraniami biegałam, a teraz nie dość że nie ćwiczę, to jeszcze zajadam sutki. Przy mega dole paczka chipsów to paczka przyjaciół... Wiem, wiem że to złe towarzystwo. Czas na dietę i lekkie ćwiczenia.
    A może znacie jakieś bezpieczne suple, które mogłabym do tego dołożyć? Nie znam się, nigdy nie stosowałam.

    No ja właśnie od ślubu i od rozpoczęcia starań przytyłam 7 kg, teraz kilogram już za mną i jeszcze z 5. Poza tym nie chce zachodzić w ciążę z dodatkowymi kilogramami, i tak w niej przytyję;)
    Bo że oczywiście zajde, to nie mam wątpliwości ;)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna, literówka mnie rozbroiła :D
    Przepraszam Cię strasznie, bo wiem że powód nie do śmiechu.

    Może wróć do biegania? Teraz sezon średni, wiec może chociaż bieżnia na siłowni? Co do supli przy staraniach to ciężko doradzić. Ja czasem brałam spalacz przed siłownią, ale to było max 2 razy w tygodniu (oparty o ekstrakt z zielonej kawy itd.). Na stałe nie włączałabym raczej niczego.

    Czrna 81, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bardzo Wam dziękuje :) młoda zrobiła wjazd z przytupem, nie ma co :D jeszcze się dowiedziałam, ze po chwilowej narkozie (anestezjolog dał do szycia, powiedział, ze niech się już do czegoś chociaż przyda skoro jest) jak się wybudziłam to wszystkim mówiłam, ze ich strasznie kocham :D
    Boćku no teraz musisz wysilać te 2 kreski :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2018, 21:13

    Czrna 81, Bocianiątko, summer86, Koteczka82, Anna Stesia, JustynaG, Amy333, Jeżowa, Morusek, KateKum, Karma88, Kaczorka, Bajkaaa, Sarna84 lubią tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna nie bierz supli żadnych dodatkowo, nie ma takiej potrzeby :-) ja miałam ochotę na wino z colą i piję z mężem.

    reset, olik321, Morusek, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ja się podłączam do tematu ćwiczeń podczas starania, bo wszyscy mi głowę susza, ze nie powinnam. Ograniczyłam wszystko i jest do dupy, bo moje umięśnione uda zrobiły się galaretowate i brzuch się miękki robi. Nie wpływa to dobrze na moje samopoczucie niestety

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeju tu nie można wchodzić..
    jedna sushi, druga tatarek, trzecia steki... a ja od dziś mam postanowienie jeść zdrowo
    a teraz to najchętniej pizze bym zamówiła z podwójnym serem :)

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateKum, ja po CP jak tylko mogłam wrócić do ćwiczeń to ruszyłam intensywnie, bo musiałam czymś głowę zająć. Chodziliśmy 3 razy w tygodniu na siłownie i dodatkowo raz w tygodniu biegałam w terenie. Ćwiczyłam od lipca, wrzesień był pod tym względem średni, bo urlop, a w październiku pozytywny test i musiałam przestać.

    Nie szłabym w mega siłowe ćwiczenia z dużymi ciężarami czy bieganie maratonów, ale jakieś zajęcia fitness czy bieganie po 5-7 km może moim zdaniem bardziej pomóc niż zaszkodzić.
    Jak ktoś ma IO to odpowiednie ćwiczenia już w ogóle są wskazane. N
    asz stan psychiczny też jest ważny i nie można go pomijać.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olik, ja też mam pół lodówki zdrowego żarcia, dziś a to sałatka, a to domowa zupa, a najchętniej zjadłabym pizzę i popiła winem:)

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateKum wrote:
    No właśnie ja się podłączam do tematu ćwiczeń podczas starania, bo wszyscy mi głowę susza, ze nie powinnam. Ograniczyłam wszystko i jest do dupy, bo moje umięśnione uda zrobiły się galaretowate i brzuch się miękki robi. Nie wpływa to dobrze na moje samopoczucie niestety
    mi gin mówiła, żeby nie przesadzać.
    Pytałam o bieganie to maks 5 km na raz.
    Trampoliny zabronione.
    Cwiczenia fitness ok, ale starać się bez obciążeń.
    A jak już poszłam z fasolką to zabroniła narazie ćwiczyć, mimo, że wcześniej byłam aktywna.
    Sugerowała spacery.
    Też mam już brzuch galaretowaty i uda...

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Czarna, literówka mnie rozbroiła :D
    Przepraszam Cię strasznie, bo wiem że powód nie do śmiechu.

    Może wróć do biegania? Teraz sezon średni, wiec może chociaż bieżnia na siłowni? Co do supli przy staraniach to ciężko doradzić. Ja czasem brałam spalacz przed siłownią, ale to było max 2 razy w tygodniu (oparty o ekstrakt z zielonej kawy itd.). Na stałe nie włączałabym raczej niczego.
    Hahaha, dopiero zaskoczyłam! Faktycznie na codzień sutków nie zajadam hehe, ale smutki za często. Może faktycznie to bieganie, ale po owu to bezpieczne?

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie muszę wrócić do biegania, ciekawe czy piesek będzie chciał mi towarzyszyć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie biegam bo mam problem z oddechem i zaraz mnie boli w okolicach serca :/

    Witam w gronie galaretek:D

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Hahaha, dopiero zaskoczyłam! Faktycznie na codzień sutków nie zajadam hehe, ale smutki za często. Może faktycznie to bieganie, ale po owu to bezpieczne?

    Bieganie w rozsądnym tempie i nie na długie dystanse moim zdaniem i po owu nie zaszkodzi.
    Z ćwiczeń lubiłam jeszcze 10-minutówki z Mel B :) na początek są fajne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2018, 21:26

    lamka, Czrna 81, Kingulla lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Bieganie w rozsądnym tempie i nie na długie dystanse moim zdaniem i po owu nie zaszkodzi.
    tez tak uważam, chodzi o to, by nie fundować organizmowi wysiłku ponad nasze siły x2... ale stopniowo truchtać można

    summer86 lubi tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaak mój brzuch to teraz masakra, jestem przyzwyczajona do swojej konkretnej wagi, a teraz mam w porównaniu do tego około 5kg na plusie. Nie wiem jak to się stało. :-/

‹‹ 144 145 146 147 148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ