X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla współczuję :( z drugiej strony szybciej będziesz miała z głowy. U mnie dziś biało na quixie więc chyba jednak niż z tego :(

    Freyka lubi tę wiadomość

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla :( kurde ciekawe czemu tak szybko przylazla :/

    Ciekawe jaka ja będę miała fl po mecie? To pierwszy cykl na mecie a bez antyków.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2018, 09:38

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężarówki kochane! Poroznoscie noworoczne turbowirusy :) przydadzą się ;)

    Problemik! Cudnie!

    Ależ mam kaca :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2018, 09:31

    gilmoregirl, Karma88 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś rażąca biel. Powodzenia pozostałym <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaha tulę :( czekamy na @ i działamy dalej. U mnie wczoraj na bobo był cień a dziś biało aż razi. Choć łudzę się, że serio te quixy są słabe

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaha przykro mi :/ ja wczoraj miałam tą przyjemność niestety :/

    Luna może te quixxy są mało czule i jeszcze coś będzie? A jeśli nie to kurde może biochemy? Poprzednio to wg mnie na bank coś było bo nie ma takiej możliwości żeby w jednym cyklu różne testy pokazywały ciążę jak jej nie ma :/

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope, do tej pory o tym nie myślałam, ale uważam tak samo, nie pamiętam już jakie testy robiłam, ale 2 czy 3 różne nie pokazują "czegos" bez powodu. Pięknie zaczynam nowy rok... nie wiem czy jechać do całodobowej po inny test, bo osiwieje chyba. Wczoraj radość, dziś płacze od rana przez ten cholerny test. Jak dostanę @ to w Nowym cyklu idę na wizytę i badania, bo to nie jest normalne :( U Ciebie długo jeszcze do @? Może za wcześnie jeszcze?

  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna:* Ten rok będzie, twoim rokiem. Bardzo sie cieszę, że cie ru spotkałam. Jesteś wspaniała!

    Ninka w suplach podalas kelp, słyszałam, że jest mega szkodliwy. Lepiej wydebic jodic albo pic zwykłą jodyne.
    Luna będzie dobrze :*

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaha doczekasz sie kreseczek. Przecież wszystkie postanowienia nowo roczne sie spełniają! :)
    Hope a dzis nie sikasz?
    Macie jakies polecone testy ciążowe z allegro? Bo obiecalam sibie, że nie kupie wiecej w rossmanach itp. Bo to fortuna. Bociatko mnie zainspurowalo kupie tylko ten jeden elektroniczny, ale jak baterie będzie mozna wymienić na pamiątkę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2018, 10:27

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane :** ale jestem skacowana..mimo że tylko 4 szoty i szampana piłam. Chociaż w sumie prawie nie jadłam.
    Przytulam dziewczyny z @ cholerna ..:** styczeń musi być piękniejszy niż grudzień! Wczoraj znajoma mi opowiadała jak rok walczyła o ciążę (tylko z lekiem na tarczyce i pcos) nie brała żadnych suplementów, Mąż też nie. Udało się w sylwestra po Alko:D a potem 2 miesiące po porodzie znowu.

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek85 wrote:
    Kaha doczekasz sie kreseczek. Przecież wszystkie postanowienia nowo roczne sie spełniają! :)
    Hope a dzis nie sikasz?
    Macie jakies polecone testy ciążowe z allegro? Bo obiecalam sibie, że nie kupie wiecej w rossmanach itp. Bo to fortuna. Bociatko mnie zainspurowalo kupie tylko ten jeden elektroniczny, ale jak baterie będzie mozna wymienić na pamiątkę :)
    Nie sikam. W moim moczu jest 50% alkoholu :D

    Testy z allegro nie są czule niestety. Są takie strumieniowe które są fajne ale kosztują 2.89 mniej więcej. Na allegro są nordtesty za 4 zl i bobotesty za 4.6 czy jakoś tak. No i quixxy po 1 zl ;)

    Bunia86 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa i baterii w żadnych nie można wymieniać. Nawet w tych co tygodnie ciąży pokazują. I są na allegro tylko cena kosmiczna ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia no i kac mial byc!
    Hope to moze bys cos wysikala:D tyle alko moze vy zwariował;p

    A mogę prosic linka do tych strumieniowych za? To i tak mbiej niz wydaję bo ja to do aptek nie powinnam wchodzić bo posikalam juz nie jeden test dna;p
    Właśnie obmyslam plan działania na styczeń i jedno co nie mogę wpasowac to l4 bo dzien babci i dziadka mamy.
    To l4 juz nawet nie ze względu na starania, ale kurde należy mi się ono wszystkie chodza to czemu ja mam choc raz nie skorzystac. W kwietniu jak poronilam po 3 dniach do pracy polazlam i zle by się to dla mnie skonczylo.
    Nika a ten ananas to jemy to twarde co ze srodka sie zawsze wykraja?

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • problemik Autorytet
    Postów: 2866 2513

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaaaaamy w Nowym roku i w nowym wątku w styczniowy poranek :)

    Prosze o wpisanie mnie na testowanie 1.01.2018 i zaznaczenie obok serduszka ❤

    Teraz się cieszę a jutro po becie zobaczymy :P

    Motylek85, summer86, Luna1993, Ania1003, Morusek, Bocianiątko, ANkaG, StaraczkaNika, Bajkaaa, Jeżowa, Karma88, Czrna 81, Jedna_z_Wielu, Sanka, pawojoszka, KateHawke, Koteczka82, Kaczorka, Lunaris lubią tę wiadomość

    dr9Ip2.png[/url]
    07.2016 Crio :(
    II ICSI - ⛄⛄⛄⛄⛄⛄
    11.2016 et 4tc :(
    02;07;09.2017 crio :(
    11.2017 leczenie immuno
    12.2017 crio ☃☃4tc :(
    III ICSI ⛄⛄
    4.2018 crio :(
    07.2018 pożegnanie z Novum
    10.2018 telefon do OA (tylko tel...)
    07.2021 IV ICSI nowa nadzieja <3
    07.2021 💔🥺
    08.2021 💔🥺
    10.2021💔💔🥺
    12.2021 V ICSI ⛄⛄⛄
    01.2022 ET... czekamy
    7dpt - 27,5
    10dpt - 151
    16dpt - 1478
    27dpt <3
    04.2022 - poznaliśmy płeć - synek <3
    05.2022 - 21tc usg połówkowe 340g <3
    09.2022 💙🤱3500g 55cm zdrowy synek 🥰❤️🍼
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie zastanawiam sie dlaczego. Ostatnio 7dpo prog 12 a faza lut. Trwala 12 dni a teraz tyle wyzszy a @ tak szybko przylazla. Serio myslalam ze w koncu vos sie ruszylo i bedzie ok ale chyba nie pojdzie tak latwo.
    Musze postawic mojemu malzowi warunek albo idzie na badanis albo konczymy starania. Wkurza mnie, wszystko zgania na mnie, a sam nic o siebie nie dba. Jak wczoraj zobaczylan go z faja to myslslam ze mnie trafi :/ co jest z tymi facetami nie tak ? :/

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to takiego nie chcę;p mialo byc na pamiątkę.
    Po synie nie mam bo jak juz nasikalam na niego to doszlam do wniosku, że to nie ciąża tylko pewnie rak:D Jezu, ale wtedy glupia bylam;p

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz wrzucę. Ale ja nie wiem czy to się opłaca jak za 1 zl czy 2 zł więcej masz norda albo bobo.

    Ananasa jeść z glabem tylko nie pamiętam do kiedy :/ on jest na zagniezdzenie niby ale nie można go cały cykl jeść chyba.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingula ja mojego tez wysyłam, nie sądzę, że z nim cos nie tak, ale dla zasady. Jak ja się męcze u tych lekarzy to niech on sie trochę pomeczy:)

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Postarałam sie chociaż troszkę nadrobic wątek i chce powiedzieć
    aksamitnaa nic mądrego nie powiem bi slow w gębie mi brakuje ale chche żebyś wiedziała, ze jestes w moich codziennych modlitwach <3 i zawsze bede trzymać za Was kciuki! I jestes mega silną kobietą !!!

  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba hope masz rację. Zostane przy tych drozszych, ale z allegro. A anans po owulce tak nika mowila, ale to twarde uh ciężko będzie.

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ