X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wiem że dziś żadne słowa Cię nie pocieszą ale serio lepiej znać największego wroga bo strategię bitwy idzie zaplanować. Zobacz mój przykład ile się " bujałam".
    Przespisz się z tym kilka dni i wrócisz ze zdwojoną siłą. M może trochę dłużej potrzebować czasu on pod względem ego są delikatni.
    Ile HBA wyszło w % ?

    Hope powinnaś być politykiem ♡

    reset, innamorata88 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Iskierka21 Ekspertka
    Postów: 183 56

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rub45 wrote:
    dzieki juz znalazłam 10-ki

    Rub podlinkuj te testy chętnie zerknę :)

    Rub45 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowciu 47%

  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia Ty jesteś nasza „ślonsko frelka” i dasz sobie radę ze wszystkim, dziewczyny już wszystko napisały, najważniejsze, że wiecie co jest grane <3 wyobrażam sobie, że Twój facet też to mocno przeżył, my tu jestsmy dla Ciebie, a Ty bądź dla niego, mój miał wynik ok, ale i tak przyznał mi się, że przeżywał bardzo badanie tylko nie chciał nic pokazać.

    reset, lamka, Flowwer, ANkaG, Karma88 lubią tę wiadomość

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Będę dzwonić i się dowiadywać (MUCHę na pewno zrobię), ale myślę, że najprędzej za 2-3 cykle bym się zapisała. Dziękuję. <3

    W ogóle ten lekarz polecił mi dra od HSG we Wrocławiu na Kamieńskiego, tylko, że oni tam robią zwykłe, nie sono. Ale jak pytałam dra przerażona, to mówił, że robią HSG takim samym sprzętem jak sono, tylko oczywiście z kontrastem pod rtg. Czyli bez kulociągów. :-O
    Lamcia bo sie pogubilam troszke ostatnio, napisz prosze jakie masz wskazania do hsg skoro w ciążę zachodzisz ? Pyram z ciekawosci jaką masz planowaną ścieżkę leczenia bo mam wrazenie ze lekarz planujacy Ci leczenie nie skupia sie na Waszym problemie

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Frelciu przykro mi, sami ostatnio przezywalismy podobne chwilę, z tym że u nas problem innego rodzaju, ale efekt ten sam, naturalnie zero szans. Jeżeli mogłabym Ci coś poradzić, to wspieraj swojego M. ja nie sądziłam, że mój mąż aż tak to przeżywa dopóki nie popłakał mi się jak dziecko, serce mi się kroiło. Dla facetów to podwójny cios. Rozmawiajcie bo to bardzo ważne, też muszą się wygadać, a poważne decyzje wyjdą w czasie, my też byliśmy w szoku, że jak to tylko in vitro, a teraz spoko co za różnica, może będziemy razem próbować, co? Ślę Ci duże uściski. Boże, jak ja bym czasem chciała sobie z Wami usiąść wypić butle wina, pogadać, poryczeć. Dla poprawy humoru zrobiłam sobie dziś test. Mówiłam, że nienawidzę testów? Mam dwie kreski jedna różowa druga żółta - żółta wyszła odrazu. Czy tylko ja mam pecha do felernych testów????

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Flowciu 47%
    Sit....
    Ale powiem inaczej, tylko cieszyć się że żyjemy w dzisiejszych czasach gdzie idzie to przeskoczyć.

    Czrna 81, Bajkaaa, innamorata88, KateHawke, Sarna84, Kotowa lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Rub45 Autorytet
    Postów: 932 539

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka21 wrote:
    Rub podlinkuj te testy chętnie zerknę :)

    To te 10-ki ovu testy co znalazłam

    https://www.amazon.co.uk/Ovulation-Tests-One-Step-Fertility/dp/B01MCT0BIU/ref=sr_1_17_s_it?s=drugstore&ie=UTF8&qid=1517002644&sr=1-17&keywords=Ovulation%2BTests%2Bat%2B10%2BmIU%2FmL&th=1

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Lamcia bo sie pogubilam troszke ostatnio, napisz prosze jakie masz wskazania do hsg skoro w ciążę zachodzisz ? Pyram z ciekawosci jaką masz planowaną ścieżkę leczenia bo mam wrazenie ze lekarz planujacy Ci leczenie nie skupia sie na Waszym problemie

    A to jest dobre pytanie do Lamki... Bo jeśli hsg miałoby wykazać jakieś problemy w budowie macicy to z tego co czytałam lepsza jest laparoskopia.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 05:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry kobietki :) ,11dpo i dalej biel,zbieram się do pracy,miłego dnia :)

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 05:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke kciuki zaciśnięte do bólu !!! :-) Ciałem będę w robocie, ale myślami z Tobą :-)

    Blue :-( Ale jeszcze może wyjść plusik.

    KateHawke lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie spadek 13 dpo więc nie sikam. Znowu nic z tego.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate kciuki!!!!

    KateHawke lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To forum prawie nie śpi :D kciuki za testy wizyty i badania miłego weekendu ;)
    Ja się właśnie kładę i zamierzam odespać za wczoraj i dziś, nie wychodzę cały dzień z łóżka. Dobranoc :)

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia tsk jak Czeresniowa mówi teraz ważne jest wsparcie M, oni często po złych wynikach nie potrafią sie poddniesc. Ważne ze znacie przyczynę i teraz wiecie co może pomoc. Trzymam kciuki za was. Niech ten weekend będzie dla was odskocznia od problemów.

    Blue a tak czekałam na porannego bladzioszka ale jest jeszcze czas. Najlepiej testowac 13dpo ;)

    Taaak to forum prawie niespi zawsze można na was liczyć dziewczyny.

    Ja sie zbieram do szpitala z mamą do rodzinnego przyjaciela. Chociaż wolałabym unikać takich miejsc ale na razie nie chce mówić o ciąży i nie mam jak sie wykręcić.

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GG powiedz mamie, nie idź tam gdzie tyle zarazkow proszę cię, mama nie powie nikomu a na pewno się ucieszy

    KateHawke <3 dziś całymi myślami jestem z Tobą! <3

    KateHawke lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja też zrobiłam test i jest negatywny. :-( Odstawiam duphaston.

    Edit: Znowu wyszedł cień, ja już nic nie rozumiem. Dzisiaj jadę na ten progesteron i betę, ale wyniki dopiero we wtorek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2018, 07:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Sit....
    Ale powiem inaczej, tylko cieszyć się że żyjemy w dzisiejszych czasach gdzie idzie to przeskoczyć.

    Tylko oby udało się przeskoczyć.

    Ja się zbieram do wyjazdu. Mam nadzieję że będzie dobrze. A nóż a widelec jakiś slepoczek trafi na jajeczko :)

    O dziwo nasza rodzina to dobrze zniosła. Nawet Babcia.. I wszyscy mówią że jest jeszcze adopcja..

    Trzymajcie się:*** Kate kciuki :*** utoruj mi tam drogę do dzidziusia w Angeliusie :**

    KateHawke, Lunaris, ANkaG, Amy333 lubią tę wiadomość

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie przebrnelam przez jakies 10 stron :) Syn obudził mnie o 6 - włączyłam mu Peppe a sama na OF siedze :)

    Frelcia bardzo mi przykro ze taki wynik wyszed; :( ale dziewczyny dobrze mowią że jesli IVF to dla Was jedyna opcja to niedlugo zostaniesz mamą bez kolejnych straconych miesiecy spedzonych na rozmyslaniach dlaczego się nie udaje.

    Odnosnie tego testu HBA mam do Was pytanie. Czy ten parametr ulega zmianie w ciagu lat czy tak jak morofologia moze sie zmieniac ? Moj M. robil to 4 lata temu i wyszlo ok i Cygal nie kazala teraz powtarzac ale zastanawiam sie czy moglo sie zmienic?

    Kate kciuki dzis zacisniete za Ciebie :*

    KateHawke lubi tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.

    Rucola - zachodzę, ale ze względu na same ciąże biochemiczne nie da się nic powiedzieć o umiejscowieniu tych ciąż, więc hsg w celu sprawdzenia czy z jajowodami jest jakiś problem (tak zrozumiałam) .
    Ale to i tak na razie robię tylko antyfosfolipidowy.

    Monika przykro mi :-( :-(

    Kate kciuki zacisniete!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2018, 07:42

    KateHawke lubi tę wiadomość

‹‹ 504 505 506 507 508 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ