X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Emilka - właśnie też się zastanawiałam, czy ten test HBA nie powinien być jako jedno z ważniejszych badań dla staraczek... Bo w sumie można latami się badać, zastanawiać się nad immunologia, ładować co miesiąc hormony do stymulacji, a tu jedno, w sumie niedrogie i nietrudne, badanie może wiele wyjaśnić.
    Btw. czy Ty widziałaś na moim Facebooku moja Młodą?:) Dziś do mnie dzwoniła z pytaniem, co na randkę ma założyć! Aaa, a ja z nią chwilę temu do piaskownicy chodziłam:(

    Kochana, zaintrygowałaś mnie i zaraz będę Twojego FB stalkować, zamiast przygotowywać się na przyjście gości (nie mówiąc już o nauce) :D

    Co do HBA - pierwszy raz usłyszałam na forum o tym badaniu. Oczywiście żaden lekarz nam tego nie zalecił. U mojego Emka badanie nasienia wyszło ok, jak u Frelci. Na pewno wyślę go na HBA, bo po ciuchutku liczę, że też bym mnie wtedy ominęła laparo ;) Dziewczyny, chyba ze mną jest źle, skoro wolałabym podchodzić do IVF niż przejść laparo... :D

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • Vivanillka Autorytet
    Postów: 750 1448

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateH jesteś w ciąży wspaniałe! Trzymam kciuki za Twojego maluszka :-)

    U mnie narazie brak krwi w sluzie... Mam nadzieję że to nie @ i że bądź co bądź się nie rozkręci do krwawienia...
    Może to implantacja a może za dużo sobie wmawiam... Sama już nie wiem... Test przesuwam na poniedziałek... Oby był szczęśliwy :-(

    KateHawke lubi tę wiadomość

    3jgx43r8f7ktg11a.png
    klz9uay3wdw0gjek.png
    12.09 - 12cm/ Martynka <3
    20.08-82mm/97%female <3
    10.08 - 63mm człowieka <3
    13.07 - kropuś 23mm i <3
    23.06 - 8mm pęcherzyk
    01.2012 - Żanetka <3
    2010 i 2018 aniołki [*]
  • KarolinaNS Koleżanka
    Postów: 40 26

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo, wracam od lekarza, duże zagrożenie poronieniem, zero stresów a jak na złość od wczoraj darcie kotów z partnerem.
    Zaczęłam plamić... :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka,nieeee,ja w pracy jestem :).Karolina,trzymaj się.

    Emiilka lubi tę wiadomość

  • moli5 Autorytet
    Postów: 476 461

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Wydaję mi się że wysyłają do Lublina. Powiedziała że internetowo będzie najwcześniej w poniedziałek wieczorem, albo wtorek...

    Zrobiłam betę i progesteron, ale czy nie będzie progesteron jakiś zawyżony przy dupku?
    Oj to Ci współczuję tego czekania :( Ale jestem pewna ,że beta rosnie !! Co widać po testach.
    Co do duphaston to podobno on w przeciwieństwie do luteiny nie falszuje wyników ale pewna w 100%nie jestem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2018, 11:59


    mt7wfge.png
    2nn3gzu3xr2ol32b.png
    09.2015- początek leczenia (napro)
    6.06.1016- synek, nasz cud (16 mc starań)
    3.10.2017Aniołek 8tydz.6 dz.(




  • Iskierka21 Ekspertka
    Postów: 183 56

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaNS wrote:
    Hejo, wracam od lekarza, duże zagrożenie poronieniem, zero stresów a jak na złość od wczoraj darcie kotów z partnerem.
    Zaczęłam plamić... :/

    Powiedz mu wprost jak wygląda sytuacja i niech się ogarnie.
    A Ty kochana postaraj się jakoś zrelaksować. Może zdrzemnij się? Sen jest najlepszym lekarstwem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny podjęliśmy decyzję o jak najszybszej procedurze. Rozmawiałam też z siostra (też lekarz i leczyla się u tego samego lekarza) i jest w ogóle pod wrażeniem że tak szybko znalazł przyczynę i oszczedzil nam kasy na leki, stymulacje i badania. Także.. za 2 tyg.jak dostanę okres to idę do lekarza i zapisujemy się na in vitro:)

    reset, Yoselyn82, Iskierka21, Rucola, -Monika-, summer86, Lunaris, Luna1993, Flowwer, Emiilka, KateHawke, Meśka, lamka, blue00, Bocianiątko, Bajkaaa, Asiek1214, Sarna84, Karma88, MaryAnn, Amy333, Czrna 81, Kotowa, JustynaG, ANkaG, KateKum, Anna Stesia, Morusek, Kargo31, Barbarka1984, Cheresta, MamaFabianka, nenusia, Diamond92, Karolina90, Siwulec, Pomi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivanillka wrote:
    KateH jesteś w ciąży wspaniałe! Trzymam kciuki za Twojego maluszka :-)

    U mnie narazie brak krwi w sluzie... Mam nadzieję że to nie @ i że bądź co bądź się nie rozkręci do krwawienia...
    Może to implantacja a może za dużo sobie wmawiam... Sama już nie wiem... Test przesuwam na poniedziałek... Oby był szczęśliwy :-(
    Będzie <3

    Vivanillka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaNS wrote:
    Hejo, wracam od lekarza, duże zagrożenie poronieniem, zero stresów a jak na złość od wczoraj darcie kotów z partnerem.
    Zaczęłam plamić... :/
    Kochana nie nadwerężaj się <3 Było może już coś widać na usg?

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Dziewczyny podjęliśmy decyzję o jak najszybszej procedurze. Rozmawiałam też z siostra (też lekarz i leczyla się u tego samego lekarza) i jest w ogóle pod wrażeniem że tak szybko znalazł przyczynę i oszczedzil nam kasy na leki, stymulacje i badania. Także.. za 2 tyg.jak dostanę okres to idę do lekarza i zapisujemy się na in vitro:)

    Frelciosku, właśnie tak należy na to spojrzeć! :*
    A teraz bawcie się dobrze!:)

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Dziewczyny podjęliśmy decyzję o jak najszybszej procedurze. Rozmawiałam też z siostra (też lekarz i leczyla się u tego samego lekarza) i jest w ogóle pod wrażeniem że tak szybko znalazł przyczynę i oszczedzil nam kasy na leki, stymulacje i badania. Także.. za 2 tyg.jak dostanę okres to idę do lekarza i zapisujemy się na in vitro:)
    Pozytywna wiadomość, dobrze że przyczna została tak szybko odnaleziona. Trzymam kciuki!

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Dziewczyny podjęliśmy decyzję o jak najszybszej procedurze. Rozmawiałam też z siostra (też lekarz i leczyla się u tego samego lekarza) i jest w ogóle pod wrażeniem że tak szybko znalazł przyczynę i oszczedzil nam kasy na leki, stymulacje i badania. Także.. za 2 tyg.jak dostanę okres to idę do lekarza i zapisujemy się na in vitro:)

    gratuluje podjecia decyzji :) suuper :)

    a teraz sie baw dobrze i nie mysl o tym :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Iskierka21 Ekspertka
    Postów: 183 56

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super plan :) Bawcie sie dobrze :)

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Dziewczyny podjęliśmy decyzję o jak najszybszej procedurze. Rozmawiałam też z siostra (też lekarz i leczyla się u tego samego lekarza) i jest w ogóle pod wrażeniem że tak szybko znalazł przyczynę i oszczedzil nam kasy na leki, stymulacje i badania. Także.. za 2 tyg.jak dostanę okres to idę do lekarza i zapisujemy się na in vitro:)
    Frelcia fantastyczna postawa. tak trzymaj. Ja też jestem pod wrażeniem, ze już po 7miu miesiącach znacie konkretną i przyczyne i tak naprawdę osczedziliscie sobie mnóstwo stresu i pieniedzy. Przyznam się, ze my nie wykonaliśmy tego testu i to jest chyba jedyne badanie, które pominęliśmy przez swoją niewiedzę, ale stwierdzam, że to powinno podlegac pod p[odstawowe badanie nasienia razem z testem MAR. Kochana trzymam za Was kciuki i jestem pewna, ze już bardzo szybko będziesz Mamusią :*

    reset, Karma88 lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Vivanillka Autorytet
    Postów: 750 1448

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Monika za dobre słowo :-*
    Ostatnio jestem rozbita... Wczoraj poklocilam się z tż i się rozryczalam jak bobr... Jestem chora i okropnie źle się czuję...
    Frelcia trzymam kciuki za szczęśliwe fasolkowanie w przyszłym cyklu :-)

    3jgx43r8f7ktg11a.png
    klz9uay3wdw0gjek.png
    12.09 - 12cm/ Martynka <3
    20.08-82mm/97%female <3
    10.08 - 63mm człowieka <3
    13.07 - kropuś 23mm i <3
    23.06 - 8mm pęcherzyk
    01.2012 - Żanetka <3
    2010 i 2018 aniołki [*]
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wiedziałam że jesteś silna babeczka :) tak jest! Jest metoda trzeba korzystać! W tym roku będziesz mamusią :) Trzymam za Was kciuki a teraz odpoczywajcie :*

    Karolka spokój spokój i jeszcze raz leżenie. Trzymaj się dzielnie a chłop niech się zastanowi nad sobą! Odpoczywaj.

    Uciekam trochę do garów, będę nadrabiać wieczorem. Mam nadzieję, żę Kate nam już coś skrobnie.


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9 dpo nordzik mówi żem nie w cionzy :/ Buuu mógł idiota coś innego powiedzieć :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2018, 12:49

    Meśka, Izape_91, lamka, innamorata88, blue00, Karma88, Lunaris, nenusia, Diamond92 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope, niedobry Nord :/ wybaczamy, zapominamy i czekamy dalej, 9 dpo miał prawo ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2018, 12:49

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okruszek wita się z ciociami:* resztę napiszę później)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/df4ec74c768e.jpg

    summer86, Anaaa90, Emiilka, agnieszka00, Meśka, Yoselyn82, lamka, Luna1993, blue00, Bocianiątko, Flowwer, Amy333, Minie Black, Mini89, Iskierka21, Asiek1214, Bajkaaa, Sarna84, Karma88, MaryAnn, Lunaris, Czrna 81, amb83, AlicjaJ, Kotowa, JustynaG, ANkaG, Lena21, Anna Stesia, Morusek, Kargo31, Barbarka1984, Cheresta, MamaFabianka, nenusia, Diamond92, Siwulec, Pomi, gg88 lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocius to czekamy :-D
    Hope jeszcze nie wszystko stracone porostu coś mu odbiło i się pomylił :-P

    Bocianiątko lubi tę wiadomość


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
‹‹ 510 511 512 513 514 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ