X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie O CO CHODZI?
Odpowiedz

O CO CHODZI?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nic już z tego nie rozumiem... W środę zrbiłam betę - wyszła 13,5 (nie mogłam w piątek powtórzyć wyniku, bo to był 1 maja). Wczoraj test ciążowy pozytywny. A dziś tak gwałtowny spadek temperatury?? Niepokoję się, bo jestem dwa dni przed okresem. Testy porobiłam, bo nigdy wcześniej nie bolały mnie piersi. Ani przed, ani po okresie, ani w okresie okołoowulacyjnym, po prostu wcale. A od sześciu dni bolą mnie tak samo jak podczas karmienia Córki. Nic już z tego nie rozumiem...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2015, 11:50

  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 3 maja 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie rozumiem po co mierzysz temperaturę skoro beta pokazała że jesteś w ciąży. Chyba tylko po to aby zadręczać się i stresować na początku ciąży...temperatura nie jest wyznacznikiem tego czy ciąża prawidłowo się rozwija.Jutro powtórzysz betę i będziesz widzieć czy wszystko ok ...

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cocosowa... No bo jeszcze nie dostałam okresu, dlatego. Tzn. dlatego, ze cykl jest jeszcze w fazie przed miesiączką. Dziękuję za reprymednę:) Czyli na moim przykładzie możnaby obalić mit o 18dniowej podwyższonej temperaturze?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2015, 12:07

  • iwi87 Koleżanka
    Postów: 82 10

    Wysłany: 3 maja 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dzis robilas test?

    a9942c9fc55479cd13ab4a15f80f8e8e.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ