X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Objawy ciąży 2-3 dni po owulacji?
Odpowiedz

Objawy ciąży 2-3 dni po owulacji?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Julia24 Koleżanka
    Postów: 33 1

    Wysłany: 11 listopada 2017, 04:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym miesiącu zaczęliśmy starać się o dzidziusia- 2 miesiące temu odstawiłam hormony, a teraz także prezerwatywy. Według moich prognoz owulacje mialam 5.11, a już od środy mam wiele objawów- tkliwość sutków, co jakiś czas ala okresowy ból podbrzusza (@ dopiero 20.11- mam długie cykle), odbija mi się cały dzień, obfity biały śluz i lekkie mdłości. Temperatura 37,1°C. Wiem, że to za szybko na objawy i na początku sądziłam, że sama na nie wpływam, jednak stają się coraz bardziej dosadne- gdy brak bólu podbrzusza, czuję taką pełność jakby i w gardle (zgaga? Nie wiem- nigdy nie miałam).....
    Oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam już test z góry wiedząc, że to za szybko, jednak.... Oczywiście jedna kreska
    Kiedy iść na bete? Mam cykle ok 31 dniowe... czy to możliwe, że mam już takie objawy?

    Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2017, 04:51

    Julia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2017, 05:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wszystkie normalne objawy w drugiej połowie cyklu,nie ma co się nimi sugerować,betę można zrobić ok.7-10dpo.

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 11 listopada 2017, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To objawy progesteronu i nakrecania się na ciążę ;)

    blue00, Enii, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Julia24 Koleżanka
    Postów: 33 1

    Wysłany: 11 listopada 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby normalne, ale nigdy się tak nie czułam- @ przechodziłam super, bez żadnych objawów zapowiadających- jedynie ból podbrzusza w 1 dniu @

    Julia
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3672 3490

    Wysłany: 11 listopada 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli do tej pory bralas tabletki to one zmieniają odczuwanie wszystkich objawów. Teraz po odstawieniu hormonów twój organizm potrzebuje kilku miesięcy na powrót do równowagi i wszystko możesz odczuwać mocniej.
    Życzę Ci żeby objawy nie minęły i żebyś była w ciąży!!!

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 11 listopada 2017, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2020, 12:27

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Julia24 Koleżanka
    Postów: 33 1

    Wysłany: 11 listopada 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale objawy zaczęły się długo przed okresem (teraz jeszcze 10dni), więc było to dla mnie dziwne :) Wcześniej też odstawiałam okresowo tabletki i nigdy nie miałam takich efektów ubocznych :).

    No ale wiem, że każdy cykl jest inny, ale kto jak nie Wy zrozumie, jak łatwo jest zacząć się nakręcać :D. Trzymam kciuki za super prezent świąteczny dla dziadków.

    Wyobrażam sobie, jak ciężko musi być starać się długo o dziecko i przechodzić to co miesiąc- jesteście dziewczyny wielkie i z pewnością będziecie cudownymi mamusiami!!!!! Dziękuję bardzo za odpowiedzi :)

    Julia
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 12 listopada 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2020, 12:27

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ