X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Objawy ciąży 2-3 dni po owulacji?
Odpowiedz

Objawy ciąży 2-3 dni po owulacji?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Julia24 Koleżanka
    Postów: 42 2

    Wysłany: 11 listopada 2017, 04:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym miesiącu zaczęliśmy starać się o dzidziusia- 2 miesiące temu odstawiłam hormony, a teraz także prezerwatywy. Według moich prognoz owulacje mialam 5.11, a już od środy mam wiele objawów- tkliwość sutków, co jakiś czas ala okresowy ból podbrzusza (@ dopiero 20.11- mam długie cykle), odbija mi się cały dzień, obfity biały śluz i lekkie mdłości. Temperatura 37,1°C. Wiem, że to za szybko na objawy i na początku sądziłam, że sama na nie wpływam, jednak stają się coraz bardziej dosadne- gdy brak bólu podbrzusza, czuję taką pełność jakby i w gardle (zgaga? Nie wiem- nigdy nie miałam).....
    Oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam już test z góry wiedząc, że to za szybko, jednak.... Oczywiście jedna kreska
    Kiedy iść na bete? Mam cykle ok 31 dniowe... czy to możliwe, że mam już takie objawy?

    Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2017, 04:51

    Julia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2017, 05:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wszystkie normalne objawy w drugiej połowie cyklu,nie ma co się nimi sugerować,betę można zrobić ok.7-10dpo.

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 11 listopada 2017, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To objawy progesteronu i nakrecania się na ciążę ;)

    blue00, Enii, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Julia24 Koleżanka
    Postów: 42 2

    Wysłany: 11 listopada 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby normalne, ale nigdy się tak nie czułam- @ przechodziłam super, bez żadnych objawów zapowiadających- jedynie ból podbrzusza w 1 dniu @

    Julia
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3674 3490

    Wysłany: 11 listopada 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli do tej pory bralas tabletki to one zmieniają odczuwanie wszystkich objawów. Teraz po odstawieniu hormonów twój organizm potrzebuje kilku miesięcy na powrót do równowagi i wszystko możesz odczuwać mocniej.
    Życzę Ci żeby objawy nie minęły i żebyś była w ciąży!!!

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 11 listopada 2017, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2020, 12:27

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Julia24 Koleżanka
    Postów: 42 2

    Wysłany: 11 listopada 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale objawy zaczęły się długo przed okresem (teraz jeszcze 10dni), więc było to dla mnie dziwne :) Wcześniej też odstawiałam okresowo tabletki i nigdy nie miałam takich efektów ubocznych :).

    No ale wiem, że każdy cykl jest inny, ale kto jak nie Wy zrozumie, jak łatwo jest zacząć się nakręcać :D. Trzymam kciuki za super prezent świąteczny dla dziadków.

    Wyobrażam sobie, jak ciężko musi być starać się długo o dziecko i przechodzić to co miesiąc- jesteście dziewczyny wielkie i z pewnością będziecie cudownymi mamusiami!!!!! Dziękuję bardzo za odpowiedzi :)

    Julia
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 12 listopada 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2020, 12:27

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ