X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Objawy Ciazy , Beta HCG z krwi ujemna
Odpowiedz

Objawy Ciazy , Beta HCG z krwi ujemna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dorotki007 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    22 Maja mialam owulacje , potwierdzona testem . Kochalam sie z partnerem 3 dni przed oraz 3 dni po. 6 dni po owulacji mialam plamienie. Od tamtej pory powiekszyly mi sie piersi nie mieszcza sie w staniku , caly czas boli mnie jajnik oraz podbrzusze, mam jasny kremowy sluz, do tego przez ostatnie 3 dni wymiotowalam teraz mnie tylko cofa. Wczoraj zrobilam bete z krwi jednak badanie pokazalo wynik <2 , @ powinnam dostac 10 czerwca . Jak myslicie czy test byl zrobiony za wczesnie , czy poprostu moje objawy to efekt mojej psychyki? Mam prace w ktorej nie moga pracowac kobiety w ciazy chodze dzienie ok 15 km oraz podnosze co chwile przedmioty po 6-7 kg, dlatego jest to dla mnie tak wazne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2018, 13:02

  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteś pewna, że owu miałaś 22 maja? Jeśli tak, to @ powinna przyjść najpóźniej 8 czerwca. Jeżeli rzeczywiście 22 miałaś wtedy owu, to wczorajsza beta powinna już wyjść pozytywna - w przypadku ciąży. Skoro wyszła negatywna to oznacza, że niestety nie jesteś. No chyba, że jednak owulacja była później.

    golonat lubi tę wiadomość

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • pokico Znajoma
    Postów: 21 29

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się podepnę, jutro(środa) termin @, wczoraj test negatywny, w piątek beta z krwi negatywna - byłam na badaniach krwi i tsh i myślę sobie, a zrobię przy okazji betę. Na Ch*j... ;/ czy jest jeszcze szansa?

    eiktsek2ejahpnjn.png
    23. 08 dwie kreski <3
    05.09 13220 BetaHcg.
    17.09 jest <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pokico siknij dzisiaj na żółty bobotest lub nordtest, jeśli biało to raczej nic z tego.

  • pokico Znajoma
    Postów: 21 29

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siknę jutro z rana :P ale raczej się nie łudzę. Mam jakieś testy o czułości 10, tego z bobo nie mam, w rossmanie go kupię?

    eiktsek2ejahpnjn.png
    23. 08 dwie kreski <3
    05.09 13220 BetaHcg.
    17.09 jest <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupisz. ;-) jest bardzo czuły.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ