X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Objawy-dziewne rzeczy
Odpowiedz

Objawy-dziewne rzeczy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Parniczek Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 22 marca 2021, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    Czy ktoś miał podobny problem, a mianowicie.
    Rok temu moje cykle były 32-dniowe, od jakiś 4 miesięcy wydłużyły się do 37-39 dni. Zaczęliśmy starać się o dziecko Ok 4 miesiące temu. W obecnym cyklu nie dostałam okresu po 39 dniach od ostatniej miesiączki. Dziś jest 50 dzień cyklu. Zrobiłam testy- negatywne. Beta wyszła <1,2. 46 dnia cyklu miałam okropny ból jajników oraz podbrzusza - byłam 100 % pewna ze dostanę okres bo bóle były identyczne. Bylo to w piątek, a w poniedziałek rano poszłam na betę. Nie wiem co mam myśleć o tym, nigdy w życiu tak nie miałam- jak był ból to pojawiał się okres zawsze. Stosunek był tydzień przed tym bólem czyli w 39 dniu cyklu oraz w 35.
    Co mogło być przyczyną takiego stanu rzeczy, czy ktoś miał podobnie.
    Wiem ze powininna udać się do lekarza i to zeobie ale dopiero mam wizytę w klinice niepłodności za tydzień - swoją pierwszą.

  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5176 5892

    Wysłany: 22 marca 2021, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może tego 46dc dopiero była owulacja i dostaniesz okres za 2 tygodnie :)
    Miałam tak raz, owulacja w 42dc , cykl trwał 56 dni

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Parniczek Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 22 marca 2021, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile u Ciebie z reguły trwają cykle ?

  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5176 5892

    Wysłany: 23 marca 2021, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parniczek wrote:
    A ile u Ciebie z reguły trwają cykle ?

    Zwykle ok 35.
    To jest tak Że faza lutealna jest stała 10-14 dni, a folikularna lubi się wydłużasz, wiec raczej miałaś tą owulacja później niż myślisz

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 18 maja 2021, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam pytanie, we wtorek 11 maja miałam owulacje (i to podczas monitoringu) od czwartku boli mnie podbrzusze, dziś ból jest wręcz uporczywy :( test mam wykonać w poniedziałek, ale zaczęłam się martwić...
    Ktoś się z tym spotkał? Czy to coś groźnego? Długo się nie starałam,a panikować nie chce ...

    17.11.17-poronienie całkowite
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ