X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Objawy implantacji
Odpowiedz

Objawy implantacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki a czy możliwe jest plamienie inplantacyjne w 12dpo? boli mnie strasznie lewy jajnik , i nie wiem czy to @ się rozkręca czy może.... na bieliźnie miałam takie lekko pomarańczowo-brązowe plamki...

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julaa a co ja mam powoedziec jak dziś termin @, i rano myslałam że już chluśnie a cały dzień mam tylko delikatne plamienie na podpasce praktycznie muśnięcie a przy toalecie plamienie brązowo różowe,zero krwi od rana to też dziwne.To możliwe żeby @ tak długo się miała rozkręcac?bo to u mnie ok 16 dpo więc chyba za pózno na implantację...Jak dobrze że jutro mam wizyte u gina,niech zajrzy co tam się dzieje bo nie wiem czy tabsy zaczynac brac :)

    relgh371ssmqv4f3.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własnie,ja jestem 3 m. Po odstawieniu anty. o nazwie microgynon i lipa.

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie sprawa rozwiązana, @ sie rozkręciła więc na majówki czas pójśc :(

    relgh371ssmqv4f3.png
  • W_drodze_po_Ciebie Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 8 kwietnia 2021, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kittykate wrote:
    Bardzo dobre nastawienie! tak trzymaj!
    ja mam też w tym cyklu inne odczucia niż zwykle... wczoraj mnie mdliło dziś było mi słabo że najprostsze czynności przy porannej toalecie mnie wykańczały, dodam że chodzę na siłownię i raczej szybko się nie męczę a dziś na 3 p ledwo weszłam i pochlonełam kubek zimnej wody taka byłam zmachana!
    Do tego wczoraj zaczął mnie tak boleż brzuch na okres jak nigdy i potem przestał! Dziś mam wrażenie jakbym miała zapalenie pęcherza moczowego tak mnie ciśnie ale siusiu mi się nie chce... tylko takie dziwne mrowienie, swędzenie. Ból w okolicach macicy, jajników i promieniuje na plecy.
    I co mam myśleć ? mam nadzieje że to dobre objawy ale nie chce już się nakręcać kolejnym testem ciążowym. Daj mi Boże małą dziecinę - będę szczęśliwa! Ale jeśli się nie uda teraz to nast razem :)

    Pozytywnie myślmy!

    Halo halo, wiem, że minęło wiele lat, ale może akurat dostaniesz powiadomienie i odpowiedz,
    Jak zakończył się ten cykl o którym tutaj piszesz? Mam bardzo podobne objawy ...

  • Nutka Mini Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 2 maja 2021, 00:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziewczyny powiedzcie mi co myślicie o tym wykresie jestem 6 dpo i 7 dni do okresu a tem. Dziś podskoczyła o 0.29 stopnia i od 2 dni mam małe skurcze i delikatne kłucie
    Edit:
    Dziewczyny właśnie poleciało mi trochę gęstego śluzu z krwią....
    Zaczynam się martwić przecież to dopiero 17 dc 6 dni po owulacji co jest?
    Jak tu wstawić zdjęcie

  • Izi Autorytet
    Postów: 1935 2400

    Wysłany: 4 maja 2021, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodawanie zdjęć
    Potrzebujesz do tego tej strony:
    https://pl.imgbb.com/
    po wgraniu zdjęcia wybierz kod osadzadnia “BBcode full”, skopiuj link, wklej na forum i gotowe!

    między 6-12 dpo (zwykle 6-7 dpo) następuje implantacja, która może dać objawy - niewielkie krwawienie, ból podbrzusza.
    Co do wykresu nie pomogę za bardzo, a na tym wątku widzę, że większość dziewczyn udzielała się 7 lat temu więc spróbuj na jakimś żywotniejszym :)

    ♥ starania od 2021

    ♥ ja 26 lat, cykle zwykle 34-40 dni, lub dłuższe, na razie polecenie wyluzowania, z koleżanką prolaktyną różnie się dogadujemy, raczej nie jest przyjaźnie nastawiona
    ♥ mąż 29 lat, leczenie i suplementacja pod okiem androloga, teratozoospermia

    ♥11.08 beta 137,70
    ♥13.08 beta 446,20

    oar8tqyw214jl49t.png
  • Myszakat Znajoma
    Postów: 31 4

    Wysłany: 5 czerwca 2021, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka Mini wrote:
    Kochane dziewczyny powiedzcie mi co myślicie o tym wykresie jestem 6 dpo i 7 dni do okresu a tem. Dziś podskoczyła o 0.29 stopnia i od 2 dni mam małe skurcze i delikatne kłucie
    Edit:
    Dziewczyny właśnie poleciało mi trochę gęstego śluzu z krwią....
    Zaczynam się martwić przecież to dopiero 17 dc 6 dni po owulacji co jest?
    Jak tu wstawić zdjęcie


    Ja jestem 9 dpo i właśnie brązowe plamienie obstawiam również implantację :) temperatura wczoraj spadła a dzisiaj wzrosła :)

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ