X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie objawy jak na okres psychika
Odpowiedz

objawy jak na okres psychika

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karo_2024 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 2 kwietnia, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, to mój pierwszy post tu, więc liczę na wyrozumiałość. Dziś mój 22 dzień cyklu i od wczoraj czuję beznadzieję. I stąd pytanie - wiem że można mieć objawy jak na okres w sensie fizycznym. A co z objawami dot. psychiki/humoru? Ja zawsze przed okresem łapię mega doła. Czy to, że w tym cyklu też tak jest to przekreśla? Czy któraś też czuła się zdołowana jak przed okresem, a jednak? :)

  • Marta.R. Autorytet
    Postów: 502 410

    Wysłany: 2 kwietnia, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo_2024 wrote:
    Cześć, to mój pierwszy post tu, więc liczę na wyrozumiałość. Dziś mój 22 dzień cyklu i od wczoraj czuję beznadzieję. I stąd pytanie - wiem że można mieć objawy jak na okres w sensie fizycznym. A co z objawami dot. psychiki/humoru? Ja zawsze przed okresem łapię mega doła. Czy to, że w tym cyklu też tak jest to przekreśla? Czy któraś też czuła się zdołowana jak przed okresem, a jednak? :)
    Kochana ciąża to koktajl hormonów 🙂 mogą wystąpić wszystkie objawy takie jak na okres a okazuje się to ciąża. Nie ma co przekreślać cyklu bo masz doła, tak samo możesz go mieć przy ciąży

    🧑 1985 🧒 1980
    Czerwiec 2022 piękny chłopiec, 10 apgar
    Marzec 2023 🫄
    Kwiecień 2023 💔
    15.02 6.5mm dziecka 😍 bije serduszko
    21.02 8.2mm bije ❤️
    05.03 28.2mm bije ❤️ rusza głową i rączkami 😍
    26.03 badanie prenatalne, dzidzia zdrowa, 5.8cm, mamy chłopczyka 🙂 niskie ryzyka 💪
    17.04 poczułam pierwszy raz twoje ruchy ❤️
    preg.png
  • Karo_2024 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 2 kwietnia, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę się tylko domyślać jak to jest :) Natomiast zawsze kilka dni przed okresem łapią mnie czarne myśli i teraz niestety też tak jest. Tonący brzytwy się chwyta, stąd pytanie ;) Dzięki za odpowiedź!

  • Marta.R. Autorytet
    Postów: 502 410

    Wysłany: 2 kwietnia, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chcesz, testuj, ja zawsze polecam facelle 10 paskowy 🙂 pokazał się u mnie w 9dpo inne były bialutkie

    🧑 1985 🧒 1980
    Czerwiec 2022 piękny chłopiec, 10 apgar
    Marzec 2023 🫄
    Kwiecień 2023 💔
    15.02 6.5mm dziecka 😍 bije serduszko
    21.02 8.2mm bije ❤️
    05.03 28.2mm bije ❤️ rusza głową i rączkami 😍
    26.03 badanie prenatalne, dzidzia zdrowa, 5.8cm, mamy chłopczyka 🙂 niskie ryzyka 💪
    17.04 poczułam pierwszy raz twoje ruchy ❤️
    preg.png
  • Karo_2024 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 2 kwietnia, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba w tym miesiącu poczekam na okres. Przynajmniej tak sobie obiecałam. W sumie prawie wszystko jest jak co miesiąc (oprócz małych rzeczy, pewnie wymyślonych podswiadomością) ;(

  • xlucyna Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 2 kwietnia, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Jestem nowa i mam pytanie.
    Za 3 dni mam dostać okres (5.04). Od wczoraj strasznie bolą mnie krzyże, co jakiś czas pobolewa podbrzusze. Piersi są pełniejsze, a od soboty czuję metaliczny posmak. Zrobiłam dzisiaj z samego rana test. Wyszedł negatywny. Co sąsiedzie? Jest szansa, że to ciąża?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia, 18:47

  • Marta.R. Autorytet
    Postów: 502 410

    Wysłany: 2 kwietnia, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szansa jest zawsze póki nie przyjdzie okres 🙂

    xlucyna lubi tę wiadomość

    🧑 1985 🧒 1980
    Czerwiec 2022 piękny chłopiec, 10 apgar
    Marzec 2023 🫄
    Kwiecień 2023 💔
    15.02 6.5mm dziecka 😍 bije serduszko
    21.02 8.2mm bije ❤️
    05.03 28.2mm bije ❤️ rusza głową i rączkami 😍
    26.03 badanie prenatalne, dzidzia zdrowa, 5.8cm, mamy chłopczyka 🙂 niskie ryzyka 💪
    17.04 poczułam pierwszy raz twoje ruchy ❤️
    preg.png
  • Karo_2024 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 2 kwietnia, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xlucyna wrote:
    Cześć. Jestem nowa i mam pytanie.
    Za 3 dni mam dostać okres (5.04). Od wczoraj strasznie bolą mnie krzyże, co jakiś czas pobolewa podbrzusze. Piersi są pełniejsze, a od soboty czuję metaliczny posmak. Zrobiłam dzisiaj z samego rana test. Wyszedł negatywny. Co sąsiedzie? Jest szansa, że to ciąża?

    Brzmi to obiecująco :) Może zrób pojutrze test, będzie duże prawdopodobieństwo miarodajnego wyniku. Trzymam kciuki!

    xlucyna lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ