X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Objwy @ a ciąża
Odpowiedz

Objwy @ a ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • pampuszkin Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 3 lutego, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, dzisiaj powinnam dostać @ rano zrobiłam test na którym wyszła bardzo blada 2 kreska, jednak widoczna. Cały czas mam wrażenie że zaraz @ nadejdzie, mam typowe objawy jak przed @. Czy któraś z was może tak miała i jednak była w ciąży? Oczywiście jak do poniedziałku @ nie będzie to zrobię betę

  • Chesterka1124 Autorytet
    Postów: 377 275

    Wysłany: 3 lutego, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pampuszkin wrote:
    Cześć, dzisiaj powinnam dostać @ rano zrobiłam test na którym wyszła bardzo blada 2 kreska, jednak widoczna. Cały czas mam wrażenie że zaraz @ nadejdzie, mam typowe objawy jak przed @. Czy któraś z was może tak miała i jednak była w ciąży? Oczywiście jak do poniedziałku @ nie będzie to zrobię betę
    Zrób jutro rano test czy kreska ciemnieje. Takie bóle typowo okresowe są normalne na tym etapie.

    26.02.2021 II ❤️
    15.03.2021 jest ❤️
    30.04.2021 👼 😢
    26. 11.2021 II ❤️
    3.12.2021 puste jajo 😭
    28.02.2022 II ❤️
    23.03.2022 jest ❤️ 7tc
    4.11.2022 David 3700g szczęścia
    10 2023 poronienie 7tc 💔

    1.01.2024 starania o kolejną kruszynkę ❤️

    4 2024 biochem

    Jedno szczęście już mam ale serce pragnie więcej 🥺

    age.png
  • KarolinaJ0702 Ekspertka
    Postów: 165 137

    Wysłany: 3 lutego, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pampuszkin wrote:
    Cześć, dzisiaj powinnam dostać @ rano zrobiłam test na którym wyszła bardzo blada 2 kreska, jednak widoczna. Cały czas mam wrażenie że zaraz @ nadejdzie, mam typowe objawy jak przed @. Czy któraś z was może tak miała i jednak była w ciąży? Oczywiście jak do poniedziałku @ nie będzie to zrobię betę
    Ja miałam bóle podbrzusza, dół pleców i wrażliwe piersi identycznie jak na 🐵 a jednak jestem w ciąży

    Chesterka1124 lubi tę wiadomość

    👩2001
    🧔‍♂️1993
    8 cs
    12.01.2024 ⏸️
    24.01.2024 mamy pęcherzyk ciążowy
    07.02.2024 następna wizyta pusty pęcherzyk
    Poronienie chybione 6/8 tydz. ciąży
  • Beige Autorytet
    Postów: 395 319

    Wysłany: 4 lutego, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pampuszkin wrote:
    Cześć, dzisiaj powinnam dostać @ rano zrobiłam test na którym wyszła bardzo blada 2 kreska, jednak widoczna. Cały czas mam wrażenie że zaraz @ nadejdzie, mam typowe objawy jak przed @. Czy któraś z was może tak miała i jednak była w ciąży? Oczywiście jak do poniedziałku @ nie będzie to zrobię betę


    Dokładnie tak ☺️ ja byłam pewna, że dostanę okres bo równie mocny miałam PMS, pół soboty przepłakałam, bóle jak na okres a w niedzielę zrobiłam test i był pozytywny 🙂 trzymam kciuki ☺️

    👩🏽 31 l.
    👨🏽‍💻 33 l.

    1.10.2023r - ⏸️
    2.10.2023r - beta HCG 439,54
    4.10.2023r - beta HCG 945,58 (przyrost 111,8%)
    20.10.2023r - cudne, bijące ♥️
    1.12.2023r - pierwsze prenatalne :) 13+3 … chyba mamy synka 😊🫣
    29.13.2024r - Wizyta kontrolna (brak zdjęcia, USG…)
    16.01.2024r - Połówkowe 100% synek 🩵 ☺️ wszystko dobrze 🥰
    26.01.2024r - wizyta kontrolna (beznadziejna, 2 min usg…) zmiana lekarza!
    7.02.2024r - wizyta NFZ (zmiana lekarza ☺️) doktorka świetna, ale czekanie 3h na wizytę 😵‍💫
    Z bąbelkiem wszystko dobrze 😍
    20.02.2024r - glukoza 😥💦
    28.02.2024r - wizyta NFZ czekanie 3h. Wszystko dobrze, moje serduszko ma 913g 🩵 (przejście na prywatne wizyty) 26 + 1
    20.03.2024r - USG III trymestru
    25.03.2024r - kolejna wizyta
  • pampuszkin Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 4 lutego, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam właśnie test, co prawda nie z porannego, bo nie miałam już testu, ale druga kreseczka jest :) blada bo blada, ale pojawiła się dosłownie po 20 sek 😁 chyba zaczynam wierzyć, że się udało... Po 7 latach starań...


    Edit

    Właśnie poszłam zerknąć na test, a tam zniknęła kreska 🤷 albo wadliwy test albo nie wiem... Po chwilowej euforii przyszło załamanie... Jeszcze jak na złość muszę być rano w pracy i nie będę miała jak na betę jechać...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego, 14:46

    Chesterka1124 lubi tę wiadomość

  • MamaPama Przyjaciółka
    Postów: 112 78

    Wysłany: 5 lutego, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pampuszkin wrote:
    Zrobiłam właśnie test, co prawda nie z porannego, bo nie miałam już testu, ale druga kreseczka jest :) blada bo blada, ale pojawiła się dosłownie po 20 sek 😁 chyba zaczynam wierzyć, że się udało... Po 7 latach starań...


    Edit

    Właśnie poszłam zerknąć na test, a tam zniknęła kreska 🤷 albo wadliwy test albo nie wiem... Po chwilowej euforii przyszło załamanie... Jeszcze jak na złość muszę być rano w pracy i nie będę miała jak na betę jechać...

    I jak u Ciebie sytuacja? ❤️❤️

    2018 👨‍👩‍👧 Córeczka ❤️
    Ciąża z cukrzycą (dieta)

    2023/24 starania o rodzeństwo 👶
    Euthyrox 50

    05.02 biel na teście (12dpo)
    08.02 spodziewana 🐒
  • Clausix Autorytet
    Postów: 5262 3167

    Wysłany: 5 lutego, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pampuszkin wrote:
    Zrobiłam właśnie test, co prawda nie z porannego, bo nie miałam już testu, ale druga kreseczka jest :) blada bo blada, ale pojawiła się dosłownie po 20 sek 😁 chyba zaczynam wierzyć, że się udało... Po 7 latach starań...


    Edit

    Właśnie poszłam zerknąć na test, a tam zniknęła kreska 🤷 albo wadliwy test albo nie wiem... Po chwilowej euforii przyszło załamanie... Jeszcze jak na złość muszę być rano w pracy i nie będę miała jak na betę jechać...

    Test daje ważny wynik po określonym czasie, zwykle 3 lub 5 minutach. Po 20 sekundach nie odczytuj ;)

    32 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    💊 Euthyrox 50/75, Metformina 750, Acard 150, Dostinex 0,5, Prograf 1, + worek supli 😅

    💊 M - Fertilman Plus 2x1

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."
  • Chesterka1124 Autorytet
    Postów: 377 275

    Wysłany: 5 lutego, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pampuszkin wrote:
    Zrobiłam właśnie test, co prawda nie z porannego, bo nie miałam już testu, ale druga kreseczka jest :) blada bo blada, ale pojawiła się dosłownie po 20 sek 😁 chyba zaczynam wierzyć, że się udało... Po 7 latach starań...


    Edit

    Właśnie poszłam zerknąć na test, a tam zniknęła kreska 🤷 albo wadliwy test albo nie wiem... Po chwilowej euforii przyszło załamanie... Jeszcze jak na złość muszę być rano w pracy i nie będę miała jak na betę jechać...
    No to musisz zrobić betę. Na wczesnym etapie testy są najbardziej wiarygodne z porannego moczu. Może ten popołudniu nie miał dużo hormonu. Daj znać i trzymam kciuki 🤞

    26.02.2021 II ❤️
    15.03.2021 jest ❤️
    30.04.2021 👼 😢
    26. 11.2021 II ❤️
    3.12.2021 puste jajo 😭
    28.02.2022 II ❤️
    23.03.2022 jest ❤️ 7tc
    4.11.2022 David 3700g szczęścia
    10 2023 poronienie 7tc 💔

    1.01.2024 starania o kolejną kruszynkę ❤️

    4 2024 biochem

    Jedno szczęście już mam ale serce pragnie więcej 🥺

    age.png
  • Whyso1 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 5 lutego, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytuj / Edytuj / Zgłoś
    Cześć wszystkim,

    Proszę Was o poradę, martwię się że coś ze zdrowiem nie tak.. 28 stycznia mialam owulację. 27 stycznia i 29 stycznia było zbliżenie. Od 31 stycznia strasznie mnie boli dół brzucha, tak jakby jajniki naprzemiennie, dodam że okres powinnam dostać 07 lutego. Od 31 stycznia boli mnie cały czas jak na okres, kłucie, pieczenie, dziwne nieswoje uczucie.
    Do tego stopnia, że 02.02 pojechałam wieczorem do lekarza który zrobił mi USG i nie mam żadnego torbiela, ani nic.
    Bolą mnie piersi, plecy z tyłu jak na miesiączkę. Ale nigdy nie miałam tak wcześnie objawów przed miesiączką.

    Dzisiaj zrobiłam test, wyszedł negatywny.
    Pewnie test zrobiony za wcześnie. Ale pomijając fakt że to może być ciąza ... czy ktoś miał podobnie i okazało się to jakaś chorobą układu rozrodczego ?

  • NiedoszlaWielodzietna Autorytet
    Postów: 316 778

    Wysłany: 5 lutego, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze jak zachodziłam to byłam pewna że będzie okres(bóle podbrzusza). Dopiero dzień po terminie testowałam i wychodziły grube dwie krechy…

  • Whyso1 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 6 lutego, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiedoszlaWielodzietna wrote:
    Ja zawsze jak zachodziłam to byłam pewna że będzie okres(bóle podbrzusza). Dopiero dzień po terminie testowałam i wychodziły grube dwie krechy…



    Jutro powinnam mieć miesiączkę, myslisz aby wstrzymać się z testowaniem ? Dzisiaj miałam rano plamienie jasno różowe.. ale też może zaczynać się okres w sumie.... sama nie wiem. Chyba zbyt bardzo chce drugie dziecko, i już głupieje 🤣

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ