X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Oceńcie moje testy...nie wiem co myśleć
Odpowiedz

Oceńcie moje testy...nie wiem co myśleć

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • NowaOvulanka Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 17 maja 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

    Przedstawiam Wam niżej linka do mojego wykresu, okresy mam zazwyczaj 27-30, nadal go nie mam. Czuję się jak na 'okres'. Zrobilam przedtem 2 testy owulacyjne - POZYTYWNE, a ciazowy negatywny - tzn ledwo co widac 2 bladziusienką kreskę. A owulacje mialam w 13-14 dniu. Nie wiem co myslec. Dlaczego teraz test owulacyjy wychodzi pozytywny ?

    Mój wykres
    http://zapodaj.net/0e7a512033fd3.jpg.html

    Zdjęcia testów. Niebieski to ciazowy, 2 pozostale to owulacyjne (na pocztku zrobilam owulacyjne, bo pisali, ze tez wykkrywaja ciaze)
    http://zapodaj.net/136b4a748be27.jpg.html

    3jgxyx8dyout0sx3.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 17 maja 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przeciez niebieski jest pozytywny! ja tez mialam takiego bladziocha na poczatku. zrob bete w pon i powtorz jutro rano test np taki o czulosci 10.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2014, 16:19

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • czarownica_tea Autorytet
    Postów: 583 801

    Wysłany: 17 maja 2014, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciążowy jest pozytywny :) leć na betę w poniedziałek :)

    dxomcwa16q3sloop.png
  • NowaOvulanka Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 17 maja 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, a mi sie wydawalo, ze ten ciazowy to negatywny....za 3 miesiace mam slub, omg :D

    3jgxyx8dyout0sx3.png
  • czarownica_tea Autorytet
    Postów: 583 801

    Wysłany: 17 maja 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest pozytywny, ciążowa druga kreska może być jaśniejsza niż testowa (w owulacyjnym nie). Za trzy miesiące nie będzie jeszcze widać (chociaż może niech troszkę poszerzy krawcowa suknie w pasie). Gratulacje

    dxomcwa16q3sloop.png
  • NowaOvulanka Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 17 maja 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedzi. Bardzo się boję. Teraz mialam iść do ginekologa bo wydawalo mi sie, ze mialam infekcje, a tu ciaza. Ciesze sie bardzo, ale jakos nie moge sie jeszcze oswoic. Jutro rano powtorze test.

    3jgxyx8dyout0sx3.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 18 maja 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Novuovulanka a kiedy mialas termin @?
    test zrobilas w dniu @?

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • NowaOvulanka Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 18 maja 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj powtorzylam test, z apteki (ten, ktory wkleiłam wczoraj byl jako gratis do owulacyjnych z allegro, mało czuły).
    Test pozytywny, mocna 2 kreska, ale bledsza od kontrolnej. Dzisiaj mija 31 dzień cyklu. :-) Do ginekolog pójdę pewnie za 2 tygodnie.

    Ewa99, Ag... lubią tę wiadomość

    3jgxyx8dyout0sx3.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ