Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie ❗️Ogłoszenie! Uwaga! Lisik w czerwcowym wątku dwóch kresek się domaga! 🦊⏸️
Odpowiedz

❗️Ogłoszenie! Uwaga! Lisik w czerwcowym wątku dwóch kresek się domaga! 🦊⏸️

Oceń ten wątek:
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 962 1536

    Wysłany: 21 czerwca, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin mocno trzymam kciuki za Kropka 🍀💖niech się zadomowi ☺️

    aszin lubi tę wiadomość

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • Sakaaira Autorytet
    Postów: 291 499

    Wysłany: 22 czerwca, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam już oddać krew - progesteron i estradiol, mam nadzieję, że będą na odpowiednim poziomie bo jednak skutki uboczne progesteronu odczuwam.

    @Imazolka @Aagaa powodzenia na wizytach, czekam na wieści 🍀

    @aszin jak się czujesz? Odpoczywasz czy idziesz do pracy?

    @Szamanka cały czas trzymam kciuki 🤞🤞

    @clara jak się czujesz? Jakieś objawy masz czy na razie jest przyjemnie?

    @Lisik co u Ciebie? Jak Twoje kociaki?

    Aaagaa, aszin, Motylek93 lubią tę wiadomość

    '99 & '89
    Starania od 09/2023

    Ona:
    Letrox, Metformax

    03.25 - ovitrelle + luteina ❌
    04.25 - sono HSG, jajowody drożne ✅

    06.25 - 1 IUI ❌
    07.25 - 2 IUI ❌
    08.25 - 3 IUI ❌

    03.26 sonovaginografia - wszystko ok ✅
    03.26 - wizyta kwalifikacyjna ✅

    IVF
    04.26 ❄️❄️❄️❄️
    05.26 -> 1 FET ❌
  • aszin Autorytet
    Postów: 7435 16452

    Wysłany: 22 czerwca, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sakaaira, daj znać jak wyniki 🤞🏻 Jaki progesteron przyjmujesz?
    Czuję się zwyczajnie, tylko mam w głowie taką myśl, że skoro pierwszy transfer był udany i doszło do implantacji, to teraz wpadnę w tą „złą statystykę”, że nie można mieć tyle szczęścia 🫣 I niby wiem, że te myśli są irracjonalne i nie mają uzasadnienia, a nie potrafię się ich pozbyć 🤡 Może to być też jakiś mechanizm obronny organizmu przed ewentualnym zawodem 🤷🏼‍♀️

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Imazolka Autorytet
    Postów: 548 525

    Wysłany: 22 czerwca, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w sumie nic. Zrobiłam ostatnie badania krwi i dostałam wszystkie zgody do podpisania w domu i mam wizytę w przyszły poniedziałek na rozpisanie stymulacji. Także od kolejnego cyklu zaczynamy 😎

    Biochemiczka, Loraa, Aaagaa, aszin, Sakaaira, clara, Liora , Motylek93, Lisik lubią tę wiadomość

    Starania od 09/23
    Z pomocą medyczną od 01/25

    AMH: 5,5 - PCOS ❌
    MUCh✅
    Drożność z lipiodolem ✅
    Pasożyty ✅
    Białka C i S ✅
    KIR 2DS2, 2DS4 obecne
    Endometrioza, adenomioza ❌
    Podwyższone komórki NK ❌
    Kariotypy ✅

    ⏳ stymulacja
  • Aaagaa Ekspertka
    Postów: 123 219

    Wysłany: 22 czerwca, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na usg nic niepokojącego nie widać! 🥹 bardzo bardzo się bałam, że jest endometrioza, biorąc pod uwagę kilka moich objawów. Sam powiedział, że to nie jest 100% pewności, ale na ten moment wykluczamy 😍 powiedział, że jeśli dojdę do ściany kiedyś to żebym się zgłosiła, zrobi mi wtedy laparoskopie, ale na razie nie ma wskazań.
    Dzisiaj 11dc, pęcherzyk 17mm, ale coś z endometrium cienko na razie, mam na razie że nadrobi do owulacji 😉

    Imazolka, Biochemiczka, Sakaaira, Liora , Motylek93, Lisik lubią tę wiadomość

    Starania od 4.2025

    PCOS
    Nieregularne cykle
    Cykle bezowulacyjne
    ❌️ferrytyna 28 ➡️ 40
    💊inozytol, foliany, D3,magnez,Omega,laktoferyna, sanprobi IBS

    ❌️Morfologia 2%
    ❌️Ruch postępowy a+b 23,77
    💊D3, Omega, cynk, l-karnityna, Q10, foliany

    5 cykli stymulowanych ❌️
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8175 8051

    Wysłany: 22 czerwca, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Sakaaira, daj znać jak wyniki 🤞🏻 Jaki progesteron przyjmujesz?
    Czuję się zwyczajnie, tylko mam w głowie taką myśl, że skoro pierwszy transfer był udany i doszło do implantacji, to teraz wpadnę w tą „złą statystykę”, że nie można mieć tyle szczęścia 🫣 I niby wiem, że te myśli są irracjonalne i nie mają uzasadnienia, a nie potrafię się ich pozbyć 🤡 Może to być też jakiś mechanizm obronny organizmu przed ewentualnym zawodem 🤷🏼‍♀️

    Miałam takie same obawy przed każdym transferem... skoro pierwszy się udał, to czemu drugi też by miał? Udały się 2, to trzeci się może udać... on jest z 4tego, który tymbardziej miał się nie udać, skoro 3 poprzednie udane... Więc byly 4 transfery i mimo że mam z nich tylko 2ke dzieci, to transfery się udały wszystkie ... Więc nie bój się statystyk 😉 wiem, że mi się łatwo mówi l, bo jestem już gdzie indziej, ale chciałabym żeby mój przykład dał Wam nadzieję, że po trudnościach wychodzi słońce...
    Mimo że temat starań mhue już raczej nie dotyczy, już potrafię stąd zniknąć i nie zaglądać co u Was... wierzę że wszystkie kiedyś będzie tuliły maleństwa 🥰

    Sakaaira, aszin lubią tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Sakaaira Autorytet
    Postów: 291 499

    Wysłany: 22 czerwca, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @aszin cyclogest i luteinę mikro, na razie jeszcze wyników nie ma. U Ciebie pojawiają się myśli, że skoro pierwszy się udał to drugi już nie, a u mnie, że skoro pierwszy się nie udał to drugi też się pewnie nie uda. To chyba nasza staraczkowa przypadłość. Myślę, że to może być mechanizm obronny - lepiej się miło zaskoczyć niż rozczarować. Miałaś ovitrelle? Kiedy chcesz testować?

    @Imazolka świetne wieści 🍀 czyli kolejny krok do przodu 😊 w którym dniu cyklu jesteś?

    @Aagaa świetnie 😊 jak na 11dc to pęcherzyk ładny, trzymam kciuki żeby endometrium się wzięło do roboty.

    @Krysia jak się czujecie? Jak nowa rzeczywistość?

    Aaagaa lubi tę wiadomość

    '99 & '89
    Starania od 09/2023

    Ona:
    Letrox, Metformax

    03.25 - ovitrelle + luteina ❌
    04.25 - sono HSG, jajowody drożne ✅

    06.25 - 1 IUI ❌
    07.25 - 2 IUI ❌
    08.25 - 3 IUI ❌

    03.26 sonovaginografia - wszystko ok ✅
    03.26 - wizyta kwalifikacyjna ✅

    IVF
    04.26 ❄️❄️❄️❄️
    05.26 -> 1 FET ❌
  • aszin Autorytet
    Postów: 7435 16452

    Wysłany: 22 czerwca, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sakaaira, ja mam Utrogestan 2x300mg. Tak, miałam ovitrelle przed owulacja i drugi w dniu transferu 🙈 Z testowaniem nie wiem, być może będę obserwować jak się wypłukuje 🫠

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • clara Autorytet
    Postów: 462 951

    Wysłany: 22 czerwca, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saakaira, nie jest źle, mam czasem mdłości, wrażliwość na zapachy i mogłabym spać całe dnie, i cieszę się z każdego objawu, bo najgorzej się stresuję, jak nie czuję nic, wtedy chodzę i wącham rzeczy, aż mnie zemdli, to mnie uspokaja ;) Nie mogę się doczekać wizyty, bo to czekanie jest okropne, chciałabym już coś wiedzieć, na razie po prostu żyję z dnia na dzień i liczę, że wszystko jest OK.

    Czekam na pozytywne testy na tym wątku :) 🍀

    💃🏻32: adenomioza? nawracające polipy endometrium, 4 x histeroskopia (brak zapalenia), kariotyp ✔
    🕺🏻43: fDNA 23%, kariotyp ✔

    starania od 07.2023
    niepłodność idiopatyczna
    starania naturalne: 26 cykli (8 stymulacji, 1 IUI)
    ⤷ IVF

    I PROCEDURA
    02.2026 → 20 MII (6 zapł., 14 zamroż.) → ❄️3.1.2 (5 doba) ❄️4.2.3 (6 doba)
    04.2026 → 1 FET 4.2.3, CN, 8dpt beta 0,2 ❌
    09.05.2026 → 2 FET 3.1.2, CN, AH, 6dpt ⏸️ beta 17,6 |
    10dpt 207, 12dpt 485, 14dpt 1173
    08.06 30dpt 0,99 cm ❤️
    02.07 USG⏳️🍀✊🏻

    Masz władzę nad swoim umysłem, nie nad wydarzeniami.
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 962 1536

    Wysłany: 22 czerwca, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Sakaaira, daj znać jak wyniki 🤞🏻 Jaki progesteron przyjmujesz?
    Czuję się zwyczajnie, tylko mam w głowie taką myśl, że skoro pierwszy transfer był udany i doszło do implantacji, to teraz wpadnę w tą „złą statystykę”, że nie można mieć tyle szczęścia 🫣 I niby wiem, że te myśli są irracjonalne i nie mają uzasadnienia, a nie potrafię się ich pozbyć 🤡 Może to być też jakiś mechanizm obronny organizmu przed ewentualnym zawodem 🤷🏼‍♀️
    Kochana ja też mialam takie myśli, ale zobacz pierwszy i drugi transfer był udany. Uwierz w Kropka i przede wszystkim, że Twoje ciało potrafi być w ciąży. Ja nie puszczam kciuków 🍀☺️

    aszin lubi tę wiadomość

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 2598 4345

    Wysłany: 22 czerwca, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin, ja Ci napisze że moje transfery się nie udawały i też miałam myśli "skoro tyle razy się nie udało to niby czemu miałoby się teraz udać?". Poprostu boimy się tego najgorszego scenariusza, ciężko być optymistą w takich sytuacjach. Zresztą? Czy ten optymizm jest taki potrzebny, żeby właśnie się udało? On jedynie poprawia samopoczucie. Trzymam kciukaski. 😘✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca, 15:47

    aszin, Sakaaira lubią tę wiadomość

    4,5 roku starań
    Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    PROM 34+5/6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

    age.png
  • Aaagaa Ekspertka
    Postów: 123 219

    Wysłany: 22 czerwca, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co tam u Ciebie Lisiku? 😊

    Starania od 4.2025

    PCOS
    Nieregularne cykle
    Cykle bezowulacyjne
    ❌️ferrytyna 28 ➡️ 40
    💊inozytol, foliany, D3,magnez,Omega,laktoferyna, sanprobi IBS

    ❌️Morfologia 2%
    ❌️Ruch postępowy a+b 23,77
    💊D3, Omega, cynk, l-karnityna, Q10, foliany

    5 cykli stymulowanych ❌️
  • Imazolka Autorytet
    Postów: 548 525

    Wysłany: 22 czerwca, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sakaira 20dc także jestem już za połową. Wg kalendarzyka 4 lipca mam dostać @ 🧐

    Aga to bardzo dobra wiadomość! Musiałaś wczoraj przeczyścić jelita? 😂

    Clara na pewno wszystko w porzadku! Ale dłuży się ten czas niesamowicie. Nie kusiło, żeby wcześniej coś podglądnąć?

    Lisik no właśnie! Czyżby się zbliżało testowanie? 😎

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca, 19:21

    Starania od 09/23
    Z pomocą medyczną od 01/25

    AMH: 5,5 - PCOS ❌
    MUCh✅
    Drożność z lipiodolem ✅
    Pasożyty ✅
    Białka C i S ✅
    KIR 2DS2, 2DS4 obecne
    Endometrioza, adenomioza ❌
    Podwyższone komórki NK ❌
    Kariotypy ✅

    ⏳ stymulacja
  • Sakaaira Autorytet
    Postów: 291 499

    Wysłany: 22 czerwca, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki - progesteron 29,5, estradiol trochę za niski 183 (lekarz chce co najmniej 200) także wzięłam już estrofem.

    @Imazolka ale jakieś testowanie będzie? 😜

    clara, Loraa, snieżka, Motylek93 lubią tę wiadomość

    '99 & '89
    Starania od 09/2023

    Ona:
    Letrox, Metformax

    03.25 - ovitrelle + luteina ❌
    04.25 - sono HSG, jajowody drożne ✅

    06.25 - 1 IUI ❌
    07.25 - 2 IUI ❌
    08.25 - 3 IUI ❌

    03.26 sonovaginografia - wszystko ok ✅
    03.26 - wizyta kwalifikacyjna ✅

    IVF
    04.26 ❄️❄️❄️❄️
    05.26 -> 1 FET ❌
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8175 8051

    Wysłany: 22 czerwca, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sakaaira wrote:
    @Krysia jak się czujecie? Jak nowa rzeczywistość?

    Ciężko, bo starszy jest zazdrosny - wiedziałam że tka będzie, więc walczę żeby mieć czas dla obu, co różnie wychodzi na tym etapie... zwłaszcza że znowu zostałam matka KPI...
    No i rzeczywistość była trudniejsza niż myślałam, bo w zeszłym tygodniu zaliczyliśmy pierwszy szpital 🫣.

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Aaagaa Ekspertka
    Postów: 123 219

    Wysłany: Dzisiaj, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imazolko, na szczęście nie musiałam 😅 ten lekarz akurat nie wymaga żadnego przygotowania do badania

    Starania od 4.2025

    PCOS
    Nieregularne cykle
    Cykle bezowulacyjne
    ❌️ferrytyna 28 ➡️ 40
    💊inozytol, foliany, D3,magnez,Omega,laktoferyna, sanprobi IBS

    ❌️Morfologia 2%
    ❌️Ruch postępowy a+b 23,77
    💊D3, Omega, cynk, l-karnityna, Q10, foliany

    5 cykli stymulowanych ❌️
  • Imazolka Autorytet
    Postów: 548 525

    Wysłany: Dzisiaj, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaagaa wrote:
    Imazolko, na szczęście nie musiałam 😅 ten lekarz akurat nie wymaga żadnego przygotowania do badania
    To zazdro! Bo to najgorsze co wspominam 😆

    Sakaira a nie myślałam o tym 🙈 może dla sportu zatestuje 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 12:56

    Starania od 09/23
    Z pomocą medyczną od 01/25

    AMH: 5,5 - PCOS ❌
    MUCh✅
    Drożność z lipiodolem ✅
    Pasożyty ✅
    Białka C i S ✅
    KIR 2DS2, 2DS4 obecne
    Endometrioza, adenomioza ❌
    Podwyższone komórki NK ❌
    Kariotypy ✅

    ⏳ stymulacja
  • Szamanka Ekspertka
    Postów: 208 291

    Wysłany: Dzisiaj, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wytrzymałam do 7dpt 🫣🫣🫣 nie zajrzałam ani razu chociaż były momenty że kusiło. Poszłam dzisiaj na betę bo wczoraj już chodziłam po ścianach. Po 16 dostałam wynik - 69,2 🥹🥹🥹🥹 jest chyba dla mnie nadzieja. Biegnę Was nadrabiać

    Imazolka, Sakaaira lubią tę wiadomość

    całościowo 21 CS ❌

    👧 34 👦🏻 36

    👧 Hashimoto (Euthyrox 50), hipoglikemia reaktywna, ANA 1 (1:1280 nuclear dots, 1:640 ziarnisty), MTHFR A1298C homo, PAI 1 hetero

    AMH 1,78, drożność ✅ kariotyp ✅ hormony ✅ APS ✅

    ANA 3, immunolog ⏳
    🔜 KIR, subpopulacja limfocytow, cross match, inne?


    👦🏻 Ustępujące stłuszczenie wątroby, nasienie ✅ kariotyp ✅

    Niepdlodnosc idiopatyczna 🥺


    3 x IUI ❌

    IVF 1 stymulacja
    16 🫧 14 MII 🥚 11 ❄️🤯
    8 x 5 doba ( 4x5AA, 4AA, 5BA, 2x4AB) 3 x 6 doba ( 3x5BB)
    4 PGTA (2x5AA, 4AA - prawidłowe, 5BA mozaika trisomia 5)

    15.05 FET 5AA - 🥲 CB (6dpt - 3.1, 7dpt - 5.7, 10dpt - 4.1) dziura w sercu
  • Imazolka Autorytet
    Postów: 548 525

    Wysłany: Dzisiaj, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szamanka gratulacje! Trzymam kciuki za piękne przyrosty! ♥️

    Szamanka lubi tę wiadomość

    Starania od 09/23
    Z pomocą medyczną od 01/25

    AMH: 5,5 - PCOS ❌
    MUCh✅
    Drożność z lipiodolem ✅
    Pasożyty ✅
    Białka C i S ✅
    KIR 2DS2, 2DS4 obecne
    Endometrioza, adenomioza ❌
    Podwyższone komórki NK ❌
    Kariotypy ✅

    ⏳ stymulacja
  • Szamanka Ekspertka
    Postów: 208 291

    Wysłany: Dzisiaj, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imazolko, dziękuję 🥹♥️

    Aszin, mam nadzieję, że odpoczywasz dużo :) a te myśli to i ja mam nawet cały czas. Do wyniku byłam przekonana że będzie okrągłe 0 i że tym razem nic nie ruszyło bo objawów miałam mało. W sumie od zobaczenia wyników bardziej mnie bolą plecy i już mózg rozkminia, że może coś spada 🫣 to tak chyba działa w naszym wypadku. Ważne żeby to identyfikować i z tym walczyć. A było i jest ciezko!

    Sakaaira, jutro kolejny wielki dzień 🌷 jak się czujesz?

    Vergeet, gratuluje pięknych wieści! 🫶🏻🫶🏻

    Jeszcze nie mogę pozbierać rozbieganych myśli, dziękuję za każde kciuki i przepraszam jeśli pominęłam czyjś ważny moment. Powiem Wam, że ta przerwa była dobrą decyzją, ale też cieszę się już na powrót 🥹

    całościowo 21 CS ❌

    👧 34 👦🏻 36

    👧 Hashimoto (Euthyrox 50), hipoglikemia reaktywna, ANA 1 (1:1280 nuclear dots, 1:640 ziarnisty), MTHFR A1298C homo, PAI 1 hetero

    AMH 1,78, drożność ✅ kariotyp ✅ hormony ✅ APS ✅

    ANA 3, immunolog ⏳
    🔜 KIR, subpopulacja limfocytow, cross match, inne?


    👦🏻 Ustępujące stłuszczenie wątroby, nasienie ✅ kariotyp ✅

    Niepdlodnosc idiopatyczna 🥺


    3 x IUI ❌

    IVF 1 stymulacja
    16 🫧 14 MII 🥚 11 ❄️🤯
    8 x 5 doba ( 4x5AA, 4AA, 5BA, 2x4AB) 3 x 6 doba ( 3x5BB)
    4 PGTA (2x5AA, 4AA - prawidłowe, 5BA mozaika trisomia 5)

    15.05 FET 5AA - 🥲 CB (6dpt - 3.1, 7dpt - 5.7, 10dpt - 4.1) dziura w sercu
‹‹ 22 23 24 25 26
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ