❗️Ogłoszenie! Uwaga! Lisik w czerwcowym wątku dwóch kresek się domaga! 🦊⏸️
-
WIADOMOŚĆ
-
Aszin mocno trzymam kciuki za Kropka 🍀💖niech się zadomowi ☺️
aszin lubi tę wiadomość
starania od 2024 r
08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
5dpt II
6dpt beta 21,1
8dpt beta 71,3
11 dpt beta 200,1
18 dpt beta 2646,1
27 dpt beta 25904
7+5 💔
01.2026 kolejna procedura
03.2026 transfer ❄ 4.1.2
5dpt II
8dpt beta 116,7
10 dpt beta 237,8
16 dpt beta 2551.1
27 dpt beta 56747 mamy ♥️
-
Byłam już oddać krew - progesteron i estradiol, mam nadzieję, że będą na odpowiednim poziomie bo jednak skutki uboczne progesteronu odczuwam.
@Imazolka @Aagaa powodzenia na wizytach, czekam na wieści 🍀
@aszin jak się czujesz? Odpoczywasz czy idziesz do pracy?
@Szamanka cały czas trzymam kciuki 🤞🤞
@clara jak się czujesz? Jakieś objawy masz czy na razie jest przyjemnie?
@Lisik co u Ciebie? Jak Twoje kociaki?
Aaagaa, aszin, Motylek93 lubią tę wiadomość
'99 & '89
Starania od 09/2023
Ona:
Letrox, Metformax
03.25 - ovitrelle + luteina ❌
04.25 - sono HSG, jajowody drożne ✅
06.25 - 1 IUI ❌
07.25 - 2 IUI ❌
08.25 - 3 IUI ❌
03.26 sonovaginografia - wszystko ok ✅
03.26 - wizyta kwalifikacyjna ✅
IVF
04.26 ❄️❄️❄️❄️
05.26 -> 1 FET ❌ -
Sakaaira, daj znać jak wyniki 🤞🏻 Jaki progesteron przyjmujesz?
Czuję się zwyczajnie, tylko mam w głowie taką myśl, że skoro pierwszy transfer był udany i doszło do implantacji, to teraz wpadnę w tą „złą statystykę”, że nie można mieć tyle szczęścia 🫣 I niby wiem, że te myśli są irracjonalne i nie mają uzasadnienia, a nie potrafię się ich pozbyć 🤡 Może to być też jakiś mechanizm obronny organizmu przed ewentualnym zawodem 🤷🏼♀️Starania od 08.2023
Trombofilia, Hashimoto, OAT
♀ 33 ♂ 38
03.2024 💔💔 8tc (6+4)
2026:
ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
→ I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
→ II FET 20.06 🙏✨ -
U mnie w sumie nic. Zrobiłam ostatnie badania krwi i dostałam wszystkie zgody do podpisania w domu i mam wizytę w przyszły poniedziałek na rozpisanie stymulacji. Także od kolejnego cyklu zaczynamy 😎
Biochemiczka, Loraa, Aaagaa, aszin, Sakaaira, clara, Liora , Motylek93, Lisik lubią tę wiadomość
Starania od 09/23
Z pomocą medyczną od 01/25
AMH: 5,5 - PCOS ❌
MUCh✅
Drożność z lipiodolem ✅
Pasożyty ✅
Białka C i S ✅
KIR 2DS2, 2DS4 obecne
Endometrioza, adenomioza ❌
Podwyższone komórki NK ❌
Kariotypy ✅
⏳ stymulacja -
Na usg nic niepokojącego nie widać! 🥹 bardzo bardzo się bałam, że jest endometrioza, biorąc pod uwagę kilka moich objawów. Sam powiedział, że to nie jest 100% pewności, ale na ten moment wykluczamy 😍 powiedział, że jeśli dojdę do ściany kiedyś to żebym się zgłosiła, zrobi mi wtedy laparoskopie, ale na razie nie ma wskazań.
Dzisiaj 11dc, pęcherzyk 17mm, ale coś z endometrium cienko na razie, mam na razie że nadrobi do owulacji 😉
Imazolka, Biochemiczka, Sakaaira, Liora , Motylek93, Lisik lubią tę wiadomość
Starania od 4.2025
PCOS
Nieregularne cykle
Cykle bezowulacyjne
❌️ferrytyna 28 ➡️ 40
💊inozytol, foliany, D3,magnez,Omega,laktoferyna, sanprobi IBS
❌️Morfologia 2%
❌️Ruch postępowy a+b 23,77
💊D3, Omega, cynk, l-karnityna, Q10, foliany
5 cykli stymulowanych ❌️ -
aszin wrote:Sakaaira, daj znać jak wyniki 🤞🏻 Jaki progesteron przyjmujesz?
Czuję się zwyczajnie, tylko mam w głowie taką myśl, że skoro pierwszy transfer był udany i doszło do implantacji, to teraz wpadnę w tą „złą statystykę”, że nie można mieć tyle szczęścia 🫣 I niby wiem, że te myśli są irracjonalne i nie mają uzasadnienia, a nie potrafię się ich pozbyć 🤡 Może to być też jakiś mechanizm obronny organizmu przed ewentualnym zawodem 🤷🏼♀️
Miałam takie same obawy przed każdym transferem... skoro pierwszy się udał, to czemu drugi też by miał? Udały się 2, to trzeci się może udać... on jest z 4tego, który tymbardziej miał się nie udać, skoro 3 poprzednie udane... Więc byly 4 transfery i mimo że mam z nich tylko 2ke dzieci, to transfery się udały wszystkie ... Więc nie bój się statystyk 😉 wiem, że mi się łatwo mówi l, bo jestem już gdzie indziej, ale chciałabym żeby mój przykład dał Wam nadzieję, że po trudnościach wychodzi słońce...
Mimo że temat starań mhue już raczej nie dotyczy, już potrafię stąd zniknąć i nie zaglądać co u Was... wierzę że wszystkie kiedyś będzie tuliły maleństwa 🥰
Sakaaira, aszin lubią tę wiadomość
27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
@aszin cyclogest i luteinę mikro, na razie jeszcze wyników nie ma. U Ciebie pojawiają się myśli, że skoro pierwszy się udał to drugi już nie, a u mnie, że skoro pierwszy się nie udał to drugi też się pewnie nie uda. To chyba nasza staraczkowa przypadłość. Myślę, że to może być mechanizm obronny - lepiej się miło zaskoczyć niż rozczarować. Miałaś ovitrelle? Kiedy chcesz testować?
@Imazolka świetne wieści 🍀 czyli kolejny krok do przodu 😊 w którym dniu cyklu jesteś?
@Aagaa świetnie 😊 jak na 11dc to pęcherzyk ładny, trzymam kciuki żeby endometrium się wzięło do roboty.
@Krysia jak się czujecie? Jak nowa rzeczywistość?
Aaagaa lubi tę wiadomość
'99 & '89
Starania od 09/2023
Ona:
Letrox, Metformax
03.25 - ovitrelle + luteina ❌
04.25 - sono HSG, jajowody drożne ✅
06.25 - 1 IUI ❌
07.25 - 2 IUI ❌
08.25 - 3 IUI ❌
03.26 sonovaginografia - wszystko ok ✅
03.26 - wizyta kwalifikacyjna ✅
IVF
04.26 ❄️❄️❄️❄️
05.26 -> 1 FET ❌ -
Sakaaira, ja mam Utrogestan 2x300mg. Tak, miałam ovitrelle przed owulacja i drugi w dniu transferu 🙈 Z testowaniem nie wiem, być może będę obserwować jak się wypłukuje 🫠Starania od 08.2023
Trombofilia, Hashimoto, OAT
♀ 33 ♂ 38
03.2024 💔💔 8tc (6+4)
2026:
ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
→ I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
→ II FET 20.06 🙏✨ -
Saakaira, nie jest źle, mam czasem mdłości, wrażliwość na zapachy i mogłabym spać całe dnie, i cieszę się z każdego objawu, bo najgorzej się stresuję, jak nie czuję nic, wtedy chodzę i wącham rzeczy, aż mnie zemdli, to mnie uspokaja
Nie mogę się doczekać wizyty, bo to czekanie jest okropne, chciałabym już coś wiedzieć, na razie po prostu żyję z dnia na dzień i liczę, że wszystko jest OK.
Czekam na pozytywne testy na tym wątku
🍀
💃🏻32: adenomioza? nawracające polipy endometrium, 4 x histeroskopia (brak zapalenia), kariotyp ✔
🕺🏻43: fDNA 23%, kariotyp ✔
starania od 07.2023
niepłodność idiopatyczna
starania naturalne: 26 cykli (8 stymulacji, 1 IUI)
⤷ IVF
I PROCEDURA
02.2026 → 20 MII (6 zapł., 14 zamroż.) → ❄️3.1.2 (5 doba) ❄️4.2.3 (6 doba)
04.2026 → 1 FET 4.2.3, CN, 8dpt beta 0,2 ❌
09.05.2026 → 2 FET 3.1.2, CN, AH, 6dpt ⏸️ beta 17,6 |
10dpt 207, 12dpt 485, 14dpt 1173
08.06 30dpt 0,99 cm ❤️
02.07 USG⏳️🍀✊🏻
Masz władzę nad swoim umysłem, nie nad wydarzeniami. -
Kochana ja też mialam takie myśli, ale zobacz pierwszy i drugi transfer był udany. Uwierz w Kropka i przede wszystkim, że Twoje ciało potrafi być w ciąży. Ja nie puszczam kciuków 🍀☺️aszin wrote:Sakaaira, daj znać jak wyniki 🤞🏻 Jaki progesteron przyjmujesz?
Czuję się zwyczajnie, tylko mam w głowie taką myśl, że skoro pierwszy transfer był udany i doszło do implantacji, to teraz wpadnę w tą „złą statystykę”, że nie można mieć tyle szczęścia 🫣 I niby wiem, że te myśli są irracjonalne i nie mają uzasadnienia, a nie potrafię się ich pozbyć 🤡 Może to być też jakiś mechanizm obronny organizmu przed ewentualnym zawodem 🤷🏼♀️
aszin lubi tę wiadomość
starania od 2024 r
08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
5dpt II
6dpt beta 21,1
8dpt beta 71,3
11 dpt beta 200,1
18 dpt beta 2646,1
27 dpt beta 25904
7+5 💔
01.2026 kolejna procedura
03.2026 transfer ❄ 4.1.2
5dpt II
8dpt beta 116,7
10 dpt beta 237,8
16 dpt beta 2551.1
27 dpt beta 56747 mamy ♥️
-
Aszin, ja Ci napisze że moje transfery się nie udawały i też miałam myśli "skoro tyle razy się nie udało to niby czemu miałoby się teraz udać?". Poprostu boimy się tego najgorszego scenariusza, ciężko być optymistą w takich sytuacjach. Zresztą? Czy ten optymizm jest taki potrzebny, żeby właśnie się udało? On jedynie poprawia samopoczucie. Trzymam kciukaski. 😘✊
Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca, 15:47
aszin, Sakaaira lubią tę wiadomość
4,5 roku starań
Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
_____________________________
🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞
Witaj świecie! ✋
PROM 34+5/6
10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

-
A co tam u Ciebie Lisiku? 😊Starania od 4.2025
PCOS
Nieregularne cykle
Cykle bezowulacyjne
❌️ferrytyna 28 ➡️ 40
💊inozytol, foliany, D3,magnez,Omega,laktoferyna, sanprobi IBS
❌️Morfologia 2%
❌️Ruch postępowy a+b 23,77
💊D3, Omega, cynk, l-karnityna, Q10, foliany
5 cykli stymulowanych ❌️ -
Sakaira 20dc także jestem już za połową. Wg kalendarzyka 4 lipca mam dostać @ 🧐
Aga to bardzo dobra wiadomość! Musiałaś wczoraj przeczyścić jelita? 😂
Clara na pewno wszystko w porzadku! Ale dłuży się ten czas niesamowicie. Nie kusiło, żeby wcześniej coś podglądnąć?
Lisik no właśnie! Czyżby się zbliżało testowanie? 😎Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca, 19:21
Starania od 09/23
Z pomocą medyczną od 01/25
AMH: 5,5 - PCOS ❌
MUCh✅
Drożność z lipiodolem ✅
Pasożyty ✅
Białka C i S ✅
KIR 2DS2, 2DS4 obecne
Endometrioza, adenomioza ❌
Podwyższone komórki NK ❌
Kariotypy ✅
⏳ stymulacja -
Mam wyniki - progesteron 29,5, estradiol trochę za niski 183 (lekarz chce co najmniej 200) także wzięłam już estrofem.
@Imazolka ale jakieś testowanie będzie? 😜
clara, Loraa, snieżka, Motylek93 lubią tę wiadomość
'99 & '89
Starania od 09/2023
Ona:
Letrox, Metformax
03.25 - ovitrelle + luteina ❌
04.25 - sono HSG, jajowody drożne ✅
06.25 - 1 IUI ❌
07.25 - 2 IUI ❌
08.25 - 3 IUI ❌
03.26 sonovaginografia - wszystko ok ✅
03.26 - wizyta kwalifikacyjna ✅
IVF
04.26 ❄️❄️❄️❄️
05.26 -> 1 FET ❌ -
Sakaaira wrote:@Krysia jak się czujecie? Jak nowa rzeczywistość?
Ciężko, bo starszy jest zazdrosny - wiedziałam że tka będzie, więc walczę żeby mieć czas dla obu, co różnie wychodzi na tym etapie... zwłaszcza że znowu zostałam matka KPI...
No i rzeczywistość była trudniejsza niż myślałam, bo w zeszłym tygodniu zaliczyliśmy pierwszy szpital 🫣.
27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Imazolko, na szczęście nie musiałam 😅 ten lekarz akurat nie wymaga żadnego przygotowania do badaniaStarania od 4.2025
PCOS
Nieregularne cykle
Cykle bezowulacyjne
❌️ferrytyna 28 ➡️ 40
💊inozytol, foliany, D3,magnez,Omega,laktoferyna, sanprobi IBS
❌️Morfologia 2%
❌️Ruch postępowy a+b 23,77
💊D3, Omega, cynk, l-karnityna, Q10, foliany
5 cykli stymulowanych ❌️ -
To zazdro! Bo to najgorsze co wspominam 😆Aaagaa wrote:Imazolko, na szczęście nie musiałam 😅 ten lekarz akurat nie wymaga żadnego przygotowania do badania
Sakaira a nie myślałam o tym 🙈 może dla sportu zatestuje 🤣Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 12:56
Starania od 09/23
Z pomocą medyczną od 01/25
AMH: 5,5 - PCOS ❌
MUCh✅
Drożność z lipiodolem ✅
Pasożyty ✅
Białka C i S ✅
KIR 2DS2, 2DS4 obecne
Endometrioza, adenomioza ❌
Podwyższone komórki NK ❌
Kariotypy ✅
⏳ stymulacja -
Wytrzymałam do 7dpt 🫣🫣🫣 nie zajrzałam ani razu chociaż były momenty że kusiło. Poszłam dzisiaj na betę bo wczoraj już chodziłam po ścianach. Po 16 dostałam wynik - 69,2 🥹🥹🥹🥹 jest chyba dla mnie nadzieja. Biegnę Was nadrabiać
Imazolka, Sakaaira lubią tę wiadomość
całościowo 21 CS ❌
👧 34 👦🏻 36
👧 Hashimoto (Euthyrox 50), hipoglikemia reaktywna, ANA 1 (1:1280 nuclear dots, 1:640 ziarnisty), MTHFR A1298C homo, PAI 1 hetero
AMH 1,78, drożność ✅ kariotyp ✅ hormony ✅ APS ✅
ANA 3, immunolog ⏳
🔜 KIR, subpopulacja limfocytow, cross match, inne?
👦🏻 Ustępujące stłuszczenie wątroby, nasienie ✅ kariotyp ✅
Niepdlodnosc idiopatyczna 🥺
3 x IUI ❌
IVF 1 stymulacja
16 🫧 14 MII 🥚 11 ❄️🤯
8 x 5 doba ( 4x5AA, 4AA, 5BA, 2x4AB) 3 x 6 doba ( 3x5BB)
4 PGTA (2x5AA, 4AA - prawidłowe, 5BA mozaika trisomia 5)
15.05 FET 5AA - 🥲 CB (6dpt - 3.1, 7dpt - 5.7, 10dpt - 4.1) dziura w sercu -
Szamanka gratulacje! Trzymam kciuki za piękne przyrosty! ♥️
Szamanka lubi tę wiadomość
Starania od 09/23
Z pomocą medyczną od 01/25
AMH: 5,5 - PCOS ❌
MUCh✅
Drożność z lipiodolem ✅
Pasożyty ✅
Białka C i S ✅
KIR 2DS2, 2DS4 obecne
Endometrioza, adenomioza ❌
Podwyższone komórki NK ❌
Kariotypy ✅
⏳ stymulacja -
Imazolko, dziękuję 🥹♥️
Aszin, mam nadzieję, że odpoczywasz dużo
a te myśli to i ja mam nawet cały czas. Do wyniku byłam przekonana że będzie okrągłe 0 i że tym razem nic nie ruszyło bo objawów miałam mało. W sumie od zobaczenia wyników bardziej mnie bolą plecy i już mózg rozkminia, że może coś spada 🫣 to tak chyba działa w naszym wypadku. Ważne żeby to identyfikować i z tym walczyć. A było i jest ciezko!
Sakaaira, jutro kolejny wielki dzień 🌷 jak się czujesz?
Vergeet, gratuluje pięknych wieści! 🫶🏻🫶🏻
Jeszcze nie mogę pozbierać rozbieganych myśli, dziękuję za każde kciuki i przepraszam jeśli pominęłam czyjś ważny moment. Powiem Wam, że ta przerwa była dobrą decyzją, ale też cieszę się już na powrót 🥹całościowo 21 CS ❌
👧 34 👦🏻 36
👧 Hashimoto (Euthyrox 50), hipoglikemia reaktywna, ANA 1 (1:1280 nuclear dots, 1:640 ziarnisty), MTHFR A1298C homo, PAI 1 hetero
AMH 1,78, drożność ✅ kariotyp ✅ hormony ✅ APS ✅
ANA 3, immunolog ⏳
🔜 KIR, subpopulacja limfocytow, cross match, inne?
👦🏻 Ustępujące stłuszczenie wątroby, nasienie ✅ kariotyp ✅
Niepdlodnosc idiopatyczna 🥺
3 x IUI ❌
IVF 1 stymulacja
16 🫧 14 MII 🥚 11 ❄️🤯
8 x 5 doba ( 4x5AA, 4AA, 5BA, 2x4AB) 3 x 6 doba ( 3x5BB)
4 PGTA (2x5AA, 4AA - prawidłowe, 5BA mozaika trisomia 5)
15.05 FET 5AA - 🥲 CB (6dpt - 3.1, 7dpt - 5.7, 10dpt - 4.1) dziura w sercu -



