❗️Ogłoszenie! Uwaga! Lisik w czerwcowym wątku dwóch kresek się domaga! 🦊⏸️
-
WIADOMOŚĆ
-
Krew oddana, głowa spokojna, będzie co ma być!
Lisiku przykro mi 😞 ale może wcale nie będziesz musiała niczego badać? To wcale przecież nie oznacza że operacja nic nie zmieniła. Po usunięciu ognisk startujesz trochę od nowa i przecież nawet zupełnie zdrowi ludzie muszą trochę poczekać. Wiem, że to żadne pocieszenie, ale nie zakładaj jeszcze, że są inne problemy 🫂 a kicie przesłodkie 🥹😭 bardzo bym chciała kociaka, ale mąż ciągle się upiera, że to zły moment i wiem że ma rację 🥲 Lisiki też przepiękne 😍
Jezu ja do tytułów tak nie mam głowy, 30 min siedziałam i myślałam, nawet chata zapytałam ale wypluł totalne bzdury 🤣 będę się jeszcze męczyć może coś wymęczę!
Edit; a je jeszcze zapomniałam dać znać że w trakcie oczekiwania na transfer dostałam wynik ana3 i całkowicie negatywne 44 przeciwciała 🤪 więc ja nie wiem skąd to ana1 takie kosmiczne…?! Może hashimoto?Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca, 09:34
Lisik lubi tę wiadomość
całościowo 21 CS ❌
👧 34 👦🏻 36
👧 Hashimoto (Euthyrox 50), hipoglikemia reaktywna, ANA 1 (1:1280 nuclear dots, 1:640 ziarnisty), MTHFR A1298C homo, PAI 1 hetero
AMH 1,78, drożność ✅ kariotyp ✅ hormony ✅ APS ✅ ANA 3 ✅
🔜 KIR, subpopulacja limfocytow, cross match, inne?
👦🏻 Ustępujące stłuszczenie wątroby, nasienie ✅ kariotyp ✅
Niepdlodnosc idiopatyczna 🥺
3 x IUI ❌
IVF 1 stymulacja
16 🫧 14 MII 🥚 11 ❄️🤯
8 x 5 doba ( 4x5AA, 4AA, 5BA, 2x4AB) 3 x 6 doba ( 3x5BB)
4 PGTA (2x5AA, 4AA - prawidłowe, 5BA mozaika trisomia 5)
15.05 FET 5AA - 🥲 CB (6dpt - 3.1, 7dpt - 5.7, 10dpt - 4.1) dziura w sercu
16.06 FET 5AA ⏳ (7dpt - 69.2, 9dpt - 248, 10dpt (inny lab) - 405 -
Lisiku przykro mi bardzo 🫂 Od operacji jeśli się nie mylę minęło około 3 miesiące, endometrioza tworzy cytotoksyczne środowisko, co wpływa też na dojrzewanie komórek jajowych, może po prostu trzeba dłużej poczekać.
Moja propozycja tytułu:
☀️Rozgrzane słońce, przyniesie nam noce nieśpiące 🤱
I ponawiam mój jeden wcześniejszy
💓Me serce jedynemu pragnieniu oddane, może wreszcie mamą zostanę 🤱
💓Me serce jedynemu pragnieniu oddane, w marcu mamą zostanę 🤱
Lisik, Liora , Ann35, Motylek93 lubią tę wiadomość
10.2024
➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%
💉
I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)
I FET - beta < 0,1
II FET - 🍀🙏
A ch*j z tym wszystkim! -
☀️Lipcowe słoneczko nas dogrzewa a w brzuszku marcowe dzieciątko dojrzewa. 🌱
☀️Lipcu, lipcu mój kochany, spraw niech w marcu przylecą hojne bociany. 🪿
W lipcu noce są gorące, w marcu do mnie wyjrzy słońce. ☀️
🌾W lipcu hop siup do sianka, w marcu będzie z tego bajka.
Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca, 10:21
Lisik, Liora , Motylek93 lubią tę wiadomość
4,5 roku starań
Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
_____________________________
🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞
Witaj świecie! ✋
PROM 34+5/6
10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

-
Chciałabym już przyszły tydzień i dostać @. Wtedy zaczynam pierwszy cykl z lametta .
Byłam dzisiaj u rodzinnej, porozmawiałam też z nią o lekach dla męża, żeby pomóc mu zrzucić nadprogramowe kg. Wszystkie 3 zaproponowane przez nią mają zabójcze ceny, ale pod uwagę bierzemy tylko jeden który jest w tabletkach a nie do wstrzykiwania.
W przyszłym tygodniu mąż idzie na badanie nasienia i właśnie do rodzinnej po receptę na leki. Ja muszę ze swojej strony wymyślić mu dania na dwa tygodnie, które będą lżejsze. Myślę że będę więcej gotowała mu na parze i piekła w piekarniku. -
Murena polecam air fryera, zwłaszcza w taka pogodę
zawsze dużo zdrowiej, ale dużo walorów smakowych smażonego jedzenia. Myślę że macie super plan i trzymam kciuki za powodzenie wprowadzonych zmian!
całościowo 21 CS ❌
👧 34 👦🏻 36
👧 Hashimoto (Euthyrox 50), hipoglikemia reaktywna, ANA 1 (1:1280 nuclear dots, 1:640 ziarnisty), MTHFR A1298C homo, PAI 1 hetero
AMH 1,78, drożność ✅ kariotyp ✅ hormony ✅ APS ✅ ANA 3 ✅
🔜 KIR, subpopulacja limfocytow, cross match, inne?
👦🏻 Ustępujące stłuszczenie wątroby, nasienie ✅ kariotyp ✅
Niepdlodnosc idiopatyczna 🥺
3 x IUI ❌
IVF 1 stymulacja
16 🫧 14 MII 🥚 11 ❄️🤯
8 x 5 doba ( 4x5AA, 4AA, 5BA, 2x4AB) 3 x 6 doba ( 3x5BB)
4 PGTA (2x5AA, 4AA - prawidłowe, 5BA mozaika trisomia 5)
15.05 FET 5AA - 🥲 CB (6dpt - 3.1, 7dpt - 5.7, 10dpt - 4.1) dziura w sercu
16.06 FET 5AA ⏳ (7dpt - 69.2, 9dpt - 248, 10dpt (inny lab) - 405 -
Lisiku, przykro mi
Może właśnie tak jest, że startujesz od zera z licznikiem po zabiegu 🍀
Lisik lubi tę wiadomość
💃🏻32: adenomioza? nawracające polipy endometrium, 4 x histeroskopia (brak zapalenia), kariotyp ✔
🕺🏻43: fDNA 23%, kariotyp ✔
starania od 07.2023
niepłodność idiopatyczna
starania naturalne: 26 cykli (8 stymulacji, 1 IUI)
⤷ IVF
I PROCEDURA
02.2026 → 20 MII (6 zapł., 14 zamroż.) → ❄️3.1.2 (5 doba) ❄️4.2.3 (6 doba)
04.2026 → 1 FET 4.2.3, CN, 8dpt beta 0,2 ❌
09.05.2026 → 2 FET 3.1.2, CN, AH, 6dpt ⏸️ beta 17,6 |
10dpt 207, 12dpt 485, 14dpt 1173
08.06 30dpt 0,99 cm ❤️
02.07 USG⏳️🍀✊🏻
Masz władzę nad swoim umysłem, nie nad wydarzeniami. -
Lisik przykro mi bardzo... 😓
Lisik lubi tę wiadomość
2016- początek.
2017-❌
2018-❌
2019- CB 💔
2020-CP 💔
2021-⏸️
2022- 💙 spełnione marzenie 🤱
2025-nowy początek i cios w pysk (CB💔?)
2026- po prostu bądź dobry i nie każ długo czekać 🙏
👩💼PCOS
🤵okaz zdrowia. -
Jest beta - 248 😭🫶🏻 progesteron niestety nadal się mieli. Ale martwi mnie tsh bo skoczyło do 3,4 😩😩 a mówiłam lekarzowi jak wzrosło do 1,7 że może trzeba zmodyfikować dawkę ale nieeee 😕 myślicie że taki wynik może zaszkodzić? Teraz biorę euthyrox 50 i rozważam czy od jutra sama sobie nie zwiększyć.
Zielone.Słońce, clara, Sakaaira, aszin, Hania123, BuBu90, Liora , Loraa, Lisik, Księgowa, Motylek93, Aga_92 lubią tę wiadomość
całościowo 21 CS ❌
👧 34 👦🏻 36
👧 Hashimoto (Euthyrox 50), hipoglikemia reaktywna, ANA 1 (1:1280 nuclear dots, 1:640 ziarnisty), MTHFR A1298C homo, PAI 1 hetero
AMH 1,78, drożność ✅ kariotyp ✅ hormony ✅ APS ✅ ANA 3 ✅
🔜 KIR, subpopulacja limfocytow, cross match, inne?
👦🏻 Ustępujące stłuszczenie wątroby, nasienie ✅ kariotyp ✅
Niepdlodnosc idiopatyczna 🥺
3 x IUI ❌
IVF 1 stymulacja
16 🫧 14 MII 🥚 11 ❄️🤯
8 x 5 doba ( 4x5AA, 4AA, 5BA, 2x4AB) 3 x 6 doba ( 3x5BB)
4 PGTA (2x5AA, 4AA - prawidłowe, 5BA mozaika trisomia 5)
15.05 FET 5AA - 🥲 CB (6dpt - 3.1, 7dpt - 5.7, 10dpt - 4.1) dziura w sercu
16.06 FET 5AA ⏳ (7dpt - 69.2, 9dpt - 248, 10dpt (inny lab) - 405 -
Szamanka, gratuluję, beta kosmiczna!
Szamanka lubi tę wiadomość
💃🏻32: adenomioza? nawracające polipy endometrium, 4 x histeroskopia (brak zapalenia), kariotyp ✔
🕺🏻43: fDNA 23%, kariotyp ✔
starania od 07.2023
niepłodność idiopatyczna
starania naturalne: 26 cykli (8 stymulacji, 1 IUI)
⤷ IVF
I PROCEDURA
02.2026 → 20 MII (6 zapł., 14 zamroż.) → ❄️3.1.2 (5 doba) ❄️4.2.3 (6 doba)
04.2026 → 1 FET 4.2.3, CN, 8dpt beta 0,2 ❌
09.05.2026 → 2 FET 3.1.2, CN, AH, 6dpt ⏸️ beta 17,6 |
10dpt 207, 12dpt 485, 14dpt 1173
08.06 30dpt 0,99 cm ❤️
02.07 USG⏳️🍀✊🏻
Masz władzę nad swoim umysłem, nie nad wydarzeniami. -
@Szamanka beta piękna 💖 w kwestii TSH ja bym poszła do swojego endokrynologa szybko. Mój mi powiedział, że jak tylko będę dwie kreski na teście to mam się umówić.
@aszin jak się czujesz?
Szamanka lubi tę wiadomość
'99 & '89
Starania od 09/2023
Ona:
Letrox, Metformax
03.25 - ovitrelle + luteina ❌
04.25 - sono HSG, jajowody drożne ✅
06.25 - 1 IUI ❌
07.25 - 2 IUI ❌
08.25 - 3 IUI ❌
03.26 sonovaginografia - wszystko ok ✅
03.26 - wizyta kwalifikacyjna ✅
IVF
04.26 ❄️❄️❄️❄️
05.26 -> 1 FET ❌
06.26 -> FET ❔ -
Szamanko, piękna beta 🙂
Sakaaira, boli mnie brzuch, 2-3 dni temu miałam zawroty głowy, a poza tym nic nie czuje. Sprawdzam jak się wypłukuje ovi na testach i kreska sukcesywnie jaśnieje, co nie ukrywam, trochę wlazło mi na głowę 😅 Człowiek wie, że będzie schizowal, a i tak to sobie robi. No ale nic, trzeba czekać dalej.
clara lubi tę wiadomość
Starania od 08.2023
Trombofilia, Hashimoto, OAT
♀ 33 ♂ 38
03.2024 💔💔 8tc (6+4)
2026:
ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
→ I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
→ II FET 20.06 🙏✨ -
@aszin podziwiam, ja nie mam psychiki na to żeby sprawdzać jak się wypłukuje. Obyś zobaczyła na dniach jak kreska ciemnieje 🤞🤞
aszin lubi tę wiadomość
'99 & '89
Starania od 09/2023
Ona:
Letrox, Metformax
03.25 - ovitrelle + luteina ❌
04.25 - sono HSG, jajowody drożne ✅
06.25 - 1 IUI ❌
07.25 - 2 IUI ❌
08.25 - 3 IUI ❌
03.26 sonovaginografia - wszystko ok ✅
03.26 - wizyta kwalifikacyjna ✅
IVF
04.26 ❄️❄️❄️❄️
05.26 -> 1 FET ❌
06.26 -> FET ❔ -
Aszin, jeszcze parę dni czekania przed Tobą 🤞🏻🫶🏻 dasz radę! A jak ta kreska wygląda teraz? Już blisko wypłukania?
Sakaaira, na jutro umówiłam jakiegokolwiek endokrynologa żeby tylko przepisał więcej euthyroxu chociaż już chyba z rana zwiększę sobie do 75 dawkę… a w następnym tygodniu na początku umówię się do pani endokrynolog u której byłam na początku starań i która była bardzo konkretna
mam nadzieję że ten mały skok nie zaszkodzi kropkowi. Czat twierdzi że to ta dosyć dynamiczna beta nakręciła wynik w takim szybkim tempie 🫣
Swoją drogą ja nie zrobiłam jeszcze ani jednego sikanca, mimo że przedwczoraj kupiłam dwa 😋 jakoś bez przynajmniej jednej powtórki nie chciałam się nakręcać czy nic nie jaśnieje itp. Ale jutro się już chyba skuszę!
Jutro też robię betę dla kliniki w ich labie i jak będę coś marudzić o wyniku to mnie klepnijcie przez potylicę i przypomnijcie że labow sie nie porównuje 🤪
Swoją drogą dzisiaj też znów kilka brązowych strzępków ale dzielnie się nie nakręciłam. Przyszedł też ten progesteron, co prawda po prolutexie badany ale 74. Więc chyba tego nie brakujeWiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca, 19:19
Sakaaira lubi tę wiadomość
całościowo 21 CS ❌
👧 34 👦🏻 36
👧 Hashimoto (Euthyrox 50), hipoglikemia reaktywna, ANA 1 (1:1280 nuclear dots, 1:640 ziarnisty), MTHFR A1298C homo, PAI 1 hetero
AMH 1,78, drożność ✅ kariotyp ✅ hormony ✅ APS ✅ ANA 3 ✅
🔜 KIR, subpopulacja limfocytow, cross match, inne?
👦🏻 Ustępujące stłuszczenie wątroby, nasienie ✅ kariotyp ✅
Niepdlodnosc idiopatyczna 🥺
3 x IUI ❌
IVF 1 stymulacja
16 🫧 14 MII 🥚 11 ❄️🤯
8 x 5 doba ( 4x5AA, 4AA, 5BA, 2x4AB) 3 x 6 doba ( 3x5BB)
4 PGTA (2x5AA, 4AA - prawidłowe, 5BA mozaika trisomia 5)
15.05 FET 5AA - 🥲 CB (6dpt - 3.1, 7dpt - 5.7, 10dpt - 4.1) dziura w sercu
16.06 FET 5AA ⏳ (7dpt - 69.2, 9dpt - 248, 10dpt (inny lab) - 405 -
Miałam w ciąży TSH 3.9 podnieśli mi dawkę euthyroxu z 25 na 50 i spadło szybciutko. Skok TSH w ciąży to klasyk, tak samo insulinoopornośćSzamanka wrote:Jest beta - 248 😭🫶🏻 progesteron niestety nadal się mieli. Ale martwi mnie tsh bo skoczyło do 3,4 😩😩 a mówiłam lekarzowi jak wzrosło do 1,7 że może trzeba zmodyfikować dawkę ale nieeee 😕 myślicie że taki wynik może zaszkodzić? Teraz biorę euthyrox 50 i rozważam czy od jutra sama sobie nie zwiększyć.
clara, Szamanka, Hania123 lubią tę wiadomość
34 cs o pierwsze dziecko za nami
Ja 35l. 👩🦰
On 35l.👨🦱
28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
🔹10.06 12 dpo ⏸️
🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
🔹05.11 24+6 997 g 🥔
🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN

-
W głowie jedno ciągle mam: "Będę Mamo, mówię Wam!"
Niepłodności mówię baj, będę Mamą, bez dwóch zdań.
Zainspirowana Lisikiem, podrzucam trochę pozytywnych myśli i propozycji przy okazji.😉
clara, Lisik, Loraa, Liora lubią tę wiadomość
4,5 roku starań
Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
_____________________________
🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞
Witaj świecie! ✋
PROM 34+5/6
10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

-
Szamanko gratulacje!! Jesteś w prawdziwej ciąży! Z radością wpisuję ci 🍓 na pierwszej stronie. Cudownie 😻
Szamanka lubi tę wiadomość
Starania od 05.2024
👫28
- Laparoskopowe usunięcie ognisk endometriozy II/III st. 1.04
- Histeroskopia ✅
- Hycosy ✅ lipiodol ✅
- adenomioza
ANA1 miano 1:80 ANA2,3,4 ujemne
AMH 3,7
TSH 0,9
KIR 2DS2, 2DS3 obecne
Białka C i S ✅
On : lekkie IO, Morfologia 10% -->6%, PrenaMen, ADEK, modulator homocysteiny, wit D, kozieradka, omega
PrenaFem, ubiqinol, NAC, magnez , tran, Cyklogest, Dosinex, Eurhyrox, olej z wiesiołka, cholina, inozytol, probiotyki, ADEK, kurkumina, resweratrol -
Lisiku, przykro mi 🥺 ale wiesz.. na swojej podstawie moge Ci powiedzieć, co jest oczywiście tylko moja opinia, ze zawsze lepiej jak jest jeszcze jakas mozliwosc niz jak dochodzisz do muru i nic więcej, poza szczęściem, nie da sie zrobic. 🥺 tule mocno.Hashimoto + GB.
Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
Atrofia endometrium.
_______________________________________________
Po ponad 2 latach starań:
Moja mała wojowniczka 💜
22.02.2022 (36+2)
_______________________________________________
Druga dzielna dziewczynka ❤️
29.11.2023 (38+4)
_______________________________________________
Nasz aniołeczek 👼
20.07.2024 💔 (18+1) -
BuBu90, dziękuję za info, czuję się spokojniejsza! ☺️
Lisik, dziękuję 🥹
Nie mogę spać oczywiście więc wrzucam Wam oficjalny teścik
https://zapodaj.net/plik-xHF6AbH18S
Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 05:03
Ann35, Zielone.Słońce, aszin, Aaagaa, Aga_92, Motylek93, Liora , Hania123 lubią tę wiadomość
całościowo 21 CS ❌
👧 34 👦🏻 36
👧 Hashimoto (Euthyrox 50), hipoglikemia reaktywna, ANA 1 (1:1280 nuclear dots, 1:640 ziarnisty), MTHFR A1298C homo, PAI 1 hetero
AMH 1,78, drożność ✅ kariotyp ✅ hormony ✅ APS ✅ ANA 3 ✅
🔜 KIR, subpopulacja limfocytow, cross match, inne?
👦🏻 Ustępujące stłuszczenie wątroby, nasienie ✅ kariotyp ✅
Niepdlodnosc idiopatyczna 🥺
3 x IUI ❌
IVF 1 stymulacja
16 🫧 14 MII 🥚 11 ❄️🤯
8 x 5 doba ( 4x5AA, 4AA, 5BA, 2x4AB) 3 x 6 doba ( 3x5BB)
4 PGTA (2x5AA, 4AA - prawidłowe, 5BA mozaika trisomia 5)
15.05 FET 5AA - 🥲 CB (6dpt - 3.1, 7dpt - 5.7, 10dpt - 4.1) dziura w sercu
16.06 FET 5AA ⏳ (7dpt - 69.2, 9dpt - 248, 10dpt (inny lab) - 405



