Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie ❗️Ogłoszenie! Uwaga! Lisik w czerwcowym wątku dwóch kresek się domaga! 🦊⏸️
Odpowiedz

❗️Ogłoszenie! Uwaga! Lisik w czerwcowym wątku dwóch kresek się domaga! 🦊⏸️

Oceń ten wątek:
  • Szamanka Ekspertka
    Postów: 220 332

    Wysłany: 25 czerwca, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krew oddana, głowa spokojna, będzie co ma być!

    Lisiku przykro mi 😞 ale może wcale nie będziesz musiała niczego badać? To wcale przecież nie oznacza że operacja nic nie zmieniła. Po usunięciu ognisk startujesz trochę od nowa i przecież nawet zupełnie zdrowi ludzie muszą trochę poczekać. Wiem, że to żadne pocieszenie, ale nie zakładaj jeszcze, że są inne problemy 🫂 a kicie przesłodkie 🥹😭 bardzo bym chciała kociaka, ale mąż ciągle się upiera, że to zły moment i wiem że ma rację 🥲 Lisiki też przepiękne 😍

    Jezu ja do tytułów tak nie mam głowy, 30 min siedziałam i myślałam, nawet chata zapytałam ale wypluł totalne bzdury 🤣 będę się jeszcze męczyć może coś wymęczę!

    Edit; a je jeszcze zapomniałam dać znać że w trakcie oczekiwania na transfer dostałam wynik ana3 i całkowicie negatywne 44 przeciwciała 🤪 więc ja nie wiem skąd to ana1 takie kosmiczne…?! Może hashimoto?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca, 09:34

    Lisik lubi tę wiadomość

    całościowo 21 CS ❌

    👧 34 👦🏻 36

    👧 Hashimoto (Euthyrox 50), hipoglikemia reaktywna, ANA 1 (1:1280 nuclear dots, 1:640 ziarnisty), MTHFR A1298C homo, PAI 1 hetero

    AMH 1,78, drożność ✅ kariotyp ✅ hormony ✅ APS ✅ ANA 3 ✅

    🔜 KIR, subpopulacja limfocytow, cross match, inne?


    👦🏻 Ustępujące stłuszczenie wątroby, nasienie ✅ kariotyp ✅

    Niepdlodnosc idiopatyczna 🥺


    3 x IUI ❌

    IVF 1 stymulacja
    16 🫧 14 MII 🥚 11 ❄️🤯
    8 x 5 doba ( 4x5AA, 4AA, 5BA, 2x4AB) 3 x 6 doba ( 3x5BB)
    4 PGTA (2x5AA, 4AA - prawidłowe, 5BA mozaika trisomia 5)

    15.05 FET 5AA - 🥲 CB (6dpt - 3.1, 7dpt - 5.7, 10dpt - 4.1) dziura w sercu
    16.06 FET 5AA ⏳ (7dpt - 69.2, 9dpt - 248, 10dpt (inny lab) - 405
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2561 3472

    Wysłany: 25 czerwca, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisiku przykro mi bardzo 🫂 Od operacji jeśli się nie mylę minęło około 3 miesiące, endometrioza tworzy cytotoksyczne środowisko, co wpływa też na dojrzewanie komórek jajowych, może po prostu trzeba dłużej poczekać.

    Moja propozycja tytułu:

    ☀️Rozgrzane słońce, przyniesie nam noce nieśpiące 🤱

    I ponawiam mój jeden wcześniejszy

    💓Me serce jedynemu pragnieniu oddane, może wreszcie mamą zostanę 🤱


    💓Me serce jedynemu pragnieniu oddane, w marcu mamą zostanę 🤱

    Lisik, Liora , Ann35, Motylek93 lubią tę wiadomość

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 2606 4357

    Wysłany: 25 czerwca, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ☀️Lipcowe słoneczko nas dogrzewa a w brzuszku marcowe dzieciątko dojrzewa. 🌱

    ☀️Lipcu, lipcu mój kochany, spraw niech w marcu przylecą hojne bociany. 🪿

    W lipcu noce są gorące, w marcu do mnie wyjrzy słońce. ☀️

    🌾W lipcu hop siup do sianka, w marcu będzie z tego bajka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca, 10:21

    Lisik, Liora , Motylek93 lubią tę wiadomość

    4,5 roku starań
    Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    PROM 34+5/6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

    age.png
  • Murena96 Autorytet
    Postów: 307 455

    Wysłany: 25 czerwca, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym już przyszły tydzień i dostać @. Wtedy zaczynam pierwszy cykl z lametta .
    Byłam dzisiaj u rodzinnej, porozmawiałam też z nią o lekach dla męża, żeby pomóc mu zrzucić nadprogramowe kg. Wszystkie 3 zaproponowane przez nią mają zabójcze ceny, ale pod uwagę bierzemy tylko jeden który jest w tabletkach a nie do wstrzykiwania.
    W przyszłym tygodniu mąż idzie na badanie nasienia i właśnie do rodzinnej po receptę na leki. Ja muszę ze swojej strony wymyślić mu dania na dwa tygodnie, które będą lżejsze. Myślę że będę więcej gotowała mu na parze i piekła w piekarniku.

  • Szamanka Ekspertka
    Postów: 220 332

    Wysłany: 25 czerwca, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murena polecam air fryera, zwłaszcza w taka pogodę :) zawsze dużo zdrowiej, ale dużo walorów smakowych smażonego jedzenia. Myślę że macie super plan i trzymam kciuki za powodzenie wprowadzonych zmian!

    całościowo 21 CS ❌

    👧 34 👦🏻 36

    👧 Hashimoto (Euthyrox 50), hipoglikemia reaktywna, ANA 1 (1:1280 nuclear dots, 1:640 ziarnisty), MTHFR A1298C homo, PAI 1 hetero

    AMH 1,78, drożność ✅ kariotyp ✅ hormony ✅ APS ✅ ANA 3 ✅

    🔜 KIR, subpopulacja limfocytow, cross match, inne?


    👦🏻 Ustępujące stłuszczenie wątroby, nasienie ✅ kariotyp ✅

    Niepdlodnosc idiopatyczna 🥺


    3 x IUI ❌

    IVF 1 stymulacja
    16 🫧 14 MII 🥚 11 ❄️🤯
    8 x 5 doba ( 4x5AA, 4AA, 5BA, 2x4AB) 3 x 6 doba ( 3x5BB)
    4 PGTA (2x5AA, 4AA - prawidłowe, 5BA mozaika trisomia 5)

    15.05 FET 5AA - 🥲 CB (6dpt - 3.1, 7dpt - 5.7, 10dpt - 4.1) dziura w sercu
    16.06 FET 5AA ⏳ (7dpt - 69.2, 9dpt - 248, 10dpt (inny lab) - 405
  • clara Autorytet
    Postów: 466 960

    Wysłany: 25 czerwca, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisiku, przykro mi :( Może właśnie tak jest, że startujesz od zera z licznikiem po zabiegu 🍀

    Lisik lubi tę wiadomość

    💃🏻32: adenomioza? nawracające polipy endometrium, 4 x histeroskopia (brak zapalenia), kariotyp ✔
    🕺🏻43: fDNA 23%, kariotyp ✔

    starania od 07.2023
    niepłodność idiopatyczna
    starania naturalne: 26 cykli (8 stymulacji, 1 IUI)
    ⤷ IVF

    I PROCEDURA
    02.2026 → 20 MII (6 zapł., 14 zamroż.) → ❄️3.1.2 (5 doba) ❄️4.2.3 (6 doba)
    04.2026 → 1 FET 4.2.3, CN, 8dpt beta 0,2 ❌
    09.05.2026 → 2 FET 3.1.2, CN, AH, 6dpt ⏸️ beta 17,6 |
    10dpt 207, 12dpt 485, 14dpt 1173
    08.06 30dpt 0,99 cm ❤️
    02.07 USG⏳️🍀✊🏻

    Masz władzę nad swoim umysłem, nie nad wydarzeniami.
  • Liora Autorytet
    Postów: 516 726

    Wysłany: 25 czerwca, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisik przykro mi bardzo... 😓

    Lisik lubi tę wiadomość

    2016- początek.
    2017-❌
    2018-❌
    2019- CB 💔
    2020-CP 💔
    2021-⏸️
    2022- 💙 spełnione marzenie 🤱
    2025-nowy początek i cios w pysk (CB💔?)
    2026- po prostu bądź dobry i nie każ długo czekać 🙏

    👩‍💼PCOS
    🤵okaz zdrowia.
  • aszin Autorytet
    Postów: 7446 16465

    Wysłany: 25 czerwca, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisik, bardzo mi przykro 😞 Ile jeszcze musimy znieść…

    Lisik lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Szamanka Ekspertka
    Postów: 220 332

    Wysłany: 25 czerwca, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest beta - 248 😭🫶🏻 progesteron niestety nadal się mieli. Ale martwi mnie tsh bo skoczyło do 3,4 😩😩 a mówiłam lekarzowi jak wzrosło do 1,7 że może trzeba zmodyfikować dawkę ale nieeee 😕 myślicie że taki wynik może zaszkodzić? Teraz biorę euthyrox 50 i rozważam czy od jutra sama sobie nie zwiększyć.

    Zielone.Słońce, clara, Sakaaira, aszin, Hania123, BuBu90, Liora , Loraa, Lisik, Księgowa, Motylek93, Aga_92 lubią tę wiadomość

    całościowo 21 CS ❌

    👧 34 👦🏻 36

    👧 Hashimoto (Euthyrox 50), hipoglikemia reaktywna, ANA 1 (1:1280 nuclear dots, 1:640 ziarnisty), MTHFR A1298C homo, PAI 1 hetero

    AMH 1,78, drożność ✅ kariotyp ✅ hormony ✅ APS ✅ ANA 3 ✅

    🔜 KIR, subpopulacja limfocytow, cross match, inne?


    👦🏻 Ustępujące stłuszczenie wątroby, nasienie ✅ kariotyp ✅

    Niepdlodnosc idiopatyczna 🥺


    3 x IUI ❌

    IVF 1 stymulacja
    16 🫧 14 MII 🥚 11 ❄️🤯
    8 x 5 doba ( 4x5AA, 4AA, 5BA, 2x4AB) 3 x 6 doba ( 3x5BB)
    4 PGTA (2x5AA, 4AA - prawidłowe, 5BA mozaika trisomia 5)

    15.05 FET 5AA - 🥲 CB (6dpt - 3.1, 7dpt - 5.7, 10dpt - 4.1) dziura w sercu
    16.06 FET 5AA ⏳ (7dpt - 69.2, 9dpt - 248, 10dpt (inny lab) - 405
  • clara Autorytet
    Postów: 466 960

    Wysłany: 25 czerwca, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szamanka, gratuluję, beta kosmiczna! <3

    Szamanka lubi tę wiadomość

    💃🏻32: adenomioza? nawracające polipy endometrium, 4 x histeroskopia (brak zapalenia), kariotyp ✔
    🕺🏻43: fDNA 23%, kariotyp ✔

    starania od 07.2023
    niepłodność idiopatyczna
    starania naturalne: 26 cykli (8 stymulacji, 1 IUI)
    ⤷ IVF

    I PROCEDURA
    02.2026 → 20 MII (6 zapł., 14 zamroż.) → ❄️3.1.2 (5 doba) ❄️4.2.3 (6 doba)
    04.2026 → 1 FET 4.2.3, CN, 8dpt beta 0,2 ❌
    09.05.2026 → 2 FET 3.1.2, CN, AH, 6dpt ⏸️ beta 17,6 |
    10dpt 207, 12dpt 485, 14dpt 1173
    08.06 30dpt 0,99 cm ❤️
    02.07 USG⏳️🍀✊🏻

    Masz władzę nad swoim umysłem, nie nad wydarzeniami.
  • Sakaaira Autorytet
    Postów: 299 522

    Wysłany: 25 czerwca, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Szamanka beta piękna 💖 w kwestii TSH ja bym poszła do swojego endokrynologa szybko. Mój mi powiedział, że jak tylko będę dwie kreski na teście to mam się umówić.

    @aszin jak się czujesz?

    Szamanka lubi tę wiadomość

    '99 & '89
    Starania od 09/2023

    Ona:
    Letrox, Metformax

    03.25 - ovitrelle + luteina ❌
    04.25 - sono HSG, jajowody drożne ✅

    06.25 - 1 IUI ❌
    07.25 - 2 IUI ❌
    08.25 - 3 IUI ❌

    03.26 sonovaginografia - wszystko ok ✅
    03.26 - wizyta kwalifikacyjna ✅

    IVF
    04.26 ❄️❄️❄️❄️
    05.26 -> 1 FET ❌
    06.26 -> FET ❔
  • aszin Autorytet
    Postów: 7446 16465

    Wysłany: 25 czerwca, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szamanko, piękna beta 🙂

    Sakaaira, boli mnie brzuch, 2-3 dni temu miałam zawroty głowy, a poza tym nic nie czuje. Sprawdzam jak się wypłukuje ovi na testach i kreska sukcesywnie jaśnieje, co nie ukrywam, trochę wlazło mi na głowę 😅 Człowiek wie, że będzie schizowal, a i tak to sobie robi. No ale nic, trzeba czekać dalej.

    clara lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Sakaaira Autorytet
    Postów: 299 522

    Wysłany: 25 czerwca, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @aszin podziwiam, ja nie mam psychiki na to żeby sprawdzać jak się wypłukuje. Obyś zobaczyła na dniach jak kreska ciemnieje 🤞🤞

    aszin lubi tę wiadomość

    '99 & '89
    Starania od 09/2023

    Ona:
    Letrox, Metformax

    03.25 - ovitrelle + luteina ❌
    04.25 - sono HSG, jajowody drożne ✅

    06.25 - 1 IUI ❌
    07.25 - 2 IUI ❌
    08.25 - 3 IUI ❌

    03.26 sonovaginografia - wszystko ok ✅
    03.26 - wizyta kwalifikacyjna ✅

    IVF
    04.26 ❄️❄️❄️❄️
    05.26 -> 1 FET ❌
    06.26 -> FET ❔
  • Szamanka Ekspertka
    Postów: 220 332

    Wysłany: 25 czerwca, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin, jeszcze parę dni czekania przed Tobą 🤞🏻🫶🏻 dasz radę! A jak ta kreska wygląda teraz? Już blisko wypłukania?

    Sakaaira, na jutro umówiłam jakiegokolwiek endokrynologa żeby tylko przepisał więcej euthyroxu chociaż już chyba z rana zwiększę sobie do 75 dawkę… a w następnym tygodniu na początku umówię się do pani endokrynolog u której byłam na początku starań i która była bardzo konkretna :) mam nadzieję że ten mały skok nie zaszkodzi kropkowi. Czat twierdzi że to ta dosyć dynamiczna beta nakręciła wynik w takim szybkim tempie 🫣

    Swoją drogą ja nie zrobiłam jeszcze ani jednego sikanca, mimo że przedwczoraj kupiłam dwa 😋 jakoś bez przynajmniej jednej powtórki nie chciałam się nakręcać czy nic nie jaśnieje itp. Ale jutro się już chyba skuszę!

    Jutro też robię betę dla kliniki w ich labie i jak będę coś marudzić o wyniku to mnie klepnijcie przez potylicę i przypomnijcie że labow sie nie porównuje 🤪

    Swoją drogą dzisiaj też znów kilka brązowych strzępków ale dzielnie się nie nakręciłam. Przyszedł też ten progesteron, co prawda po prolutexie badany ale 74. Więc chyba tego nie brakuje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca, 19:19

    Sakaaira lubi tę wiadomość

    całościowo 21 CS ❌

    👧 34 👦🏻 36

    👧 Hashimoto (Euthyrox 50), hipoglikemia reaktywna, ANA 1 (1:1280 nuclear dots, 1:640 ziarnisty), MTHFR A1298C homo, PAI 1 hetero

    AMH 1,78, drożność ✅ kariotyp ✅ hormony ✅ APS ✅ ANA 3 ✅

    🔜 KIR, subpopulacja limfocytow, cross match, inne?


    👦🏻 Ustępujące stłuszczenie wątroby, nasienie ✅ kariotyp ✅

    Niepdlodnosc idiopatyczna 🥺


    3 x IUI ❌

    IVF 1 stymulacja
    16 🫧 14 MII 🥚 11 ❄️🤯
    8 x 5 doba ( 4x5AA, 4AA, 5BA, 2x4AB) 3 x 6 doba ( 3x5BB)
    4 PGTA (2x5AA, 4AA - prawidłowe, 5BA mozaika trisomia 5)

    15.05 FET 5AA - 🥲 CB (6dpt - 3.1, 7dpt - 5.7, 10dpt - 4.1) dziura w sercu
    16.06 FET 5AA ⏳ (7dpt - 69.2, 9dpt - 248, 10dpt (inny lab) - 405
  • aszin Autorytet
    Postów: 7446 16465

    Wysłany: 25 czerwca, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szamanko, niestety jest jeszcze dość wyraźna 🙈

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13546 18075

    Wysłany: 25 czerwca, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szamanka wrote:
    Jest beta - 248 😭🫶🏻 progesteron niestety nadal się mieli. Ale martwi mnie tsh bo skoczyło do 3,4 😩😩 a mówiłam lekarzowi jak wzrosło do 1,7 że może trzeba zmodyfikować dawkę ale nieeee 😕 myślicie że taki wynik może zaszkodzić? Teraz biorę euthyrox 50 i rozważam czy od jutra sama sobie nie zwiększyć.
    Miałam w ciąży TSH 3.9 podnieśli mi dawkę euthyroxu z 25 na 50 i spadło szybciutko. Skok TSH w ciąży to klasyk, tak samo insulinooporność

    clara, Szamanka, Hania123 lubią tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 2606 4357

    Wysłany: 25 czerwca, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W głowie jedno ciągle mam: "Będę Mamo, mówię Wam!"

    Niepłodności mówię baj, będę Mamą, bez dwóch zdań.

    Zainspirowana Lisikiem, podrzucam trochę pozytywnych myśli i propozycji przy okazji.😉

    clara, Lisik, Loraa, Liora lubią tę wiadomość

    4,5 roku starań
    Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    PROM 34+5/6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

    age.png
  • Lisik Autorytet
    Postów: 797 1954

    Wysłany: 25 czerwca, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szamanko gratulacje!! Jesteś w prawdziwej ciąży! Z radością wpisuję ci 🍓 na pierwszej stronie. Cudownie 😻

    Szamanka lubi tę wiadomość

    Starania od 05.2024
    👫28
    - Laparoskopowe usunięcie ognisk endometriozy II/III st. 1.04
    - Histeroskopia ✅
    - Hycosy ✅ lipiodol ✅
    - adenomioza
    ANA1 miano 1:80 ANA2,3,4 ujemne
    AMH 3,7
    TSH 0,9
    KIR 2DS2, 2DS3 obecne
    Białka C i S ✅
    On : lekkie IO, Morfologia 10% -->6%, PrenaMen, ADEK, modulator homocysteiny, wit D, kozieradka, omega

    PrenaFem, ubiqinol, NAC, magnez , tran, Cyklogest, Dosinex, Eurhyrox, olej z wiesiołka, cholina, inozytol, probiotyki, ADEK, kurkumina, resweratrol
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10079 12421

    Wysłany: 25 czerwca, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisiku, przykro mi 🥺 ale wiesz.. na swojej podstawie moge Ci powiedzieć, co jest oczywiście tylko moja opinia, ze zawsze lepiej jak jest jeszcze jakas mozliwosc niz jak dochodzisz do muru i nic więcej, poza szczęściem, nie da sie zrobic. 🥺 tule mocno.

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Szamanka Ekspertka
    Postów: 220 332

    Wysłany: Dzisiaj, 05:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90, dziękuję za info, czuję się spokojniejsza! ☺️

    Lisik, dziękuję 🥹

    Nie mogę spać oczywiście więc wrzucam Wam oficjalny teścik

    da38a703885a0.jpghttps://zapodaj.net/plik-xHF6AbH18S

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 05:03

    Ann35, Zielone.Słońce, aszin, Aaagaa, Aga_92, Motylek93, Liora , Hania123 lubią tę wiadomość

    całościowo 21 CS ❌

    👧 34 👦🏻 36

    👧 Hashimoto (Euthyrox 50), hipoglikemia reaktywna, ANA 1 (1:1280 nuclear dots, 1:640 ziarnisty), MTHFR A1298C homo, PAI 1 hetero

    AMH 1,78, drożność ✅ kariotyp ✅ hormony ✅ APS ✅ ANA 3 ✅

    🔜 KIR, subpopulacja limfocytow, cross match, inne?


    👦🏻 Ustępujące stłuszczenie wątroby, nasienie ✅ kariotyp ✅

    Niepdlodnosc idiopatyczna 🥺


    3 x IUI ❌

    IVF 1 stymulacja
    16 🫧 14 MII 🥚 11 ❄️🤯
    8 x 5 doba ( 4x5AA, 4AA, 5BA, 2x4AB) 3 x 6 doba ( 3x5BB)
    4 PGTA (2x5AA, 4AA - prawidłowe, 5BA mozaika trisomia 5)

    15.05 FET 5AA - 🥲 CB (6dpt - 3.1, 7dpt - 5.7, 10dpt - 4.1) dziura w sercu
    16.06 FET 5AA ⏳ (7dpt - 69.2, 9dpt - 248, 10dpt (inny lab) - 405
‹‹ 26 27 28 29 30
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ