❗️Ogłoszenie! Uwaga! Lisik w czerwcowym wątku dwóch kresek się domaga! 🦊⏸️
-
WIADOMOŚĆ
-
Minia, o matko jesteś moim celem! Bardzo bym chciała podróżować z dzieckiem 😍 mąż jest z Azji, co roku latamy do teściów i chcielibyśmy te tradycje kontynuować, mam nadzieję że kiedy doczekamy się potomka to będzie z nami kooperował jak Twoja córeczka ♥️
Monkasprow, tylko z dwojga złego mieć w ciąży za niskie chyba lepiej niż wysokie
moje podskoczyło z 1,68 w jakieś niecałe dwa tygodnie. Biorę estrofem bo cykl sztuczny więc działa na tarczyce nie tylko hcg. Będę badać co miesiąc, jeśli spadnie za nisko to znów skoryguje dawkę. Co jak co, ale nie chce narażać nawet trochę ciąży przez tak znanego wroga jak hashimoto ☺️
Aszin, chyba ten pierwszy przyrost mnie rozpieścił i jak prawdziwy pupilek chciałam i z tego egzaminu dostać szóstkę 😅 ale zdaje sobie sprawę z tego, że to tylko moja chora głowa, a nie prawdziwy problem, więc właśnie pakuje dupke do kina się zrelaksować 😋 jak tam u Ciebie? Testowałaś dzisiaj? 🤞🏻Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 18:57
całościowo 21 CS ❌
👧 34 👦🏻 36
👧 Hashimoto (Euthyrox 50), hipoglikemia reaktywna, ANA 1 (1:1280 nuclear dots, 1:640 ziarnisty), MTHFR A1298C homo, PAI 1 hetero
AMH 1,78, drożność ✅ kariotyp ✅ hormony ✅ APS ✅ ANA 3 ✅
🔜 KIR, subpopulacja limfocytow, cross match, inne?
👦🏻 Ustępujące stłuszczenie wątroby, nasienie ✅ kariotyp ✅
Niepdlodnosc idiopatyczna 🥺
3 x IUI ❌
IVF 1 stymulacja
16 🫧 14 MII 🥚 11 ❄️🤯
8 x 5 doba ( 4x5AA, 4AA, 5BA, 2x4AB) 3 x 6 doba ( 3x5BB)
4 PGTA (2x5AA, 4AA - prawidłowe, 5BA mozaika trisomia 5)
15.05 FET 5AA - 🥲 CB (6dpt - 3.1, 7dpt - 5.7, 10dpt - 4.1) dziura w sercu
16.06 FET 5AA ⏳ (7dpt - 69.2, 9dpt - 248, 10dpt (inny lab) - 405 -
Szamanka wrote:Jest beta - 248 😭🫶🏻 progesteron niestety nadal się mieli. Ale martwi mnie tsh bo skoczyło do 3,4 😩😩 a mówiłam lekarzowi jak wzrosło do 1,7 że może trzeba zmodyfikować dawkę ale nieeee 😕 myślicie że taki wynik może zaszkodzić? Teraz biorę euthyrox 50 i rozważam czy od jutra sama sobie nie zwiększyć.
Zniknęłam na chwilkę z forum i tak sobie dziś myślałam, że zajrzę wieczorkiem i bardzo bym chciała zobaczyć jakieś dobre wieści.
Z całego serduszka gratuluję @Szamanka 🫶❤️
A z TSH to na spokojnie
mi po transferze też skoczyło na poziom wyższy zalecany dla 1 trymestru, potem spadło, ostatnio miałam 0,3 ta sama dawka Euthyrox i teraz 1,1 ...trzymam kciuki, aby było dobrze 🌸
Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 21:32
♀️ 90' ♂️ 90'
Starania o pierwsze 🤱od 10.2023 Klinika od 09.2024
❌Cukrzyca HbA1c 01.26 6,75 ➡️ 03.26 6,34 ➡️ 05.06 6,02 💪
❌USG Endometriozy 🗓️ 09.25 - endometrioza
AMH 1,720 🗓️10.25
03.26 1 Transfer ❄️
❄️❄️ na zimowisku
5dpt ⏸️ beta 39,9 8dpt 215 11dpt 794 14dpt 3501 17dpt 11257
18.04 mamy GS 🫧
24.04 2,5 mm jest ❤️
28.04 ostatnia wizyta w klinice 🥳
07.05 1.93 cm Misia 🥹
22.05 4,03 cm 🍓
03.06 6,20 cm ❣️USG prenatalne 🌸
12.06 7,09 cm 🩷

-



