Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie ❗️Ogłoszenie! Uwaga! Lisik w czerwcowym wątku dwóch kresek się domaga! 🦊⏸️
Odpowiedz

❗️Ogłoszenie! Uwaga! Lisik w czerwcowym wątku dwóch kresek się domaga! 🦊⏸️

Oceń ten wątek:
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 2606 4357

    Wysłany: Dzisiaj, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Lisiku, przykro mi 🥺 ale wiesz.. na swojej podstawie moge Ci powiedzieć, co jest oczywiście tylko moja opinia, ze zawsze lepiej jak jest jeszcze jakas mozliwosc niz jak dochodzisz do muru i nic więcej, poza szczęściem, nie da sie zrobic. 🥺 tule mocno.
    Księgowa, a ja myślę że nie wyczerpałaś wszystkich opcji. Można zwiększyć szanse poprzez iui czy ivf. Przecież zdrowe pary też czasem zachodzą w 8 cyklu, nie od razu w pierwszym czy drugim. Wiem, że to nie droga dla wszystkich. Nie namawiam, wiem, że jesteś zmęczona, w jakiejś części spełniona. Nie oceniam Twoich decyzji, bardzo je szanuje ale wiem, że jeszcze są opcje żeby zwiększyć te szansę. Niestety też obciążające psychicznie, dlatego rozumiem że na te procedury możesz już nie mieć siły, tym bardziej, że masz już dwójkę fajnych dziewczynek. Trzymam kciuki za ten ostatni cykl, niech Cię zaskoczy. 😘


    Szamanko, test o którym marzy każda Staraczka, piękny! ♥️

    Bajka, Brilka, Kałamarnica, kurczę... Odezwijcie się. Choć coś czuję, że nie zaglądacie tu. 😔

    Szamanka, clara lubią tę wiadomość

    4,5 roku starań
    Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    PROM 34+5/6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

    age.png
  • Sakaaira Autorytet
    Postów: 299 522

    Wysłany: Dzisiaj, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Aagaa powodzenia dzisiaj na wizycie 🍀

    Aaagaa lubi tę wiadomość

    '99 & '89
    Starania od 09/2023

    Ona:
    Letrox, Metformax

    03.25 - ovitrelle + luteina ❌
    04.25 - sono HSG, jajowody drożne ✅

    06.25 - 1 IUI ❌
    07.25 - 2 IUI ❌
    08.25 - 3 IUI ❌

    03.26 sonovaginografia - wszystko ok ✅
    03.26 - wizyta kwalifikacyjna ✅

    IVF
    04.26 ❄️❄️❄️❄️
    05.26 -> 1 FET ❌
    06.26 -> FET ❔
  • Szamanka Ekspertka
    Postów: 220 332

    Wysłany: Dzisiaj, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aagaa 🤞🏻🤞🏻

    Boże, miałam rano teleporade z jakims randomowym endokrynologiem z Enel medu. Umówiłam się do porządnego lekarza na poniedziałek ale chciałam żeby już dzisiaj mi ktoś dał receptę na wyższą dawkę euthyroxu żebym nie musiała się bawić w łamanie tabletek, bo nie jestem w to najlepsza. Opowiadam jej sytuację a ona się mnie pyta po co ja zbadałam to tsh czy po to żeby się stresować 😳 no zatkało mnie na chwilę aż 😅 mówię - no nie wiem, może dlatego, że mam hashimoto, więc lekarze kazali mi zbadać na początku bo utrzymanie tsh w ryzach jest ważne? 😅😅 ja nie wiem czy ona nie załapała że ja już mam pozytywny wynik bety, czy o co jej chodziło. Potem coś jeszcze mówiła że tarczyca może się sama dostosować (??). Koniec końców kazała zwiększyć dawkę na 75. Ale no przypomniała mi ta sytuacja że randomowi lekarze z pakietów to bywają różni… zdecydowanie muszę już na stałe zapisywać się do jednej osoby.

    całościowo 21 CS ❌

    👧 34 👦🏻 36

    👧 Hashimoto (Euthyrox 50), hipoglikemia reaktywna, ANA 1 (1:1280 nuclear dots, 1:640 ziarnisty), MTHFR A1298C homo, PAI 1 hetero

    AMH 1,78, drożność ✅ kariotyp ✅ hormony ✅ APS ✅ ANA 3 ✅

    🔜 KIR, subpopulacja limfocytow, cross match, inne?


    👦🏻 Ustępujące stłuszczenie wątroby, nasienie ✅ kariotyp ✅

    Niepdlodnosc idiopatyczna 🥺


    3 x IUI ❌

    IVF 1 stymulacja
    16 🫧 14 MII 🥚 11 ❄️🤯
    8 x 5 doba ( 4x5AA, 4AA, 5BA, 2x4AB) 3 x 6 doba ( 3x5BB)
    4 PGTA (2x5AA, 4AA - prawidłowe, 5BA mozaika trisomia 5)

    15.05 FET 5AA - 🥲 CB (6dpt - 3.1, 7dpt - 5.7, 10dpt - 4.1) dziura w sercu
    16.06 FET 5AA ⏳ (7dpt - 69.2, 9dpt - 248, 10dpt (inny lab) - 405
  • Aaagaa Ekspertka
    Postów: 125 220

    Wysłany: Dzisiaj, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisiku, bardzo mi przykro 😞
    Co do prowadzenia wątku to ja nie podołam, nie chciałabym spowodować spadku jakości 😅

    Dziękuję za kciuki 😊Wizyta była słodko gorzka. Warunki pięęęękne! Endo 11mm, dwa pęcherzyki 20 i 24mm. Dzisiaj ovi, trzeba działać i mieć nadzieję. Pani dr powiedziała, że to już szósta stymulacja i jeśli tym razem nie wyjdzie, to mimo, że mnie uwielbia to musi przekazać mnie dalej, bo jej "domowe sposoby" już się kończą. Poleciała mi wizyte u immuno. Sama już nie wiem co robić i w którym iść kierunku. Czas na klinikę niepłodności, muszę wybrać dobrego lekarza. Ale to może za 2 tyg, pożyje jeszcze nadzieją, że nie będę musiała😞

    Starania od 4.2025

    PCOS
    Nieregularne cykle
    Cykle bezowulacyjne
    ❌️ferrytyna 28 ➡️ 40
    💊inozytol, foliany, D3,magnez,Omega,laktoferyna, sanprobi IBS

    ❌️Morfologia 2%
    ❌️Ruch postępowy a+b 23,77
    💊D3, Omega, cynk, l-karnityna, Q10, foliany

    5 cykli stymulowanych ❌️
  • clara Autorytet
    Postów: 466 960

    Wysłany: Dzisiaj, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szamanka, nie dziw się lekarzowi, bo często opierdzielają za wczesne badania i uważam, że lekarz dobrze powiedział. My chcemy wiedzieć już teraz, a to tylko dokłada niepotrzebnie stresu :) Jesteś jeszcze przed betą dla kliniki. Gdybyś nie zbadała bety na własną rękę, to dopiero jutro dowiedziałabyś się o ciąży, i spokojnie szła procedurą według zaleceń lekarzy i dopiero na dniach zbadała TSH :) Kilka dni nie robi różnicy, organizm się dostosowuje do nowej sytuacji i nie działa zero jedynkowo. Rozjazd hormonów jest naturalny, to nie szkodzi ciąży na takim etapie. Mnie endokrynolożka kazała przyjść z wynikami tarczycy na spokojnie w ciągu tygodnia po pozytywnej becie dla kliniki dopiero, nie od razu, więc lekarze wiedzą, że jest margines :)

    PaulinKA, Szamanka lubią tę wiadomość

    💃🏻32: adenomioza? nawracające polipy endometrium, 4 x histeroskopia (brak zapalenia), kariotyp ✔
    🕺🏻43: fDNA 23%, kariotyp ✔

    starania od 07.2023
    niepłodność idiopatyczna
    starania naturalne: 26 cykli (8 stymulacji, 1 IUI)
    ⤷ IVF

    I PROCEDURA
    02.2026 → 20 MII (6 zapł., 14 zamroż.) → ❄️3.1.2 (5 doba) ❄️4.2.3 (6 doba)
    04.2026 → 1 FET 4.2.3, CN, 8dpt beta 0,2 ❌
    09.05.2026 → 2 FET 3.1.2, CN, AH, 6dpt ⏸️ beta 17,6 |
    10dpt 207, 12dpt 485, 14dpt 1173
    08.06 30dpt 0,99 cm ❤️
    02.07 USG⏳️🍀✊🏻

    Masz władzę nad swoim umysłem, nie nad wydarzeniami.
  • Aga_92 Autorytet
    Postów: 423 794

    Wysłany: Dzisiaj, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szamanko gratuluje!! 🍀😍

    Lisik przytulam! 🫂🫂

    Caly czas tutaj zagladam i mocno trzymam za Was kciuki i kibicuje ! 🍀💕

    Szamanka lubi tę wiadomość

    Starania od 03.2023
    Pierwsza wizyta w klinice: 11.2024
    👱‍♀️34 🧑40

    👱‍♀️🧑 hormony, homocysteina, trombofilia, morfologia, witaminy, lipidogram, nasienie, wymazy ✅️
    Amh: 1,440

    Allo-MLR: 27,1%
    💉 accofil

    lipiodol 03.2025 ➡️ oba drożne ✅️
    Cykle owulacyjne ✅️

    Ovitrelle 15x ❌️
    Letrozole Bluefish 8x ❌️

    w 41 cs pierwsze ⏸️ 24.04
    25.04 beta 225 27.04 beta 460 29.04 beta 829 30.04 beta 1200
    7.05 CRL 2,4mm z bijącym ❤️
    21.05 7+6 CRL 1,46 cm FHR 162 bpm 🍀
    9.06 4cm FHR 169 🍓
    25.06 prenatalne ok, 6.82 cm szczęścia 🧸

    preg.png
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2561 3472

    Wysłany: Dzisiaj, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szamanko piękna kreska! Przyrosty też masz niesamowite.

    U mnie w klinice ostanio dziewczyna miała transferowane 2 zarodki słabszej klasy, transfer się udał, ale nie był pierwszy. Okazało się, że biją 3 serduszka, jeden zarodek się podzielił.

    Bajko, Brilko, Kałamarniczko niezmienne 🤞🤞🤞
    Nitko, masz już wyniki WES?

    clara, Szamanka, Liora , Księgowa, aszin lubią tę wiadomość

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Nitka96 Autorytet
    Postów: 1343 2919

    Wysłany: Dzisiaj, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szamanko piękne przyrosty 😍

    Lora dziękuję że pytasz, ale jeszcze 6-8 tyg do wyników 😔 Natomiast nowy cykl musiał zacząć się od komplikacji. Po 10 dniach brania Lutenylu pojawiło się lekkie krwawienie które trwało 3 dni i myślałam że na tym koniec więc ustaliłam z moją doktor że zaczynam Aromek a dzisiaj 6 dc a tutaj okres rozkręcił się na maksa, nigdy takiego nie miałam 😢 Więc cykl znowu rozjechany i prawdodpobnie transfer się znowu przesunie na kolejny miesiąc 🥺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 11:35

    Szamanka lubi tę wiadomość

    👩🏻 96 - PCOS, IO
    🧑🏻‍🦲 97 - wyniki ok

    Starania od 01.24
    2xCB
    6 cykli stymulowanych ❌

    Start IVF
    Histeroskopia - CD138 wyleczony stan zapalny
    03.25 I procedura 8MII - 4❄️
    I FET - 5AA ❌
    II FET - 5AA, poronienie zatrzymane 7+3 💔
    Histeroskopia - CD138 ok, CD56 98 kom/10HPF
    III FET - 3AB, CB (Encorton)
    IV FET - 4BC ❌ (Encorton + IVIG)
    05.26 II procedura 13MII - 1❄️ 5AB PGT-A ✅
    07.26 V FET ⏳
    Badanie WES ⏳
  • Szamanka Ekspertka
    Postów: 220 332

    Wysłany: Dzisiaj, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clara, tylko że ona sugerowała mi, że tego tsh nie trzeba korygować 😅😅😅 uważała że badam niepotrzebnie, bo może się samo skorygować. I że powinnam po prostu poczekać kilka tygodni czy się samo nie ułoży. Zbadałam szybko bo tak mi sugerował inny lekarz, mam tendencję do mocnego wzrastania, wysokie przeciwciała, przed lekami często ok 4. Więc no ja osobiście nie rozumiem takiego podejścia, że przychodzę z wynikiem, który nie jest optymalny a lekarz mówi - po co badać może się samo wyrówna 🫣

    Aagaa, nie myśl jeszcze co dalej jeśli powoduje to teraz smutek czy złe uczucia. Poczekaj te dwa tygodnie i zobaczysz co przyniesie los. Jak tfu tfu nie wyjdzie to będziesz miała czas podjąć kroki co dalej :)

    Loraa, o matko, trojaczki to ogromne ryzyko dla matki i ja to bym chyba nie udźwignęła potem wychowania 3 brzdąców 🫣🫣

    Nitka, przykro mi, że takie akcje 🫂 ciała wariują od tych leków, może też punkcja tak namieszała w systemie. Każdy miesiąc wydłużenia ciągnie się jak wieczność, ale przynajmniej hormonalnie się wszystko ustabilizuje i będą idealne warunki dla nowego domownika 💪

    Beta dla kliniki 405, oczywiście już rozkminiam, że nie tak dynamiczny ten przyrost a to inny lab (diagnostyka vs synevo) 😅 bijcie mnie bez wahania!

    całościowo 21 CS ❌

    👧 34 👦🏻 36

    👧 Hashimoto (Euthyrox 50), hipoglikemia reaktywna, ANA 1 (1:1280 nuclear dots, 1:640 ziarnisty), MTHFR A1298C homo, PAI 1 hetero

    AMH 1,78, drożność ✅ kariotyp ✅ hormony ✅ APS ✅ ANA 3 ✅

    🔜 KIR, subpopulacja limfocytow, cross match, inne?


    👦🏻 Ustępujące stłuszczenie wątroby, nasienie ✅ kariotyp ✅

    Niepdlodnosc idiopatyczna 🥺


    3 x IUI ❌

    IVF 1 stymulacja
    16 🫧 14 MII 🥚 11 ❄️🤯
    8 x 5 doba ( 4x5AA, 4AA, 5BA, 2x4AB) 3 x 6 doba ( 3x5BB)
    4 PGTA (2x5AA, 4AA - prawidłowe, 5BA mozaika trisomia 5)

    15.05 FET 5AA - 🥲 CB (6dpt - 3.1, 7dpt - 5.7, 10dpt - 4.1) dziura w sercu
    16.06 FET 5AA ⏳ (7dpt - 69.2, 9dpt - 248, 10dpt (inny lab) - 405
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10079 12421

    Wysłany: Dzisiaj, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Słońce wrote:
    Księgowa, a ja myślę że nie wyczerpałaś wszystkich opcji. Można zwiększyć szanse poprzez iui czy ivf. Przecież zdrowe pary też czasem zachodzą w 8 cyklu, nie od razu w pierwszym czy drugim. Wiem, że to nie droga dla wszystkich. Nie namawiam, wiem, że jesteś zmęczona, w jakiejś części spełniona. Nie oceniam Twoich decyzji, bardzo je szanuje ale wiem, że jeszcze są opcje żeby zwiększyć te szansę. Niestety też obciążające psychicznie, dlatego rozumiem że na te procedury możesz już nie mieć siły, tym bardziej, że masz już dwójkę fajnych dziewczynek. Trzymam kciuki za ten ostatni cykl, niech Cię zaskoczy. 😘


    Szamanko, test o którym marzy każda Staraczka, piękny! ♥️

    Bajka, Brilka, Kałamarnica, kurczę... Odezwijcie się. Choć coś czuję, że nie zaglądacie tu. 😔

    Tu nie chodzi o zachodzenie w pierwszym, drugim czy 8 miesiacu. Chodzi o przeszkody, ktore powodują, ze nie ma sie takich szans jak inni. Ja wiem, ze 7mm endo to fajne, minimum jest, ale masz z tyłu glowy, ze gdy zachodziłas w ciaze przy 12mm to jest ogromna różnica.

    Ani IVF, ani IUI nie przeskoczy endometrium. Nie mowiac o tym, ze akurat w naszym przypadku to zwyczajnie nie wchodzi w grę 😉

    Mnie chodziło o to, ze jak mozna cos jeszcze zbadać, dołożyć jakies leki to masz jeszcze jakies mozliwosci, cos moze jeszcze komuś sie nasunie. A w moim przypadku nie ma juz wiecej możliwych lekow, ktore mozna byłoby wziac, nie ma zabiegów, ktore by to polepszyły, bo te, ktore mogły juz mam za soba. A badania sa w porzadku, pomijajac te, o których wiem od dawna (ale na to przeciez juz leki mam).

    Tak czy inaczej.. dopóki sa szanse, ma sie sile to trzeba walczyć. A ja będąc tu juz tyle lat wiem, ze każda z nas, mimo upadków, odzyska te siły i bedzie walczyć do końca. I wierze, ze doczeka sie upragnione ciazy. Czasem droga jest długa, męcząca, czasem trzeba zmienic tor, lekarza, klinike, ale wierze, ze na koncu jest to upragnione szczescie.

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8180 8053

    Wysłany: Dzisiaj, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa, punkt końcówkę ...
    Dopóki ma się siłę, trzeba walczyć. Wiem że jestem w innym miejscu niż większość z Was, na 99% skończyliśmy temat starań... ale wiem też, że gdybym się poddała, np po drugiej procedurze, dzisiaj nie byłoby go koło mnie... Więc tak, potwierdzam, moja droga żeby mieć ich obu była długa, kreta, że zmiana kliniki, poczuciem zw spora część lekarzy to uprawnienia kupiła gdzieś na bazarku, że świadomością, że po ivf nie ma juz "nic wiecej", z przekonaniem ze 3 procedura też może się nie udać... a dzisiaj on tak po prostu jest...
    Więc wierzę, że każda z Was, jeżeli tylko starczy siły, chęci, czasami niestety kasy, to doczeka się tego malucha... prawie 6 lat temu byłam na dnie tego bagna, bez nadziei na sukces...
    Dzisiaj zastanawiam się co z zarodkami 😔

    Przytulam każda z Was i zaglądam co u Was, ale nie mam wiele mądrego do powiedzenia, więc prawie się nie odzywam ... Księgowa, mam nadzieję że Cie uraziłam tym co piszę... 🫂

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10079 12421

    Wysłany: Dzisiaj, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia, nie uraziłaś, nie masz czym. ☺️

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Minia000 Autorytet
    Postów: 1634 2480

    Wysłany: Dzisiaj, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    Szamanko piękna kreska! Przyrosty też masz niesamowite.

    U mnie w klinice ostanio dziewczyna miała transferowane 2 zarodki słabszej klasy, transfer się udał, ale nie był pierwszy. Okazało się, że biją 3 serduszka, jeden zarodek się podzielił.

    Bajko, Brilko, Kałamarniczko niezmienne 🤞🤞🤞
    Nitko, masz już wyniki WES?


    Loraa ja znam przykład 'z otoczenia' gdzie był transferowany jeden zarodek a są trzy serduszka. :)


    Szamanko gratulacje. U mnie z tsh tak trochę było. Wyszło coś około 3, Pani Doktor kazała powtórzyć za tydzun-dwa i już wynik był około 1. Nie brałam leków.

    Szamanka lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️🙎‍♂️'95 rok
    Starania na poważnie od 01.2023 r.

    08.24 💔 8tc poronienie samoistne

    AMH - 2,0💪
    Mycoplasma/ ureaplasma - ujemne 💪
    Kariotypy prawidłowe 💪
    Jajowody drożne 💪
    On: morfologia 0% -> 6% -> 9%💪

    03.25 kwalifikacja in vitro 💪
    04.25- stymulacja
    16.04.25 - punkcja 6, mamy jednego ❄️ 6BB
    19.05.25 - FET ⏳️🤞🍀🍀
    25.05.25 - ⏸️
    NIFTY pro, ryzyka niskie, czekamy na coreczke 🥰

    38+4 tc - nasz cud na świecie❤️
  • Szamanka Ekspertka
    Postów: 220 332

    Wysłany: Dzisiaj, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minia, zazdroszczę zdrowej tarczycy! Moja niestety sama z siebie to tylko mi pod górkę robi 😅 lekarz prowadzący dzisiaj powiedział że koniecznie leki w górę bo chce obniżyć w okolice przed ciążą.

    Jak mała się chowa? 🥰

    całościowo 21 CS ❌

    👧 34 👦🏻 36

    👧 Hashimoto (Euthyrox 50), hipoglikemia reaktywna, ANA 1 (1:1280 nuclear dots, 1:640 ziarnisty), MTHFR A1298C homo, PAI 1 hetero

    AMH 1,78, drożność ✅ kariotyp ✅ hormony ✅ APS ✅ ANA 3 ✅

    🔜 KIR, subpopulacja limfocytow, cross match, inne?


    👦🏻 Ustępujące stłuszczenie wątroby, nasienie ✅ kariotyp ✅

    Niepdlodnosc idiopatyczna 🥺


    3 x IUI ❌

    IVF 1 stymulacja
    16 🫧 14 MII 🥚 11 ❄️🤯
    8 x 5 doba ( 4x5AA, 4AA, 5BA, 2x4AB) 3 x 6 doba ( 3x5BB)
    4 PGTA (2x5AA, 4AA - prawidłowe, 5BA mozaika trisomia 5)

    15.05 FET 5AA - 🥲 CB (6dpt - 3.1, 7dpt - 5.7, 10dpt - 4.1) dziura w sercu
    16.06 FET 5AA ⏳ (7dpt - 69.2, 9dpt - 248, 10dpt (inny lab) - 405
  • Minia000 Autorytet
    Postów: 1634 2480

    Wysłany: Dzisiaj, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szamanko, ciąża to taki specyficzny stan dla organizmu że moga w różne strony te wyniki iść. :) ja w ciąży miałam najlepsze w życiu i cukry i tsh :)

    A dziękuję, córcia jest cudowna. Skończyła 5 miesięcy. Ma za sobą już 4 loty samolotem. Spełniły się nasze marzenia u Wam życzę tego samego.

    Szamanka, Księgowa lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️🙎‍♂️'95 rok
    Starania na poważnie od 01.2023 r.

    08.24 💔 8tc poronienie samoistne

    AMH - 2,0💪
    Mycoplasma/ ureaplasma - ujemne 💪
    Kariotypy prawidłowe 💪
    Jajowody drożne 💪
    On: morfologia 0% -> 6% -> 9%💪

    03.25 kwalifikacja in vitro 💪
    04.25- stymulacja
    16.04.25 - punkcja 6, mamy jednego ❄️ 6BB
    19.05.25 - FET ⏳️🤞🍀🍀
    25.05.25 - ⏸️
    NIFTY pro, ryzyka niskie, czekamy na coreczke 🥰

    38+4 tc - nasz cud na świecie❤️
  • aszin Autorytet
    Postów: 7446 16465

    Wysłany: Dzisiaj, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szamanko, to nie jest dynamiczny wzrost po 24h? Dla mnie jest, nawet w innym labie 😁

    Szamanka lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 2606 4357

    Wysłany: Dzisiaj, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa, wiem że ivf nie przeskoczy endometrium ale miałam na myśli właśnie tą terapię na Endo którą masz i która daje jakieś efekty + właśnie np transfer jako zwiększenie szansy skoro naturalnie nie wychodzi. ☺️

    4,5 roku starań
    Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    PROM 34+5/6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

    age.png
  • monkasprow Koleżanka
    Postów: 39 27

    Wysłany: Dzisiaj, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tsh moze samo się skorygować ponieważ wysoka beta działa na tsh. Ja na początku każdej ciąży mialam tsh 0.007 (tak dobra liczba zer) a potem ładnie rosła do 1.0. Jeśli do 11-12tc (formalnie wtedy beta juz jest niżej bo jej funkcje przejmuje łożysko ) by sie nie ustabilizowało to wtedy byłyby u mnie leki

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10079 12421

    Wysłany: Dzisiaj, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Słońce wrote:
    Księgowa, wiem że ivf nie przeskoczy endometrium ale miałam na myśli właśnie tą terapię na Endo którą masz i która daje jakieś efekty + właśnie np transfer jako zwiększenie szansy skoro naturalnie nie wychodzi. ☺️

    To jest akurat ta czesc staran, ktora u nas nie wchodzi w grę 😉
    Ale tak jak napisałaś, ja juz mam swoje dwie dziewczynki, wiec w ostateczności i tak jestem na "dobrej pozycji".

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8180 8053

    Wysłany: Dzisiaj, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    To jest akurat ta czesc staran, ktora u nas nie wchodzi w grę 😉
    Ale tak jak napisałaś, ja juz mam swoje dwie dziewczynki, wiec w ostateczności i tak jestem na "dobrej pozycji".

    Księgowa, to trochę jak u mnie, mam dwóch chłopców, więc wiem że jestem w dobrym miejscu, a coś we mnie nie potrafi żyć w świecie bez starań... 🫣

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
‹‹ 26 27 28 29 30
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ