X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Okres czy plamienie? Krew na papierze, a na podpasce 0 śladu
Odpowiedz

Okres czy plamienie? Krew na papierze, a na podpasce 0 śladu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey kobitki
    mam problem: termin miesiączki dzisiaj a od wczoraj na papierze prawie przy każdym podcieraniu oprócz ranka i wieczora trochę krwi a na podpasce Zero! Mam regularne miesiączki po 7dni i to bardzo mocne przez pierwsze 3 dni a teraz nie wiem co sie dzieje? temperaturkę też mam od jakiś 7dni 36,9. Co wy o tym sądzicie? Pomóżcie

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • Izaczek Ekspertka
    Postów: 153 67

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak do jutra @ nie przyjdzie to rób test. Może skończy się tylko na plamieniach, bo jest fasolka, czego Ci życzę :) Powodzonka :)

    Izaczek
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jak?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny
    Czy która z Was tak miała?
    Jestem dwa dni przed okresem, od wtorku mam plamienie, rano były 2 kropki różowe, potem kilka czerwonych a teraz to brązowe, a dziś trochę brązowe, troszkę różowo-czerwone. Od dziesięciu dni pobolewa mnie brzuch a od kilku dni kłują delikatnie jajniki na przemian choć najwięcej lewy. Od wtorku jestem jakaś senna, to tylko objawy które mogą oznaczać tylko zbliżającą się @ ale może miała któraś z was i okazało się że to ciąża prawidłowa? Staramy się o drugie dziecko od 7 miesięcy i ciągle nic. Podzielcie się doświadczeniami.

  • Catherine Koleżanka
    Postów: 40 53

    Wysłany: 25 marca 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja tak teraz mam kochana, widzę, że u Cievie zakonczyło sie to Aniołkiem, bardzo mi przykro :( ja mam za soba dwa aniołki, jak ujzalam plamienie i wyższą tempke to juz od dzis biorę duphaston, może uratuje moje malenstwo? Nie robilam jeszcze testu, ale mam przeczucie, że jestem w ciąży..... <3 trzymam kciuki za Nas i Za Was <3 <3 <3

    Chwalebny Ojcze, święty Dominiku, który otrzymałeś od Boga tyle pomocy dla tych, którzy polecają się Tobie w obrazie z Soriano , weź także i mnie pod swoją łaskawą opiekę i wyjednaj łaski dla duszy oraz inne dobrodziejstwa, tak mi obecnie potrzebne. Amen.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ