Forum W oczekiwaniu na testowanie Okres czy plamienie? Krew na papierze, a na podpasce 0 śladu
Odpowiedz

Okres czy plamienie? Krew na papierze, a na podpasce 0 śladu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • slodka100 Autorytet

Wysłany: 17 grudnia 2013, 14:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey kobitki
    mam problem: termin miesiączki dzisiaj a od wczoraj na papierze prawie przy każdym podcieraniu oprócz ranka i wieczora trochę krwi a na podpasce Zero! Mam regularne miesiączki po 7dni i to bardzo mocne przez pierwsze 3 dni a teraz nie wiem co sie dzieje? temperaturkę też mam od jakiś 7dni 36,9. Co wy o tym sądzicie? Pomóżcie

atdc2n0ay3iuybl8.png
  • Izaczek Ekspertka

Wysłany: 17 grudnia 2013, 17:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak do jutra @ nie przyjdzie to rób test. Może skończy się tylko na plamieniach, bo jest fasolka, czego Ci życzę :) Powodzonka :)

Izaczek
  • aga.just Autorytet

Wysłany: 18 grudnia 2013, 16:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jak?

• nick nieaktualny

Wysłany: 13 lutego 2014, 13:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny
    Czy która z Was tak miała?
    Jestem dwa dni przed okresem, od wtorku mam plamienie, rano były 2 kropki różowe, potem kilka czerwonych a teraz to brązowe, a dziś trochę brązowe, troszkę różowo-czerwone. Od dziesięciu dni pobolewa mnie brzuch a od kilku dni kłują delikatnie jajniki na przemian choć najwięcej lewy. Od wtorku jestem jakaś senna, to tylko objawy które mogą oznaczać tylko zbliżającą się @ ale może miała któraś z was i okazało się że to ciąża prawidłowa? Staramy się o drugie dziecko od 7 miesięcy i ciągle nic. Podzielcie się doświadczeniami.

• Catherine Znajoma

Wysłany: 25 marca 2014, 12:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja tak teraz mam kochana, widzę, że u Cievie zakonczyło sie to Aniołkiem, bardzo mi przykro :( ja mam za soba dwa aniołki, jak ujzalam plamienie i wyższą tempke to juz od dzis biorę duphaston, może uratuje moje malenstwo? Nie robilam jeszcze testu, ale mam przeczucie, że jestem w ciąży..... <3 trzymam kciuki za Nas i Za Was <3 <3 <3

Chwalebny Ojcze, święty Dominiku, który otrzymałeś od Boga tyle pomocy dla tych, którzy polecają się Tobie w obrazie z Soriano , weź także i mnie pod swoją łaskawą opiekę i wyjednaj łaski dla duszy oraz inne dobrodziejstwa, tak mi obecnie potrzebne. Amen.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego