X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie okres nie przyszedł
Odpowiedz

okres nie przyszedł

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marlena94 Koleżanka
    Postów: 33 1

    Wysłany: 1 października 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ostatnią miesiączkę miałam 18.08 we wrześniu powinnam dostać 17/18 okres lecz jego nie było dziś mamy już październik.Dodam ,że nie mam żadnych objawów jak na zbliżający się okres. Jaki miałyscie sluz na początku ciązy ?? Nie wiem czy warto zrobić test czy jeszcze poczekać trochę ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2016, 11:20

    Starania od październik 2017
  • Magda24 Znajoma
    Postów: 20 17

    Wysłany: 1 października 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak najbardziej możesz już zrobić test. Śluz na początku ciąży powinien być mleczno-kremowy ale tak naprawdę każda kobieta ma inaczej :) Pozdrawiam i powodzenia :)

    Jakub 11.06.2017 <3
  • Helmi Autorytet
    Postów: 709 373

    Wysłany: 1 października 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie był własnie taki mleczno kremowy ale bardzo malo, wrecz suchawo było. Test juz na pewno by Ci wyszedł także nie czekaj :)

    7v8r3e3k6t0s43kt.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 1 października 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena94 wrote:
    Witam ostatnią miesiączkę miałam 18.08 we wrześniu powinnam dostać 17/18 okres lecz jego nie było dziś mamy już październik.Dodam ,że nie mam żadnych objawów jak na zbliżający się okres. Jaki miałyscie sluz na początku ciązy ?? Nie wiem czy warto zrobić test czy jeszcze poczekać trochę ??

    Moim zdaniem test już wyjdzie . W razie negatywy zgłoś się do ginekologa da Ci luteine na wywołanie

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Marlena94 Koleżanka
    Postów: 33 1

    Wysłany: 1 października 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "
    Moim zdaniem test już wyjdzie . W razie negatywy zgłoś się do ginekologa da Ci luteine na wywołanie" mam do gina 6.10 nigdy nie mialam takiego problemu zawsze okres przychodzil w terminie.

    Starania od październik 2017
  • zwm Ekspertka
    Postów: 123 83

    Wysłany: 1 października 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kup test marlena i zrób dziś

  • Marlena94 Koleżanka
    Postów: 33 1

    Wysłany: 4 października 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobilam test wyszedł negatywny , jednak okres nie przychodzi.

    Starania od październik 2017
  • Marlena94 Koleżanka
    Postów: 33 1

    Wysłany: 6 października 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dostałam skierownie na bete hcg na tsh i progesteron. Ile wynosi beta w ciązy ??

    Starania od październik 2017
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4181

    Wysłany: 6 października 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt Ci nie powie ile powinna wynosić, może być zarówno 3000 jak i 300, mógł być totalnie rozregulowany cykl i owulacja mogła być późno.

    Beta HCG 12 dni po zapłodnieniu powinna dać już 100% pewność co do ciąży.

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Marlena94 Koleżanka
    Postów: 33 1

    Wysłany: 27 października 2016, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam luteinę na wywołanie okresu wybrałam jądo konca ale okresu nadal nie ma. Czy to może być ciąża ???

    Starania od październik 2017
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4181

    Wysłany: 28 października 2016, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No najprościej będzie zrobić test, wtedy się okaże czy jesteś w ciąży. Nie robiłaś po takim czasie?

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • mata Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 8 listopada 2016, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam,nie wiem co myśleć,na wykresie ovu pokazywało przewidywalny termin @ 6 listopada,@ się nie pojawiła a wczoraj przeskoczyło na 9 listopada,nie wiem czy robić test,czy czekać na @,brzuch boli jak na @ ale wszystko jest możliwe,mamy już jedną dzidzię,udało się od razu,teraz już 4 cykl i zaczynam świrować...poradźcie proszę coś...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ja zrobiłam test w dniu spodziewanej miesiączki niestety wyszedł negatywny. Ale nadal miesiączki nie ma. Objawy: tkliwe piersi, dziwny ból brzucha nie taki jak zawsze przed @ oraz wzdęcia... Za jaki czas znowu zrobić test? A i robiłam test cyfrowy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My się staramy ok 1,5 roku. Dziś przypada mi 18 dzień po ovu i nadal @ nie widać... W pt robiłam test bo mąż chciał mieć pewność czy ma wydawać kasę na szczegółowe badania swoich chłopaków ;-) więc zrobiłam i pojawiła się baaaardzo blada druga kreska.. Tyle że temperatura mi nieznacznie spada więc nastawiam się już na najgorsze :-(

  • filemonka Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chyba miałam drugą owulację bo okresu nie ma, a byłam pewna że się pojawi - temp. spadła, a tu nic. Temp. wzrosła znowu do 37,00 a testy niestety pokazują brak ciąży:(((

  • KasiaM. Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Spóźnia mi się okres 6 dni. Po odstawieniu plastrow w sierpniu moje cykle wychodzily pomiędzy 28-29 dni. a teraz takie spóźnienie. robiłam test w dniu w którym miała przyjść miesiaczka- wynik negatywny :( kolejne dwa testy robione w 2 i 3 dniu spóźnienia. I nic. a jeśli chodzi o sluz to zmienia się raz jest plodny ( o kolorze od przezroczystego do zoltego) a raz nieplodny. Zaczynam pomalutkie wariowac bo bardzo bym chciała zobaczyć dwie upragnione kreski ale boję się rozczarowania. nAneta już nie wiem czy piersi mnie bolą czy nie. nie chce sobie nic wmawiać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2016, 17:50

  • KasiaM. Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dodam jeszcze że wszystkie testy robiłam popołudniu z nadzieją że wyjdzie ok.

  • KarolinaSeven Autorytet
    Postów: 337 154

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepszym rozwiązaniem moim zdaniem jest zrobienie testu bhcg z krwi, który daje 100 % pewności ;)

    bl9ci09kxvg5tkmx.png
    bfarxzdvab0ihkjr.png
    20.08.2016 r. - III IUI niepękniete pęcherzyki a tu niespodzianka! :)
  • Alexi Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam , mam pytanie 31 października straciłam moje maleństwo w 18 tyg , w listopadzie lekarz sal mi tabletki na wywołanie miesiączki. Miesiączkę dostałam 8.grudnia i teraz powinnam dostać miesiączkę 5 stycznia lecz 4 dni się spóźnia robiłam test ale jak narazie negatywny..czy to może być ciaza ?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ