X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Okres tydzień za wcześnie
Odpowiedz

Okres tydzień za wcześnie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Myszakat Znajoma
    Postów: 31 4

    Wysłany: 5 czerwca 2021, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykle 28 dniowe , owulacja 9 dni temu a od wczoraj plamienie śluzu dużo z krwią ... bóle miwsiwczkowe a okres dopiero za tydzień :( czy to możliwe i jakim cudem ... ostatni okres 16.05

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7416 9638

    Wysłany: 5 czerwca 2021, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze krwawienie implantacyjne?

    Myszakat lubi tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
  • Myszakat Znajoma
    Postów: 31 4

    Wysłany: 5 czerwca 2021, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Moze krwawienie implantacyjne?
    A czy to możliwe ze mam aż tak dużo śluzu z krwią ? Wczoraj jasnoróżowy śluz prawie biały a dzisiaj cała wkładka śluzu z krwią zupełnie jak na okres 😡

  • golonat Autorytet
    Postów: 255 161

    Wysłany: 9 czerwca 2021, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może Ci się owulacja przesunęła, albo faza lutealna się skróciła w tym cyklu - wszystko możliwe..

  • Justynaa Przyjaciółka
    Postów: 63 129

    Wysłany: 10 czerwca 2021, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 7 dni dni po owulacji miałam śluz zabarwiony krwią przez dwa dni :D patrząc na twój wykres to wszytko wyglada dosyć obiecująco 🥰

    0d1yvfxmjs0c4eki.png
    starania od 08.2020
    17.02.2021 ⏸ 💕
    17.02.2021 Beta 132, Prog 44,5 →22.02.2021 Beta 980😍
    08.03.2021 CRL - 0,37cm
    29.03.2021 CRL - 2cm
    19.04.2021- 6,5cm 👶🏻
    17.05.2021 - kolejna wizyta
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ