Forum W oczekiwaniu na testowanie opóźniona owulacja, okres i test?
Odpowiedz

opóźniona owulacja, okres i test?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 marca 2019, 09:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim. Jestem tu nowa ale potrzebuję hmm... Wsparcia?Otuchy może też. Jestem mamą półtora rocznego malucha, od miesiąca staramy się o rodzeństwo dla synka. ☺ Owulacje zawsze miałam 14 dnia cyklu ale w tym test owulacyjny wyszedł pozytywny dopiero 16 dnia. Dzień po tym teście przytulaliśmy się z mężem. Od tygodnia boli mnie codziennie brzuch, jestem zmęczona, mam gazy i wzdęcia i uczucie piekących piersi. Według kalendarzyka okres powinnam mieć 25 marca ale nie nadszedł. Czy to przez to, że miałam później owulację? Testy ciążowe wychodzą negatywne, choć objawy podobne do tych jak byłam z synem w ciąży. Czy na test ciążowy jest za wcześnie jeśli miałam później owulację? Kiedy najlepiej zrobić test? Proszę o odpowiedzi i z góry dziękuję. ☺
    Pozdrawiam wszystkie mamusie 🤱🏻

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.