Forum W oczekiwaniu na testowanie Ovitrelle a pozytywny test owulacyjny
Odpowiedz

Ovitrelle a pozytywny test owulacyjny

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lilka1984 Autorytet

Wysłany: 26 stycznia 2017, 19:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, we wtorek ok 11:30 miałam zrobiony zastrzyk z Ovitrelle. Rano przed zastrzykiem wyszedł mi pozytywny test owulacyjny, wczoraj rano i wueczorem znowu mocny pozytyw i tak samo dziś rano i wieczorem. Wiem, ze po ovitrelle czy pregnylu wychodza pozytywne testy ciazowe a czy wplywaja one tez na testy owulacyjne?

Czekamy na Stasia!!!
    ponad 2 lata starań, szczęśliwa 2 IUI, ciąża zawierzona Maryi
    p19u9n73sbrglaq2.png

f2w3yx8duzgrf5y5.png
  • suri2016 Autorytet

Wysłany: 26 stycznia 2017, 19:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilka1984 wrote:
    Dziewczyny, we wtorek ok 11:30 miałam zrobiony zastrzyk z Ovitrelle. Rano przed zastrzykiem wyszedł mi pozytywny test owulacyjny, wczoraj rano i wueczorem znowu mocny pozytyw i tak samo dziś rano i wieczorem. Wiem, ze po ovitrelle czy pregnylu wychodza pozytywne testy ciazowe a czy wplywaja one tez na testy owulacyjne?

wpływają zarówno na ciążowe jak i owulacyjne, i te i te wychodzą pozytywy, sprawdziłam ;)

asik13 lubi tę wiadomość

3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • lilka1984 Autorytet

Wysłany: 26 stycznia 2017, 19:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    wpływają zarówno na ciążowe jak i owulacyjne, i te i te wychodzą pozytywy, sprawdziłam ;)
    Ooo, kurcze tego nie wyczytalam nigdzie w netavh tak jak o pozytywnych ciazowych, dzieki :)

Czekamy na Stasia!!!
    p19u9n73sbrglaq2.png

f2w3yx8duzgrf5y5.png
  • summer86 Autorytet

Wysłany: 26 stycznia 2017, 19:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka, z tego co wyczytałam tu na forum po Pregnylu nie ma podobno sensu robić testów owu, bo wychodzą pozytywne. Pewnie tak samo jest z Ovitrelle.

lilka1984 lubi tę wiadomość

3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • lilka1984 Autorytet

Wysłany: 26 stycznia 2017, 20:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy to dziewczyny jestescie super :) dziekuje

Czekamy na Stasia!!!
    p19u9n73sbrglaq2.png

f2w3yx8duzgrf5y5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego