X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ovitrelle a pozytywny test owulacyjny
Odpowiedz

Ovitrelle a pozytywny test owulacyjny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lilka1984 Autorytet
    Postów: 367 265

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, we wtorek ok 11:30 miałam zrobiony zastrzyk z Ovitrelle. Rano przed zastrzykiem wyszedł mi pozytywny test owulacyjny, wczoraj rano i wueczorem znowu mocny pozytyw i tak samo dziś rano i wieczorem. Wiem, ze po ovitrelle czy pregnylu wychodza pozytywne testy ciazowe a czy wplywaja one tez na testy owulacyjne?

    Czekamy na Stasia!!!
    ponad 2 lata starań, szczęśliwa 2 IUI, ciąża zawierzona Maryi
    p19u9n73sbrglaq2.png

    f2w3yx8duzgrf5y5.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilka1984 wrote:
    Dziewczyny, we wtorek ok 11:30 miałam zrobiony zastrzyk z Ovitrelle. Rano przed zastrzykiem wyszedł mi pozytywny test owulacyjny, wczoraj rano i wueczorem znowu mocny pozytyw i tak samo dziś rano i wieczorem. Wiem, ze po ovitrelle czy pregnylu wychodza pozytywne testy ciazowe a czy wplywaja one tez na testy owulacyjne?

    wpływają zarówno na ciążowe jak i owulacyjne, i te i te wychodzą pozytywy, sprawdziłam ;)

    asik13 lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • lilka1984 Autorytet
    Postów: 367 265

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    wpływają zarówno na ciążowe jak i owulacyjne, i te i te wychodzą pozytywy, sprawdziłam ;)
    Ooo, kurcze tego nie wyczytalam nigdzie w netavh tak jak o pozytywnych ciazowych, dzieki :)

    Czekamy na Stasia!!!
    ponad 2 lata starań, szczęśliwa 2 IUI, ciąża zawierzona Maryi
    p19u9n73sbrglaq2.png

    f2w3yx8duzgrf5y5.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka, z tego co wyczytałam tu na forum po Pregnylu nie ma podobno sensu robić testów owu, bo wychodzą pozytywne. Pewnie tak samo jest z Ovitrelle.

    lilka1984 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • lilka1984 Autorytet
    Postów: 367 265

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy to dziewczyny jestescie super :) dziekuje

    Czekamy na Stasia!!!
    ponad 2 lata starań, szczęśliwa 2 IUI, ciąża zawierzona Maryi
    p19u9n73sbrglaq2.png

    f2w3yx8duzgrf5y5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ